Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

Mitja, ka mas ti vse predelan, pa kok konjev ma prblizno?

js mam spusceno glavo za 0,8 mm (kompresija iz 14,2:1 dvignjena na 17:1), za 25 gramov lazji bat s tanjsimi (0,65 mm), kromiranimi obrocki, polirani kanali, DPM dusilec, odprt airbox, teoreticno ma 42 konjev, do DynoJeta pa se nisn prsu... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sploh nimam tok predelane... TP73.5 cilinder, malo povrtan frgazr pa gianelli auspuh. Konjev naj bi imela okol 8. Če bi dal gor 21mm frgazr, bi mel okol 11 konjev... sam škoda dnarja. Edin tole poliranje kanalov pa te zadeve... to je pa zanimivo. Tadva američana sta iz 50cc cilindra dobila 13 konjev.

Sam jest jih bom raje imel 123, ko bodo ugodne razmere :P

Tistle na grafu ko ma 6 konjev ni nikol stock... vsaj odblokirana je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da ima tista nova pri nas, ko gre 45 po klancu dol, enga konja :D

0-30 mph time: twice a week

0-60 mph time: only in your dreams

:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ogromno :P

Moj kolega je prvi dan ko jo je dobil šel s frendom k ma avtomatika na Golovc, pa ga je un z avtomatikom oduzad nabil, ker RSka ni mogla v klanc :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Važen je da na motorju ni niti atoma prahu in svinjarije in nobene praskice, ne pa da vse nekaj tuli in leti ko prasica (Don't listen to me bacause I'm on canabis) :D

A niso mele rske samo 1 kW? :blink:

Popravljeno . Popravil manjak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Važno da je lepa... tud če nikamor ne gre :lol:

sam ko ti pes prepreči, da bi zavil levo in morš it naravnost skozi gozdiček po vseh koreninah, se kr zamisliš :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to se je teb zgodil??

a prazno gumo si ze mel pred ovinkom z ograjo, pa 140 not?? :blink: :rolleyes: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko bi se mi vsaj to zgodilo :D

Bolje je v časopisu prebrati "kriva je bila počena pnevmatika", kot pa "kriv je bil kužek" :rolleyes: :D

Pa jest mam skos probleme s psi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Psi so res zlo nevarni :angry: zato k so tok neumni moj kolega se je prov grdo sesu zarad psa :unsure: mu je ps pred motor skoču in zato ker ga ni hotu povozt je odviv pa zapev v eno ograjo :huh: po ga je pa še lastnik psa neki pizdu kva se gre :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma lastnika psa bi nadrl kva ga ma spuscenga ob cesti, ce bi pa se kaj nazaj govoril bi mu pa s tozbo zagrozil, ce pa se to neb pomagal bi ga pa res sou tozit! psi nimajo ob cesti kaj skakt brez povodcev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jebeš te pse. Moj kolega je enga do smrti zbiv, pa jst sem enga zadev pas še zdej bi en drug kolega kmal fuknu zarad nega. Sam jst se pol nisem nč hecu, smo šli na polcijo prjavt pa je mogu plačat 50k SIT, oz. 25k SIT v 8 dneh ker živali ni imel ustereno privezane. Prov mu je, zarad nega me je pol še 1 teden bolu bok <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jebeš te pse. Moj kolega je enga do smrti zbiv, pa jst sem enga zadev pas še zdej bi en drug kolega kmal fuknu zarad nega. Sam jst se pol nisem nč hecu, smo šli na polcijo prjavt pa je mogu plačat 50k SIT, oz. 25k SIT v 8 dneh ker živali ni imel ustereno privezane. Prov mu je, zarad nega me je pol še 1 teden bolu bok <_<

majhne pse se še da povozt, veliki (doga, ovčarji) pa ti že fajn skup vdarijo motorček :( :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povoziš čivavo, pa ti zadnjo gumo zavrti in te zabriše. Pri padcu se plastike porajsajo, ročke in stopalke odlomijo... pol pa vidiš, kaj ti eno ščene naredi.

(ni iz lastnih izkušenj, je pa skor se zgodilo :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povoziš čivavo, pa ti zadnjo gumo zavrti in te zabriše. Pri padcu se plastike porajsajo, ročke in stopalke odlomijo... pol pa vidiš, kaj ti eno ščene naredi.

(ni iz lastnih izkušenj, je pa skor se zgodilo :D )

če cucek ni mrtev na mestu ga verjetn od jeze sam ubiješ :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj s srnami pa avti je isto, ce mi avto razbije pa da prezvi letim za njo v hosto pa jo zadavim, pol pa nesem lepo domov pa nardim lepo piknik! B) :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam eno vprašanje......ali obstaja kakšen dvojni avspuh za rs-ko, k sem na avtonetu vidu enga k jo ma gor...slikca prihaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj s srnami pa avti je isto, ce mi avto razbije pa da prezvi letim za njo v hosto pa jo zadavim, pol pa nesem lepo domov pa nardim lepo piknik! B) :D :D

a veš da je 500K kazni če ubiješ srno pa da nisi lovc :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj neb inspektorjev na piknik povabu... ;) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!