Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

mi lahko kdo pove, kaki štrom je org na novejši rs ? biggrin.gif jaz sem zgubo nekje tisto knjigico... 12V ??W ? Watti me zanimajo whistle.gif

nimam pojmatrance_39_thumbdown.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

leovince 100

mhr replica 130

koleno 20

fergazer 40

Poceni jaz sem pred leti dal samo za kit 85 jurjev

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm se z pupijom vozu po enih ovinkih gor pa dol, pa je biu kr fejst klanc. Gonu sm ga k psa, pol sm se pa ustavu mal da bi shladil rs-ko, in ni več hotla užgt...  :glare: In pol dam zaug in takoj užge in se pelm naprej. :D Potem kasnej pa je vžigu normalno, gdo ve zakaj je blo treba dt zaug da je sploh užgau, glede na to da je motor biu vroč ?

Pa še neki me zanima, a vi zlivate še kej olja dodatno v kesl al ne ? Pa še to, kaj so vm na drugm serivsu delal (5000km), ker nevem al bi ga pelu na servis al ne.  -_-

Drgač je blo pa dons zakon za vozt :D  :OK::010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

........In pol dam zaug in takoj užge in se pelm naprej.

če bi napisal bolj razumljivo,bi bilo tudi dobro.

če imaš mešanico v rezervarju je ok,če pa jo dela preko mišelatoreja je bala.....crkne mišelator("mešalec") in zariba moped. :alko:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

........In pol dam zaug in takoj užge in se pelm naprej.

če bi napisal bolj razumljivo,bi bilo tudi dobro.

če imaš mešanico v rezervarju je ok,če pa jo dela preko mišelatoreja je bala.....crkne mišelator("mešalec") in zariba moped. drinka.gif

Užgau je sam z mrzlim užigom (čok, zaug), in mi je čudno glede na to da je bil motor vroč.

Mešanco mi dela motor sam, sam se bojim da bi motor dobil premalo olja, ko ga "gonim"..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Užgau je sam z mrzlim užigom (čok, zaug), in mi je čudno glede na to da je bil motor vroč.

Mešanco mi dela motor sam, sam se bojim da bi motor dobil premalo olja, ko ga "gonim"..

Jao!!! pa meni se je danes isto zgodilo!!! mašina je bila vroča pa sem ga mogel z čokom zagnat? :? :? :?

Pol se pa malo peljem naprej pa dam nazaj na normal pa mi ga kar zamori in vgasne????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm se z pupijom vozu po enih ovinkih gor pa dol, pa je biu kr fejst klanc. Gonu sm ga k psa, pol sm se pa ustavu mal da bi shladil rs-ko, in ni več hotla užgt... glare.gif In pol dam zaug in takoj užge in se pelm naprej. biggrin.gif Potem kasnej pa je vžigu normalno, gdo ve zakaj je blo treba dt zaug da je sploh užgau, glede na to da je motor biu vroč ?

Pa še neki me zanima, a vi zlivate še kej olja dodatno v kesl al ne ? Pa še to, kaj so vm na drugm serivsu delal (5000km), ker nevem al bi ga pelu na servis al ne. sleep.gif

Drgač je blo pa dons zakon za vozt biggrin.giftrance_40_thumbup.giftrance_05_banana.gif

jas vlivam olje dodatno v tank..vredu bi blo če bi si delal sam mešanco-bi blo najbol ziher..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas vlivam olje dodatno v tank..vredu bi blo če bi si delal sam mešanco-bi blo najbol ziher..

verjetno ja... Kako sploh vem da ma dost olja ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Dons sm spravu rs-ko do 106 po števcu - Logatec :D Pa še bi šlo  :trance_27_notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ rs50black...Zka pa ti prodajaš Aprilio,Se mi zdi da sem jo videl na avto.net smile.gif

ko sem šel na eno dalšo vožnjo z bratovo rs125,ni šans da je nebi mel še jasworship.gif ..aja če kdo kupi rs50- dela k urcaworship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm spravu rs-ko do 106 po števcu - Logatec biggrin.gif Pa še bi šlo trance_27_notworthy.gif

lepo lepoworship.gif

jas sem mojo v grapo spravil 116kmh pa nisem upal dalje ker je že pri 110kmh 12000rpm na števcu..closedeyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je kdo zainteresiran za izpuh Giannelli za novejše rs-ke naj pove. nov, zapakiran 160€ :) prodaja prijatelj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je kdo zainteresiran za izpuh Giannelli za novejše rs-ke naj pove. nov, zapakiran 160€ smile.gif prodaja prijatelj

nisi novega zdej kupil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ewo js sm že prodau, čeprou se mi je en zadnč kle smeju da jo kao ne bom :P 900€ sm dobu za 1999 letnik s 30K km. je bla pa zares ohranjena..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ewo js sm že prodau, čeprou se mi je en zadnč kle smeju da jo kao ne bom :P 900€ sm dobu za 1999 letnik s 30K km. je bla pa zares ohranjena..

Škoda :D  :cry: .... Kolkrat si pa pr 30.000km bat menjov ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda :D:cry: .... Kolkrat si pa pr 30.000km bat menjov ?

ubistvu ne vem.... js sm ga kupu k je meu 24 K km , z 80 kitom... zdej je meu pa dobrih 30 K k sm ga prodau.. nism nikol šaru po mašini, skoz je šou fajn brez problema. in če bi gledu za nazaj, mi ni nič žal da sm kupu rs-ko. fajn moped je :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ubistvu ne vem.... js sm ga kupu k je meu 24 K km , z 80 kitom... zdej je meu pa dobrih 30 K k sm ga prodau.. nism nikol šaru po mašini, skoz je šou fajn brez problema. in če bi gledu za nazaj, mi ni nič žal da sm kupu rs-ko. fajn moped je :worship:

jap :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@rs50black, a greš na 125cc ?

prvo moram 50cc prodattrance_39_thumbdown.gif

če kdo ponudi vsaj 2000€ si ga naj peljetrance_40_thumbup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jaz sem mislil met izpuh, pa so v italiji nekaj zamučkali... pride pa zdaj malossi mhr gp.. enkrat dražji nažalost :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!