Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

Od današnjega dne nisem več lastnik Aprilie...Jbg...tongue.gif

kolko si dobil?kaj pa si mu rekel da gre samo 70 pa ma giannellia gortrance_39_thumbdown.gif ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa to ? Kaj bo pa zdej ?

Neki bol terenskega...Supermoto-Enduro (50 ccm)

kolko si dobil?kaj pa si mu rekel da gre samo 70 pa ma giannellia gortrance_39_thumbdown.gif ?

Reko sm mu tk ko so mi rekli na servisu...Cilinder je zablokiran, pa če če dda mu bo šau bol more dat drugega

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki bol terenskega...Supermoto-Enduro (50 ccm)

Reko sm mu tk ko so mi rekli na servisu...Cilinder je zablokiran, pa če če dda mu bo šau bol more dat drugega

aja...meni se najbolj od zunaj vidi oni CPI samo sedež ni nevem kaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja...meni se najbolj od zunaj vidi oni CPI samo sedež ni nevem kaj...

Meni pa Cpi ni nwm ka...Nek wnb Ktm

Js pa nisem prevelik oboževalec Ktm-a

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa Cpi ni nwm ka...Nek wnb Ktm

Js pa nisem prevelik oboževalec Ktm-a

nevem jas če bi kupoval supermoto/enduro tudi nabi vzel CPI zaradi tega ker je AM6 (pa brez zamere tisti k jo mate),vzel bi malo rablenega aprilio sx/rx po možnosti že menan aspuh...

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem jas če bi kupoval supermoto/enduro tudi nabi vzel CPI zaradi tega ker je AM6 (pa brez zamere tisti k jo mate),vzel bi malo rablenega aprilio sx/rx po možnosti že menan aspuh...

je kopija am6, ne am6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je kdo zainteresiran za leovince v6, lepo ohranjen naj piše, dam res poceni

kupujem bolj odprt izpuh za 80cc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je kdo zainteresiran za leovince v6, lepo ohranjen naj piše

kupujem bolj odprt izpuh za 80cc

ja samo finta je pa v tem da je teh aprilij sprazmerno malo in boš težko prodal,če res neboš zadel nekega kupca ki ravno kupuje...

closedeyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj to je to... drugega pa nebom kupil dokler se ne najde kupec za totega.. nemorem met dveh avspuhov v garaži odveč :)

malo sem se pogovarjal z enim ki se bolj spozna na to in sem prišel do spoznanja, da gredi nerabim menjat, ker zdrži še mhr team cilinder, elektrike pa tudi ne

tak da bom čimprej kupil zobnik 16, pol pa če se še bo kaj našlo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo bre :D js bi kupu mogoče. drgač mam 80 kit... pa original izpuh gor. drgač mi gre pa 110, pa tud do 12000rpm gre... sam vseen sm mislu izpuh zamenat...sm nevem kašnga ti prodajaš...če teb ni biu OK, pol tud zame vretn ne bo... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj to je to... drugega pa nebom kupil dokler se ne najde kupec za totega.. nemorem met dveh avspuhov v garaži odveč smile.gif

malo sem se pogovarjal z enim ki se bolj spozna na to in sem prišel do spoznanja, da gredi nerabim menjat, ker zdrži še mhr team cilinder, elektrike pa tudi ne

tak da bom čimprej kupil zobnik 16, pol pa če se še bo kaj našlo

hehe sem pred časom tudi govoril jas o tem da ne trebaš meanat ..moj brat je mel tzr z 80cc malossi team pa 21 fergazer pa koleno res pobrušeno pa gianelia pa še dost stvari..pa je mel 40000km z originalno kurvelo...temu se pravi 30000km z kitom in 10000kmz org. cilindrom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj sem bil v motocentru, pa so mi rekli enako kot pred letom dni :)

že 13 zobnik bi blo umetnost dobit, nažalost pač nimajo neke volje tega zrihtat, čeprav je reko da majo ogromno povpraševanja po tem.. pa sem mu rekel naj se pozanima za manjše zadnje zobnike, mogoče bo pa to

gregaRS: mam leovince v6, saj lepo dela, samo jaz bi res rad max iztisnil iz mopeda :)

fora je pa v tem da gredi morejo bit ful močne, ker samo blokade odstraniš pa se že vrti na 12k rpm.. enega poznam ko ma na tzr due+ cilinder in original gred, pa se mu vrti 15k rpm, pa že 12000km lepo dela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak pa zgleda ta zobnik.. mogoče bi tud od česa drugega pasu :whistle: če ne pa najdeš koga s cnc mašino da ti ga zreže :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak pa zgleda ta zobnik.. mogoče bi tud od česa drugega pasu whistle.gif če ne pa najdeš koga s cnc mašino da ti ga zreže biggrin.gif

paše od yamaha tzr 125 96 letnik...kolega je mel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem se malo pozanimal glede izpuha, katerega moram kupit in sem prav presenečen :) prvo sem želel mhr replico, ampak smo ugotovili da je gianelli skoraj identičen :)

tako da sedaj malo počakam, da vidim po kaki ceni ga lahko naročim iz italije, če je kaj popusta v tovarni :) +zobnike se da brez problema dobit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem se malo pozanimal glede izpuha, katerega moram kupit in sem prav presenečen smile.gif prvo sem želel mhr replico, ampak smo ugotovili da je gianelli skoraj identičen smile.gif

tako da sedaj malo počakam, da vidim po kaki ceni ga lahko naročim iz italije, če je kaj popusta v tovarni smile.gif +zobnike se da brez problema dobit smile.gif

samo sta 2 vrsti MHR izpuhov....beli dušilec in moder...naj bi bil bel zelo navret aspuh-vlekel naj bi do 14000rpm-tako sem slišal zdej pa nevem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oba mata po novem modre dušilce :) mhr replica gp in mhr gp, samo mhr gp je res uporaben samo za team cilinder, ker je preširok :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!