Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

ujebemtipasmaterupizdomaternohudicevodabogatikucabilanaCNNujebotimaterkojateizlegla, ZADN KOLO MAM ZA 1-2 CM V DESNO!!!!!!!!!!!

:angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

:angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

:angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

:angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

:angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

js bom crknu!!!!! zato me pa vedno v levo vrze, d mam ze celo bogo levo stran, desna pa ko brand new!!

torej, vprasanje za majstore: zadej mam MONO nihajko (luckily na DESNI strani). a bi lahk dal delat distancnik?!? k tehnicno je izvedljivo, sam mislim glede varnosti pa tega... ...je pa res mal cudn, d je med gumo pa nihajko MOGOCE 5 mm lufta (vec ziher ne!), sem pa bral, da gre 140 guma zadi gor BP, js mam pa 130/70-17...

a bi lahk dal distancnik zadi, pa pol 150 ;) B) :rolleyes: gumo gor d bi vsaj prblizn clovesko zgledal ouzadi? kr gume v prometni itak niso napisane, hehe... :P

well?? aja, BTW, poznam pa tule v okolici par majstrov za take zadeve, tak d me vec ko 5 cukov distancnik skor ziher neb prsu...

verjetn bi se dal ,sam to daj res majstru da ti nardi, ker je to pomembn del

150 guma pa bi pasal zadi, bolši look pa boljša lega.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mene uprašaš bi kupu Aprilio mx50 pa vrgu blokado ven. Letela bi pomoje krepko čez 100 km/h pa še cnejš bi blo kot da bi kupu uno pa jo dal predelat. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mene uprašaš bi kupu Aprilio mx50 pa vrgu blokado ven. Letela bi pomoje krepko čez 100 km/h pa še cnejš bi blo kot da bi kupu uno pa jo dal predelat. B)

po čem sklepaš da bi šla 100???? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mene uprašaš bi kupu Aprilio mx50 pa vrgu blokado ven. Letela bi pomoje krepko čez 100 km/h pa še cnejš bi blo kot da bi kupu uno pa jo dal predelat. B)

Ne nekaj na pamet :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno malo vprašanje, k smo ravn pr mx:

zakaj je tolk dražja od rx, če pa ma sam mal drugačn plastiko pa druge slick gume??????

4.jpg

foto-rx50.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaaaaa, supermoto, 50ka pa bo sla 50, ja!!! cuj, ce RS, ko ma aerodinamiko miljauznkrat boljso ko VSAK supermoto na tej zemlji, ne gre odblokiran vec ko 80, 90 PO STEVCU, kok ti bo en SM, ko ma enako masino, sou pol 100?!? :D :D :D :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašite SPIDIJA k jo je testiru.

Je reku da k se je gor ulegu da je šla po števcu 75kmh pa vrtlaji na ene 9000.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S pravimi zobniki bi teoretično lahko šla samo pol ne bi imela pospeška in vprašanje če bi sploh na ravnini zvrtela do konca.

Frend je imel ATX-a ki ima aerodinamiko in zavore precej slabse kot ta aprilia in je s precej predelavami in sprednjim zobnikom 15 v 4. prestavi na ravnini zvrtel 95+ po aeroxovem stevcu samo mu 5. ni več hotelo vrteti, se pravi da bi v dolino lahko prišel nekje do 110 ali več, samo to z bobni ni ravno najpametnejse opravilo.

PS: temu modelu je ratal moj totalno zjeban skuter dobiti cze 60 takrat ko je sel meni le še 45. Pa cliota 1.2 '91 brez ajnšprica 100km/h v drugi (jaz sem videl s tem avtom 90 v drugi ampak je iz sebe spuščal že tak zvok kot ga imajo feni za lase).

Popravljeno . Popravil Grillz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašite SPIDIJA k jo je testiru.

Je reku da k se je gor ulegu da je šla po števcu 75kmh pa vrtlaji na ene 9000.

Lp

75realnih al po števcu?????? je velka razlika :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te podatke (da gre sto) sem jest dobu od sošolca njemu je pa to reku njegov prjatu k ta motor ma. Jst sm pa to pol napisu k sm mislu da je to res :unsure: Se OPRAVIČUJEM za napako ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo Rieju RJ pa res leti ko svinja! Lastniki pravijo, da bojda 100km/h po cajgeru :) Kolko je to res, nebi vedo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo Rieju RJ pa res leti ko svinja! Lastniki pravijo, da bojda 100km/h po cajgeru :) Kolko je to res, nebi vedo...

Isto pravijo za RR Spajkija :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja js mam Sigmin stevc, pa ko mi originalen kaze 30, mi sigma kaze 25, ko pa originalen 165, pa sigma 170, pa mam obseg pravilno nastavljen... :blink: :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejjj!!! elektronika versus mehanika - kva je bol natancn?!?

svinglc: elektronika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo Rieju RJ pa res leti ko svinja! Lastniki pravijo, da bojda 100km/h po cajgeru :) Kolko je to res, nebi vedo...

Isto pravijo za RR Spajkija :D

kaj pa pravjo za RIEJU rs1 Evolution? :unsure:

ja js mam Sigmin stevc, pa ko mi originalen kaze 30, mi sigma kaze 25, ko pa originalen 165, pa sigma 170, pa mam obseg pravilno nastavljen...    :blink:  :ph34r:

števci so mal čudni....kwa morš, ne more bit vse lepo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah vsi teli 50cc cestaki so sprva ql, če jih predelaš. Pol pa ugotoviš, da to ni to in nikol ne bo. Žal...

Je pa doboer začetniški motor, boljši kot APN6 in ATX. Vsaj na pogled :rolleyes:

Se pelješ po cesti, nasproti gre R1 in ti človk pomaha... ti mu pomagaš nazaj in ko gre mimo tebe, vidi rumeno tablico in eno bogo zadnjo gumo... njegov odziv je tak :o :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa tak: :huh: Pol pa reče frendu: "Ti, jas bom mojo R1 tudi kot kolo z motorjem registriral, danes sem vido enega na RS250, pa se je tip kr z rumeno tablco fural...."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam jest bi to res :D

Frčija registriraš, pa daš tablico na R1 ali R6, na frčija pa belo tablico :P Gospod miličnik, pa saj smo se samo malo hecali :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam jest bi to res :D

Frčija registriraš, pa daš tablico na R1 ali R6, na frčija pa belo tablico :P Gospod miličnik, pa saj smo se samo malo hecali :lol:

joj, joj kolk kazni bi dobo..... :D si predstavljaš=z rumeno tablico se lahko vozi sam 50kmh, pol pa bi eden za šalo dal rumenko na ninjo 12 pa bi se peljal 300kmh, torej bi 6x prekoraču dovoljeno hirost :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!