Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

dekl samo dol vzemi (če veš kje sploh je ta dekl) pa maš podoben šrauf pa samo štelaš-odpiraš/zapiraš podobno ko na gas zajli...

Amm misliš dekl tam na oljni pumpu al ker dekl to?

Drugače pa za kolk tankou maš ti 1l olja(Tok ko pride not)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm misliš dekl tam na oljni pumpu al ker dekl to?

Drugače pa za kolk tankou maš ti 1l olja(Tok ko pride not)

ja za oljno pumpo...pol pa vidiš ko zajla gor pride tak šrauf,pa samo napneš zajlo

hmm,noter gre nekaj več kot 1,5l samo nikoli nisem meril

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja za oljno pumpo...pol pa vidiš ko zajla gor pride tak šrauf,pa samo napneš zajlo

hmm,noter gre nekaj več kot 1,5l samo nikoli nisem meril

A ti kej sam u tank dolivaš al nč ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti kej sam u tank dolivaš al nč ?

nekaj malo že...samo mogel bi vso mešanco delat v tank pa se mi ne da to zdej na črpalki vedno dolivat pa merit...slap.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj malo že...samo mogel bi vso mešanco delat v tank pa se mi ne da to zdej na črpalki vedno dolivat pa merit...slap.gif

ja js tut ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rs50black: mogoče veš, ki se na najinih mopedih oljna pumpa štela ? :) malenkost preveč mam odprto

jutri pa grem menda v motocenter, 16zobnik kupit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rs50black: mogoče veš, ki se na najinih mopedih oljna pumpa štela ? :) malenkost preveč mam odprto

jutri pa grem menda v motocenter, 16zobnik kupit

ql to :D Mene pa skrbi da mam premau odprto, a je kšn način da bi to zvedu ?? Da nebo premau olja dobivu.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ql to :D Mene pa skrbi da mam premau odprto, a je kšn način da bi to zvedu ?? Da nebo premau olja dobivu....

a se ti orng kadi iz auspuha ko je hladn ? .. pol ma dost olja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rs50black: mogoče veš, ki se na najinih mopedih oljna pumpa štela ? smile.gif malenkost preveč mam odprto

jutri pa grem menda v motocenter, 16zobnik kupit

če je malenkost bi jas pustil takak je...veš kje je oljna pumpa?če veš snemi pokrovček pumpe in zategneš zajlo-da bol odpira...vse se pa štela z vijakom...če je blo kej pomoči bo šloworship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morem malo zapret, ker mi moped laufa 3 sekunde pri miri, pa dam spet gas do konca pa trokira na 10k rpm pa skoči na 12 oz več. če pa takoj zatem nažgem do konca pa pride takoj do 12k rpm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je malenkost bi jas pustil takak je...veš kje je oljna pumpa?če veš snemi pokrovček pumpe in zategneš zajlo-da bol odpira...vse se pa štela z vijakom...če je blo kej pomoči bo šloworship.gif

A teb dost kadi k je mrzu ? Ker pr men bl mau. Sam glede na to da sm s tem setupom prepelu 4000km, je pomojm ok. K drgač bi že ribnu al kko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A teb dost kadi k je mrzu ? Ker pr men bl mau. Sam glede na to da sm s tem setupom prepelu 4000km, je pomojm ok. K drgač bi že ribnu al kko?

kulk litrov olja si pa ponucu že ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morem malo zapret, ker mi moped laufa 3 sekunde pri miri, pa dam spet gas do konca pa trokira na 10k rpm pa skoči na 12 oz več. če pa takoj zatem nažgem do konca pa pride takoj do 12k rpm

verjetno preveč bencina-ni dobro naštelan fergazer...jas sem mel zdej pozimi org. filter gor pa je blo malo več bencina pa je trokiral nad 10000rpm pa take fore...zdej pa nazaj športnegaworship.gif

drgač pa se 1x stavim na ptujutrance_05_banana.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A teb dost kadi k je mrzu ? Ker pr men bl mau. Sam glede na to da sm s tem setupom prepelu 4000km, je pomojm ok. K drgač bi že ribnu al kko?

glej nebo zaribala ker je apriliatongue.gif

ne sej se hecam.če ne boš imel dovolj olja se ti zgodi to po 10000km ali pa še prej..meni pa kadi normalno sej veš kako je 2t ko je mrzlobiggrin.gif ...to se neda tak preko neta govort kako je fergazer naštelan...to se more fergazer 1x naštelat kot se naštela pa amen-ne zanašaj se na serviseretrance_44_wink5.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni preveč bencina, samo preveč olja, ker ko prvič daš po gasu zatrokira, ko pa skuri vso olje ven pa gre naprej, če pa takoj za tem še enkrat to naredim pa ni trokiranja..

tak da fergazer ni kriv, olje edino :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni preveč bencina, samo preveč olja, ker ko prvič daš po gasu zatrokira, ko pa skuri vso olje ven pa gre naprej, če pa takoj za tem še enkrat to naredim pa ni trokiranja..

tak da fergazer ni kriv, olje edino smile.gif

a maš kej mastnegatongue.gif -aspuh mislimbiggrin.gif na koncu dušilca ?tongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj sem napiso pa je centura motos*****, dravski dvor

Popravljeno . Popravil Xzibit
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od današnjega dne nisem več lastnik Aprilie...Jbg...:P

Zakaj pa to ? Kaj bo pa zdej ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!