Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

mi je tud vcasih vrgl ven, ce nisi do konca saltu, ja, sam zdej sn olje menju, pa je nehal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa men še na APN-u ni ratal da bi med 4. pa 5. ler najdu :huh:

kwa hočš....pri aprilia-h je vse možn :D

ja zato ker je to kvaliteta ki zmaguje :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa men še na APN-u ni ratal da bi med 4. pa 5. ler najdu :huh:

kwa hočš....pri aprilia-h je vse možn :D

ja zato ker je to kvaliteta ki zmaguje :D :D :D

Dober si to povedu, bravo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap, kvalitetna u pizdo matrno, ni kej... :( regulator za polnjenje AKKUja mi je sou u qrac. :unsure: in js mislim da mam akumulator hin... :blink: BTW, Ducatijev je - tolk se o Ducatiju!! :lol: :lol: :lol: :D :D :P ;)

pardonnaizrazupress :ph34r:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TOOOREEEEJ!!!

uradno razglasam, gospe in gospodje, gospodicne in ostalo frocovje, na aprilii mi je zrknila ze vsa, ampak res VSAAAAAAA(!!!!!) elektronika razen RAVE ventila, ki sem ga zaradi casovnega razmaka delovanju odklopil!!!!! B)

:angry: :angry: :angry:

:angry: :angry: :angry:

:angry: :angry: :angry:

hvalazarazumevanjepress :D :D :D :D :D

pi es: ampak je pa hudic, ce ti v tem casu, ko ti niti ena zarnica ne crkne, crkne stator, cinkspula, regulator, magnet, enih 10 sveck, senzor za gorivo, senzor za olje, napeljava za ler-kontrolko in vso ostalo sranje, ki vsaj malo spominja na strom... :ph34r: na sreco mi je vecino uspelo popravit... :unsure:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa men še na APN-u ni ratal da bi med 4. pa 5. ler najdu :huh:

kwa hočš....pri aprilia-h je vse možn :D

ja zato ker je to kvaliteta ki zmaguje :D :D :D

pomoje bi blo kvantiteta ki zmaguje bl prov :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa jst sn majstore da to res ni!!! :D :D :D

elektrik4b.jpg

stevilka 33076 (tak aluminijast kos elektronike s hladilnimi rebri), to je ta regulator/polnilec. stvar je crknla. odsraufam vn, pa vidim da je zadi cela zalita s plasticno maso. js recem qrc sj je itak zanic, puglejmo kwa da fak je not. vejsde skalper v roke pa gasa, potegnem vn plato pertinaxa pa me skor kap ftrofi, da takle kup sranja ko sn ga znal js ze pred 5imi leti, ko nisn mel se pojma o elektroniki, skupi zlotat, stane skor 100 evrov!! :o :blink: :ph34r: :angry: Ducatijevci pa, frajerji, zalivajo z maso, da se ja neb dal kaj popravt, da bi cimvec novo kupval! :angry: :angry: zascita pred vibracijami-ze, sam to se da tud na lepsi nacin nardit ko s plastiko zalit! :angry: enivej, ocistim vso plastiko dol (kako uro je trajal-skalper in moja natancna roka B) ), pa vidim da je en kondlc 100 mikrofaradov/25 voltov, elektrolit v dveh delih - WTF?? to je gladilni kondenzator, takoj za Gretzom, tak da sn dal kr vecjega not, Iskringa 470 mikro/25 V ELKO, prklopim, prklopim H4 zarnico za breme, zalaufam, sveti ko qrba, prklopim vse, zalaufam, ga ogrejem (45°C), se na izi pelem 2 km, vgasnem, probam zaverglat (prej niti elektrostarterja ni vec obrnal, da o masini sploh ne govorimo), hudic vzge v dveh obratih!! :o :blink: :huh: I GOT THA POWAH'!!!! :lol: :lol: :lol: B) :P ;)

hvala, hvala... :rolleyes: roze odklanjam (razen od Bauce), gotovino mi pa kr na tekoci racun nakazujte... :D

aja, zalil sem ga s silikonom, ampak sam tolk da mi ne bojo vibracije kakga elemena odpihnle, nadaljno razdiranje/popravljanje/friziranje :) omogoceno! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ni bil noben poseben dan, ko sem sedel na Rsko. V zraku je bilo nekaj... vedel sem, da bo nekaj neverjetnega se zgodilo. In se je. Po klancu dol mi je uspelo iti 388kmh. Potem me je zbudila mama, ker sem se preveč slinil pa prst sem imel v ustih :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej njehi, sn vidu de se je en bel accent al lantra al ka je ze blo prpelu mim bloka na Ponikvi, vsaj 80 je meu not (tam je 50 ze skor divjanje!), pa sn sou za foro za njim, ej, ka je to delal!!! ravnina mim zajcje farme 175, on pa tud, se mu niti za centimeter nisn prblizu na tisti ravnini, pol ovinek, sn pridobil kake 3 metre pr zaviranju, pol cez 3 ovinke me je pa tak odnesl zadi da me je skor z motorja dol fuknal, linijo pa mi je za kake 3 metre prestavl ven iz ovinka (dobr da ni blo kirga nasproti - pesek je bil na asfaltu, ko je dezval prej), vglavnem, cez kake 3 kilometre sn ga ujel - happyyyyyy, winneeeer!!!!! :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ugotovu pa sm, da mam konkurenco celo v avtih... :blink: in najhuj je, da ta konkurenca ni kaka honda CRX 1.6i 16V VTEC s 160 konji (kulega jo ma), ampak HYUNDAI!!!! :( pa zadi mu pise 1.6i 16V!?!?! :ph34r: sam tole je slo vec ko za 1.6, je vsaj 2.0 mogl bit. najmanj. seveda + sportn auspuh, kolektorji, filter, pa brez katalizatorja. najmanj to. ceprav na zuni ni nc posebnga zgledu. :unsure:

aja, ste gledal video Amazig Save? no, z mano je cist isto naredl, sam da me je vzdignal sam za pol metra, tak da sm ostal na motorju. ;) ma sj tud ce bi me skipal, ko neb blo nc hujsega, na drugi strani ceste je tak trava, mal se sam vzdiguje, tak da bi jo odnesu sam s kako modrico, to pa bi blo tud vse. no, pa motor bi bil razbit. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mislm da če padeš da je najbolše past na njivo <_< moj sosed je pri zelo veliki hitrosti ( mogla je bit velika če je šu skoz ovink kar derektivo :blink: ) prletuna njivo pa je sam zapestje zlomu :rolleyes: . motor je pa seveda totalka :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morš met prekleto srečo, da ni glih takrat na nivi kekšnga kmeta, k glih okopava, zaliva, plave, karkol. Pol pa ne vem, če bi jo pocen odnesu <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morš met prekleto srečo, da ni glih takrat na nivi kekšnga kmeta, k glih okopava, zaliva, plave, karkol. Pol pa ne vem, če bi jo pocen odnesu <_<

najbolš je padnt na eno ful razmočeno njivo (po 2urnem nalivu)....padneš fajn na mehko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte ta RSa je prov žalost že... 80 gre še brez problemov, mogoče 90. Do 115 (po števcu, se ve) pa rabiš čudež :lol: <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!