Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

prva prestava je pa res predolga ja, mas prou, sicer pr mojmu biusmu mitotu k sm mu 7 speed ni bla nwem kuko dolga ampak se zmer predolga da bi z mesta startal po zadnjem, s hitrostjo ga je pa dost tezko dat na zadnjega, po sprednjem sva se pa enkt jest pa sopotnik(slajmar) pelala ene 6 metrov k sm hotu vidt kuko zgleda ce se 2 peleta po sprednjem :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok mam rekord ne vem natancno (tud nekje okrog 10 metrov), je bil pa 1x stos ko se nism mel motorja (kake 2 leti nazaj), sm pa glih tanov picikl dobu (V-brake, full suspension, alu feltne z dvojno steno, itd, itd.), pa sm ze mal se vcasih spilu po sprednem pa zadnem, pa se prpele en sosed z novo RSko 125, js cist fukjen, se prpelem, pa se ze od dauc derem "ej, dej mi za pelat!!", se prpelem zravn, na prednega, frajer, cim visje, da bo dobr zgledal, pa filing taprav, grem mal previsok, spustim bremzo, se pelem se kake 3, 4 metre, pa bum dol na asfalt... :blink: je reku "teb pa se dolg ne dam za pelat"... :P :lol1:

no, en tedn kasnej sn se ze pelu s tisto RSko... :D

lol, lol, zgleda da je lastnik rs-ke pozabu kva je reku takrat :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam pa na skuterju rekord po spredni tak da sm čez balanco na glavo prletu. :OK:

uf, hudo. men se pa po sprednjem se ni ratal razbit z motorjem(rajs nam kj prevec govoru, da se nam slucajn jutr valou po tleh ;>), s kolesom sm se pa ze ene parkrat :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AJAAAA!!! Stroj je priimek!! :D :D

now i get it! :D

obstaja kak video?? :huh:

drugac pa s piciklom sm js to svoj cajt (lani) obvladu - 50 metrov brez vsakga problema (do prve ovire, seveda, pol pa dol pa na sprednga da se nism zakantu)! B)

hehe, stroj je priimek ja.

to je blo kasne 2-3 leta nazaj, ko je se imel mito 7 speed, zj ga nima vec ker ga je ze zdavnaj prodal. video pa ne obstaja, ker je blo mulcem dovolj ze to da smo ga videli ko se je peljal po zadnjem, sploh pa nm ni prislo na misel da bi ga enkrat posneli...skoda k ga nismo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf, hudo. men se pa po sprednjem se ni ratal razbit z motorjem(rajs nam kj prevec govoru, da se nam slucajn jutr valou po tleh ;>), s kolesom sm se pa ze ene parkrat :>

Ja sam men so bat neki zablokiru pa mi je čeljusti od bremz skp stisnu, pol sm pa itak sam asfalt še vidu :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam men so bat neki zablokiru pa mi je čeljusti od bremz skp stisnu, pol sm pa itak sam asfalt še vidu :cry:

izgovori... :D

js sm tud reku da mi je zadn kolo zablokiru ko sm s frendovim ATXom letu v skarpo... :D ...pa sej mi je res, sam sm sam bil kriv za to, k sm bil navajen frchijevih (anti)bremz... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja npr. jaz še mojga na kuplongo niti probal nisn!!da bi ga na zadno postavo!!Je pa to probaval en moj sošolc z mojim no ja saj gre sam ene 4-5 metrov!! ;) ;)

jaz ga drgač tak postavim na zadno da se v 1 pelem lepo počasi tam ene 20km/h potem pa ko dobi motor obrate pa ga sam nazaj cuknem in gre tut tam okol 4 metre!!!Sam pr mojem je še posebej težko ker mam:Special edition RAMIREZ motocross krmilo!!IN je kr fajn bol široko od originalnega!!! :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi se jst tolk dolgo pelal po zadnjem kot s biciklom bi blo :OK:

sam tko kot prav Zok je tud men škoda RS-ke ko dol udar da se sam plastika strosi :doze: ....... enkrat k sem se nekaj špilal s kuplongo , pa sem jo stisno pa pol nabil do 8k obratov pol pa nenamenoma spusto sem skoraj zadnjo luč skup vdaro... :naughty:

