Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

ja moj kmx gre res fullll težko po sprednjem ma za en k.... prednjo bremzo!!!saj gre sam ne dost za en pol metra se zadi gor dvigne nič več!! :BUA: :BUA:

ko bojo toti pakni zrabljeni bo treba dat gor ene specialne!!!pol pa bo šlo!!! :OK: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja moj kmx gre res fullll težko po sprednjem ma za en k.... prednjo bremzo!!!saj gre sam ne dost za en pol metra se zadi gor dvigne nič več!! :BUA: :BUA:

ko bojo toti pakni zrabljeni bo treba dat gor ene specialne!!!pol pa bo šlo!!! :OK: :yea2: :yea2:

Daj daj daj ce pa se nas kolega pela po spredni pa mata vse isto :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja moj kmx gre res fullll težko po sprednjem ma za en k.... prednjo bremzo!!!saj gre sam ne dost za en pol metra se zadi gor dvigne nič več!! :BUA: :BUA:

ko bojo toti pakni zrabljeni bo treba dat gor ene specialne!!!pol pa bo šlo!!! :OK: :yea2: :yea2:

more it po spredni, če ga pulko spravi, ga moreš tudi ti :D

vadi !!! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja moj kmx gre res fullll težko po sprednjem ma za en k.... prednjo bremzo!!!saj gre sam ne dost za en pol metra se zadi gor dvigne nič več!! :BUA:  :BUA:

ko bojo toti pakni zrabljeni bo treba dat gor ene specialne!!!pol pa bo šlo!!! :OK:  :yea2:  :yea2:

more it po spredni, če ga pulko spravi, ga moreš tudi ti :D

vadi !!! :)

Sej to sem ravno reko :) Naj rajsi rece da nena zna pa da ga je strah da bi bi supermen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj rajsi rece da nena zna pa da ga je strah da bi bi supermen :)

hmmm... ...sam sm spravu na eno kolo ze vsega boga (od ninje devetke, do E90, pa celo maminga Forda... :P ), KMXa mi pa ni uspel na sprednga spravt za nc na svetu - razlog - presvoh bremze. k na dobri podlagi sploh zablokira ne. :BUA: je pa fajn to za zacetnike, da jih ne strese po nepotrebnem... :yea2:

...drugac ce primerjas od KMXa pa AF1 bremze pa polozaj je vse ko noc pa dan - KMX visok, ozek, pri nizkih hitrostih okreten, pri visokih te prepiha ko merjasca, AF1 nizka, siroka, tezka pri nizkih hitrostih, pri visokih se sele pokaze stabilnost napram ostalim + okretnost, bremze pa take da mors ze kr fajn bit nagvihtan da ne dobis musklfibra ze po prvi voznji!! :OK:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ee :angry: :angry:

ja alo če bi jaz vozo krosera pa nevem ka še vse bi tut obvlado!!Pa to glej jaz ga mam od maja letos!!pa on je tut ziher starejši od mene!!Počakte drug let!! :OK: :OK:

pa ziher ma moj sprednje prešvoh bremze!!!pa ja čutim ko bremzam pa probavam na predno!!!tak da sso ZIHER predne bremze krive!!No če pa mislite da nea znam pa bomo vidli ko bom dal druge pakne gor!! ;) ;)

za zadno ne rečem!! čeprav mam motocross krmilo ki je enkrat bolj široko od orginalnega in zato ga tudi težje dvignem!!!Sam pa vrjamem da gre še bolj!!tak da to ni opravičilo!!

VAJA DELA MOJSTRA!!! :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na zadnega s KMXom ni nuben problem, na prednjega je pa hudicevo tezko - kot je ze PuBeC povedal, so krive presvoh bremze. ce bi mel od AF1 disk, celjust pa crpalko bi bil pa nonstop na prednji!! :devil: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PuBeC probej se ful naprej vsest skor na tank pa naprej se nagn pa poj spredno stisn :hmm: mislm da bi se ti skor mogu dvignt na spredno.

jest sm tud mislu da se ne more z mojmu po spredn vozt ker men ni nkol ratal poj sm pa slike vidu pa sm začev še bl probavat sej postavm se pa pelem se tud ene 2 m sam je guma spredna tok slaba da mi nč ne prime pa začne zdrsavat k se po spredni probam. sm opazu da je spredna gume še original tista k je bla gor k je biv motor kuplen se prav motor 97l. :wacko:

k bo nova guma se bom pa naprej afnov :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe!!! :OK: :OK:

hvala za podporo!! :OK: :OK:

ne saj gre na spredno se postavit sam zadi se ti dvigne ene pol metra nič več!!! :BUA:

jaz lahko mojga na predno samo takrat ko je predna kola na miru!!! :blink: :blink:

tak da se pelet po predni glih nea morš!!mogoč bi se lahko največ 1 meter to pa bi blo tut vse!! ;) ;)

PuBeC samo vadi pa idi po instrukcije do pullkota pa bo 

ja boma mogla enkrat eno rečt!! :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no men se sploh ni problem spravt na prednjo, kr ma rs res ql bremze.... :unsure: sam pelat po prednji mal več kot 2m pa me je strah da bom padu pa celo plastiku skup vsipu.....sam kaj potem bom pč mel naked :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja madona, kuko da vm ne rata da se peles po prednjem kolesu, meni rata s tomosom(atx) pa nimam nobenega diska like BT ampak navadn boben :>, pelem se pa ukol 2-3 metre zaenkt...odvisn kuko mi rata :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pober plastiko dol za kšn mesec da to mav natreniraš poj pa nazaj daš ;)

tnx za predlog :) :) :)

btw 3 metre se jst tud pelam po prednjem sam to je premal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jst sem se dons, k je blo mal bolše vrem spravu spet na motor....pa sem ugotovo da sm čist vn iz forme....po prednjem mi gre nekam slabo (no sj mi nikol ni šlo nevemkak dobr)...po zadnjem pa je kriza :( :( :(

že vidim da bom mogu na pomlad it k enmu na inštrukcije.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja moj kmx gre res fullll težko po sprednjem ma za en k.... prednjo bremzo!!!saj gre sam ne dost za en pol metra se zadi gor dvigne nič več!! :BUA: :BUA:

ko bojo toti pakni zrabljeni bo treba dat gor ene specialne!!!pol pa bo šlo!!! :OK: :yea2: :yea2:

pubec kolk mas kg? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja moj kmx gre res fullll težko po sprednjem ma za en k.... prednjo bremzo!!!saj gre sam ne dost za en pol metra se zadi gor dvigne nič več!! :BUA:  :BUA:

ko bojo toti pakni zrabljeni bo treba dat gor ene specialne!!!pol pa bo šlo!!! :OK:  :yea2:  :yea2:

pubec kolk mas kg? :P

a je to tko važn kolk kil maš??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!