Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

Pa daj človek, kupi kaj poštenega :) RS-125 al pa nekaj pač ko ma 125ccm.

U APN6-tko das 125ccm pol s pa greeeee :lol:

P.S. pol s pa greeeee-v nebesa seveda :lol:

Popravljeno . Popravil McMatko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ti DNAja prodam pa ti meni samo dnare das pa nebos rabo nic predelovat ker je ze vse samo tankat pa pucat ka bos mogo :) Da se ze resim totega picikla :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ti DNAja prodam pa ti meni samo dnare das pa nebos rabo nic predelovat ker je ze vse samo tankat pa pucat ka bos mogo :) Da se ze resim totega picikla :)

Kaj DNA toj 50ccm oz. 70ccm. Mam jest doma 125ccm :P auspuh zamesas pa gre preveč :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj DNA toj 50ccm oz. 70ccm. Mam jest doma 125ccm :P auspuh zamesas pa gre preveč :)

Sevs-i sn reko ce kupi :) Ja ja 125ccm ce bi me z mojo bivso 125-ko dobo si car

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fergazar.......pribl. 25k sit

lahk das od BCSke... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sevs-i sn reko ce kupi  Ja ja 125ccm ce bi me z mojo bivso 125-ko dobo si car

Kiro pa si te mel?? :blink: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sevs-i sn reko ce kupi  Ja ja 125ccm ce bi me z mojo bivso 125-ko dobo si car

Kiro pa si te mel?? :blink: :blink:

Gilero SP01 z zbrusenim cilindrom pa kanali :D En stari gospod ko je dirko vcasih jo je mel doma..... :D Sla pa je res ubijalsko :) 207ziher :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, enkrat za vselej glede RS50ke.

Kupovati novo, zablokirano za 690 al celo 700 tisočakov je neumnost. Raje pod vlak pa denar rdečemu križu. Če boš hotel, da ti gre kam, te bo stal motor+predelave blizu 900k, za tak dnar je pa že skoraj nova (če ne nova) RS125 ali celo 1999 letnik RS250. Sam to je odvisno od let - kaj lahko voziš.

Rabljene, mogoče nepredelene in z blokadami noter so prava redkost. Glede predelav je tko... če se želiš vozit po cesti, brez da bi te avtobusi ali traktorji rinili s ceste, je treba predelat. Cene je den2 več ali manj zadel, tm blizu 200k je dovolj, da gre 130 po števcu, pe recimo da še kam zna potegnit (pač tankaš kr dost). Sam ko se zraven tebe postavi zablokirana RS125 ali pa odblokirana (bog ne daj predelana), si en čebelca ki se dere in nikamor ne gre. Žal. Če te policaji ustavjo pa ugotovijo da ima namesto dveh konjev 13 konjev al pa 20 (če maš dirkalen kit), si jebu ježa...

Glede zanesljivosti RSke... pač to je tko kot pri ljudeh... eni so večkrat bolani, drugi skor nikol. Isto je pri RSkah... če imaš smolo ti hitro ribne, enim nikoli. Odvisno kok skrbiš zanjo. Imajo pa VSE RSke probleme z elektroniko in ključavnicami, ki se rade zjebejo. Veriga originalna ni pol kurca vredna, če kupiš kako DID, je skor nikol ni treba zategovat. Sam mažeš, pa je.

RS50 je najbrž dober prvi motor za vse mlade mopediste, ki bi radi vozili nekaj posebnega, pa da ima prestave in mislijo kasneje imeti en pošten cestni motor. Sej na začetku je ql, se ti zdi kok leti pa tko, sam ga hitro prerasteš. Men je po več kot letu in pol celo muka in mi je zelo žal da nisem 125ke vzel. Tko da se sam odloči... če imaš možnost kupit in vozit 125ko, raje to izberi. Samo naj ne bo predelana, ker to zna bit pa mal prehudo, sploh če gre za prvi motor.

So pa konkurenčni motorji... RX50, una yamaha neka nova 50... sam to ma nenormalne cene, pa nč kej drugač ni. Dere se ko prasica, gre pa nikamor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa res ja cene novih motorov so ubijalske :blink: Zablokirani so dol ko marije :blink: Pa se grejo nena nikam :angry: Pol pa se pedelava pa prides na enih 700jurjov :blink: Za taki denar pa ze mas kako 250-ko rableno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam. tud 125ko v enem letu prerastes. najbols za zacetek je kaki GPZ 500. ;) registrcija 60 jurjov, pa 60 kojov ma. dost za zacetek. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13,14,15 let => RS50, če že morš izstopat

16,17 => RS125 ali kaj podobega

18,19 => RS250 ali kak 500c 4T

20,21.... => 600+ 4T

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 => Honda RCV 211

:D :D :D :D :D

22+ - dragsterji (1000 KS+) :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

waaa, vsaj se 3 leta bom ziv!! jessssssaaaa, tomideeelaaaaj!!! :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene ma aprilia rada. :wub: mi je zaribala, nasledn dan se pelem z avtom tam ko ga nazgem vedno do konca (izletna cona kakih 100 metrov al pa se mal vec, 140-150 km/h), pa je bil radar. js lepo 50 na uro. nasledn dan ga probamo neki sraufat, pa vidmo da brez novih delov ne bo slo. pol nasledn dan sn sou se 1x mim radarja, spet 50... jebiga, zgleda da ve, da z avtom ne divjam za brezveze... :rolleyes: <_<

aprilia - Ivano ma vas rad! :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Zdravo!

Nekje sem slišav da ko ima sfrizirano aprilio RS50 Da moraš skor vsak mesec menjat bat in ostalo :( .

Zanima me če je to res ?

Na kol cajta pa je treba menjat?

post-18-1061384329.jpg

Popravljeno . Popravil c@r
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!