po prednjem pa je drgačna zgodba......večkrat sem se že pelal po prednjem sam nikol namenoma :angry: .....najbolj se spomnim, k sem se pelal skoz en nepregleden ovinek, za njim pa je stal šlepar...mel sem tam negi 80km/h pol pa pune na bremzo pa me je zdignil na prednjega pa sem se kr nekaj metrov pelo...počuto sem se k car :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam jst ne razumem kako folku to rata. OK, dvigneš ga že sam kako se pelat :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja fora je da motor dvigneš čist na mejo tok da tud če gas spustiš ne pade motor kuj dol poj pa vsakič k ti mav dol hoče past daš spet gas... sam to je velik laži povedat k pa nrdit :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam jst ne razumem kako folku to rata. OK, dvigneš ga že sam kako se pelat :hmm:

z avtomatikom gre enostavn....na mestu ga dvigneš pol pa se z nogami dol pelaš dokler te je volja

sam z skuterom k ma okol 100 kil pa je zgodba drgačna....mal povpraši benota, on ma vožnjo po tazadnem v malem prstu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Narobe ste me razumel. Men je vožnja po zadnjem čist jasna, bega me vožnja po prednjem :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja po pa tko :D

ja to je pa mav drgač morš pa na začetko full stisnt bremzo da te fajn postav poj pa popušaš tok da te pokonc obdrži

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Narobe ste me razumel. Men je vožnja po zadnjem čist jasna, bega me vožnja po prednjem :yea2:

s skuterom res ne vem kok se lohk po prednjem pelaš, ker jer je večinoma vsa teža odzadaj...edino če se vsedneš gor na bilanco da preneseš težo naprej :wacko:

pr rs je vožnja po prednjem lažja sam nesme ti bit škoda motorja če padeš......jst v glavnem se vsedem bol naprej, skor gor na tank, pa se mal stanem (tolk da glih ne sedim) pa stisnem prednjo bremzo pa odzadi mal cuknem gor....pol pa si že na prednjem :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja fora je da motor dvigneš čist na mejo tok da tud če gas spustiš ne pade motor kuj dol poj pa vsakič k ti mav dol hoče past daš spet gas... sam to je velik laži povedat k pa nrdit :xx:

Ti lahk gas do konca prbiješ pa motor ne bo šu nč hitrej po spredni. :D

Z runnerjem se bi dal po spredni pelat k ma tank spredi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nesme ti bit škoda motorja če padeš......

:blink: :blink: :blink:

:lol1:

to sn js tud za picikl mislu, pa sn ga ceuga zjebu!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sem se tut včasih hotu naučit vozt po tazadnjem..pa sem na oknc pou in zdej se vozm sm po dveh kolesih ;D

hvalabogu da sem prleu na travo že ko sem pal, tak da škode ni blo :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja fora je da motor dvigneš čist na mejo tok da tud če gas spustiš ne pade motor kuj dol poj pa vsakič k ti mav dol hoče past daš spet gas... sam to je velik laži povedat k pa nrdit :xx:

Ti lahk gas do konca prbiješ pa motor ne bo šu nč hitrej po spredni. :D

Z runnerjem se bi dal po spredni pelat k ma tank spredi.

to je za po zadni mišlen <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Narobe ste me razumel. Men je vožnja po zadnjem čist jasna, bega me vožnja po prednjem :yea2:

hehe, nek na netu alpa na ksnmu ftp-ju je mrbit ksn posnetk k se jest pelem po taprumu s cagivo (ene 10-15m je blo takrt), sam takrt se nism dobr znou :>...s tega posnetka se probj kj naucit ;>. Alpa ksnmu rec ce ma se shranenga na svojmu digitalcu alpa ket drget

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam mislm da še na kompu tvoje posnetke

sam si se res vozu po tapru na najbl oskmu koncu asfalta kr gaj blo tm ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: :blink: :blink:

:lol1:

to sn js tud za picikl mislu, pa sn ga ceuga zjebu!! :D

picikl ma jst itaq že cel zjeban od teh padcov :devil: .....sam po prednjem pa se pelam enih -+5 metrov...pol pa si mislim kok bi asvatl z zobmi gor drapal, če bi me vrgel čez bilanco :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!