Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

cudi me to da nemore kmx-a na tapruga spravt.... zato me zanima ce nima slicajn ene 40kg in je bl svoh zato neb nogu tolk stisn se lohk na tapruga postavu.... jest pr mojmu dt-ju se lohk pr ene 80 na taprruga postavm sam bl naprej se usedes pa bremzo sltisnes kr roka da :P ... pomoje b le ces letu pol...

sicer pa :topic: :)

Popravljeno . Popravil McMatko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

zdej ko bo ravn pomal zima se bom spravu mal optično predelat rs-ko, pa me zanima kaj naj naredim: :?

mislim napelat eno neonko, sam kam? pa zadne žmigavce(plastiko bom menal) pa me zanima, kje se da kake specialne dobit

kaj še naj nardim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zamenji še sprednje vilice in obe feltni z diski in gumami vred, dej gor večji izpuh pa rit od RS 125 letnik 97. Žmigovce spredi in zadi odšraufi pol dej pa spredaj take male kapljičaste, zadi pa v zadnjo luč, katero moraš celo sprement tako, da bo sestavljena iz LED diod. Blatnik in vse drugo napotrebno moraš odstrant, tablico pa našraufi gor tako, da bo vzporedno s cesto. Če ti še vedno ne bo dost, pa si dej gor še kaksn paintbrush.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim napelat eno neonko, sam kam?

V spojler not :)

Za zmigavce pa ..... :ph34r: :ph34r: :)

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dej, ce vse to menjas, pol mas ze RSko 125, sam da ma se od 50 masino not.

tablco pa pust tak k je, k drugac bos mel s skifi probleme.

sploh pa bos nanj zdevalč zdaj x0.000 tolarjev, konec naslednje sezone ga pa prodal. se splaca??

js sm se spravu delat blende na maski. piksna poliesterskega kita s steklenimi vlakni stane 900 sit. pa prebarvu ga bom. pa gume menju, drugac cez tehnicnega ne morm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam z Zokom...ce se nisi str 16, rajs se mal sparas, poj pa kups ksno 125ko(magari RSko pa jo potem se odblokiras razn ce ni ze odblokirana) pa te potem ne bo noben moped prehtu :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam z Zokom...ce se nisi str 16, rajs se mal sparas, poj pa kups ksno 125ko(magari RSko pa jo potem se odblokiras razn ce ni ze odblokirana) pa te potem ne bo noben moped prehtu :>

ne nism še star 16 (sm komi 14) tko da že šparam za 125-ko......na rs50 pa bi blo zanimivo menat zadno luč s tako iz diod....sam ne vem kje naj to dobim :hmm: ....žmigavce pa bom itaq menjal k sploh ne pašejo zravn :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LED luc lahk sam nardis. kupis supersvetle LED diode, pa plato Pertinaxa (160x100 mm stane nekje ~200 sit, al pa se to ne), pol pa ce nisi se nikol delal s kislino ti priporocam da kr z zago nardis vezi (prekines baker tak da pride povezava vn), pa modelarski vrtalnik pa 0.8 mm sveder, meter cina pa spajkalnik, pa gasa! .)

sam pazit mors da bojo vse LED diode enako obrnjene, k drugac ti jih bo neki svetl, neki pa ne (polariteta je pomembna)! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LED luc lahk sam nardis. kupis supersvetle LED diode, pa plato Pertinaxa (160x100 mm stane nekje ~200 sit, al pa se to ne), pol pa ce nisi se nikol delal s kislino ti priporocam da kr z zago nardis vezi (prekines baker tak da pride povezava vn), pa modelarski vrtalnik pa 0.8 mm sveder, meter cina pa spajkalnik, pa gasa! .)

sam pazit mors da bojo vse LED diode enako obrnjene, k drugac ti jih bo neki svetl, neki pa ne (polariteta je pomembna)! .)

sej tko če jo doma nardiš še najbolj poceni skoz prideš......ka pa žmigavci so kaki za kupit, da bi pasal na rs-ko kao tisti na yamahi MT-03 ki so res specialni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

evo za vse kmate RS 50 pa če mislte kej predelvt so tlele razližni auspuhi :naughty:

arrow2pipe.jpg

ARROW

top75cc.jpg

TOP PREFORMANCE 75cc kit

kitpolini68cc.jpg

POLINIJEV 68cc kit

polinipipe.jpg

POLINIjev auspuh

ninja2escape.jpg

od NINJE auspuh, mal slab se vid

yasuni1pipe.jpg

še malenkost od YASUNI-a

jollyESP.jpg

se pokromiran auspuh od JOLLY MOTO

malkit73.jpg

MALOSSI-jev 73,5cc KIT

fergazerjev se mi pa ne da gor dajt, ksi vec al mn usi enaki :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

arrow2pipe.jpg

top75cc.jpg

to dvoje + še polno ostalega mam jst na moji rs-ki B) B)

mogoč kdo ve kok se kaj obnese ta ninja twiner?........mi je simpatičen, k je dvojni, sam baje ni tko dobr k enojni, pa še tko ozke dušilce ma :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ninja Twiner je sranje :) No, glede izgleda ne, ampak preformanse so pa zanič ;) Ful maš dober cilinder :) I like it a lot!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LEJ TO!!!

mah ni to to - prevc nacickan je... :doze: ...sm se neki pozanimal glede poliranja platisc, pa mas pol sam sranje - pucat jih mors vsak dan, parkrat letno na novo polirat, da ne postanejo motna, vsak prahec se takoj pozna, da kettenspraya in grafita z zavornih oblog ne omenjam, kaj sele ce kak kamencek od kje prileti... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!