Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

nene... sj mt casti k sm popravca naredu :D

itaq se mi negre za koncno... samo da bo skoz ovinke slo po gumah (ne pa po plastiki) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo da bo skoz ovinke slo po gumah (ne pa po plastiki) :lol:

pjebi, previdno se vozte!! :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zame vsaj 250ka...

zame vsaj 600-tak... :rolleyes:

...kak ze mas nickname?? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Am aprila rs50 je super motor mam ga že en let in se kamot voziš leti kuker pač gre okrog 115. Po tazadnem gre ku sem šov na prgu bi me kmal vrgel :rolleyes: mam pa kit 70 pa menjan frgazar. Sam un ku mislel de me piči z skutarjem tuk tist ku makit 70 je mal preveč risanke gledu !

Popravljeno . Popravil fasty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khm, ne, pa te piči brez da bi risanke gledo :) zakaj? zato ker majo menjane zobnike vecina ti pa ne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po tazadnem gre ku sem šov na prgu bi me kmal vrgel :rolleyes:

:lol1: :lol1: :lol1:

125ke na spravs na zadnega ce nimas za sabo vsaj 10-letne freestyle kariere!!

@igralec: motokros skornje gor pa brcat okol sebe! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

no jst mam tud rs-ko pa je nebi menjal za noben skuter

--vleče do tam negi 115 pol pa do 120 (oz.125) počas nabira>

....drgač pa mam not drug fergazar, pa top performances cilinder (bat 52), pa arrow karbonast avspuh pa druge zobnike (13-43)

pa na zadnega jo z lohk z lahkoto zdigneš, sam pol naprej pelat na zadnjem je težava :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa na zadnega jo z lohk z lahkoto zdigneš, sam pol naprej pelat na zadnjem je težava :?

probi v stojecem polozaju... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

den, kaj to mas rs50?

jap, to je rs 50.....slikce pridejo, k me bo skener nehal zajebavat :angry:

probi v stojecem polozaju...

pol se bom šele rasipu... :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol se bom šele rasipu... :P :P

ne, res probi, k do zdej se nism vidu slike 125 cestaka na zadnem, da bi kdo sedu na njem, 50ke pa tud ne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, res probi, k do zdej se nism vidu slike 125 cestaka na zadnem, da bi kdo sedu na njem, 50ke pa tud ne!

se prav da še nisi vidu stroja B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se prav da še nisi vidu stroja B)

ammm... ...ka tocno hoces rect?!?

@denji: da se tud peles par metrov.

men ga za vec ko 5 metrov ni uspel dvignt. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ammm... ...ka tocno hoces rect?!?

AJAAAA!!! Stroj je priimek!! :D :D

now i get it! :D

obstaja kak video?? :huh:

drugac pa s piciklom sm js to svoj cajt (lani) obvladu - 50 metrov brez vsakga problema (do prve ovire, seveda, pol pa dol pa na sprednga da se nism zakantu)! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok, jest sm se tut pelou ene 5 metrov alpa mau vec sam jest sm to koj ene parkt probou glih tolk da sm vidu ce se da po zadnjem pelat...nism se pa hotu tolk zajbavat s temu ker se mij zdel skoda motorja ker ce hoces cestaka pelat po zadnjem, mors masino zlo navijat kar ji pa ni prou prevec usec pa se matra se

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mas prav, tud js sm sam parkrat probu, k se mi prevc smilijo vilice pa plastike ko dol vdaris.

sploh pa je problem predolga prva prestava - prva gre do 70, pod nizkimi obrati ne gre nikamor, pri visjih hitrostih pa ga je tezko gor dobit, s sklopko pa se neb igral, k ce bi mi ze uspel, bi se mi ziher kdaj zgodil, da bi me prek vrgl. s sklopko se pri nobenem motorju nisem rad igral, niti pri APNu (je sam z gasom skocu nazadnga, k je mel ful dobro odzivnost), niti pri KMXu (si hitr prevc gor, k je visok), niti pri KLRu (ma pa NNNAAAVVVVOOOORRRRAAAAA!!!!!! :o ), pri aprilii si pa sploh ne upam, k je full zahrbtna, pa te hitr strese ce nisi pazljiv.

ce bi dal spredi 10 al pa 11-zobnik bi pa mogoc slo (zdej je 15, original je 16)... :OK: sam slo bi pa tud 120... :BUA:

aja, an prednjem sm pa ze parkrat nehote bil - od tega 3x s sopotnikom!! :P :OK: :lol1:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, z biciklom se jest pelem po zadnjem dokler mi ne zmanjka kondicije(lansklet enkrat sm prevozu celo ravnino "na vrbo" to je tm k snemamo filmcke + ene 100 metrov ker sm startal mal bl nazaj kukr se pa ta ravnina zacne + 10 metrov na koncu ravnine kjer je en ovinek - takrat se nism dobr obvladou ovinke ;> ...ravnina je pa dolga ukol 600 metrov), po sprednjem mam pa zaenkt rekord 12 metrov :>

sicer offtopic sam useen ;>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po sprednjem mam pa zaenkt rekord 12 metrov :>

kok mam rekord ne vem natancno (tud nekje okrog 10 metrov), je bil pa 1x stos ko se nism mel motorja (kake 2 leti nazaj), sm pa glih tanov picikl dobu (V-brake, full suspension, alu feltne z dvojno steno, itd, itd.), pa sm ze mal se vcasih spilu po sprednem pa zadnem, pa se prpele en sosed z novo RSko 125, js cist fukjen, se prpelem, pa se ze od dauc derem "ej, dej mi za pelat!!", se prpelem zravn, na prednega, frajer, cim visje, da bo dobr zgledal, pa filing taprav, grem mal previsok, spustim bremzo, se pelem se kake 3, 4 metre, pa bum dol na asfalt... :blink: je reku "teb pa se dolg ne dam za pelat"... :P :lol1:

no, en tedn kasnej sn se ze pelu s tisto RSko... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!