Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

Sej k si reku, da je ful fak to za pucat. To majo vse Rs-ke ful glupo narjen, ne en stran je lepo, na drug maš pa lukno not, tko da s prsti ke sploh ne prideš. Tko da jst sploh tist ne morm spucat <_< . Kako den2 ti to spucaš :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah ni to to - prevc nacickan je... :doze: ...sm se neki pozanimal glede poliranja platisc, pa mas pol sam sranje - pucat jih mors vsak dan, parkrat letno na novo polirat, da ne postanejo motna, vsak prahec se takoj pozna, da kettenspraya in grafita z zavornih oblog ne omenjam, kaj sele ce kak kamencek od kje prileti... :)

mah ni to to - moj kolega je mel na ZX-6R polirana platišča pa ni blo težav spljoh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne en stran je lepo, na drug maš pa lukno not, tko da s prsti ke sploh ne prideš.

moja mofa ma tud tak. pomaga wap, sam mi je skoda motorja, da bi ga z njim cistil. sv ze prav zarad tega razmisljal, da bi feltne na crno pobarval, a mi je bela zaenkrat kr fajna. :)

jajaja, sej vem, disk je zarustan, pa pol motorja manjka, k ga obnavljan, sam feltna je pa le gor... :D

post-18-1075790820.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej k si reku, da je ful fak to za pucat. To majo vse Rs-ke ful glupo narjen, ne en stran je lepo, na drug maš pa lukno not, tko da s prsti ke sploh ne prideš. Tko da jst sploh tist ne morm spucat <_< . Kako den2 ti to spucaš :?

z krpo ovujš šraufencigr al pa kj tazga pa lepo počas pucaš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej k si reku, da je ful fak to za pucat. To majo vse Rs-ke ful glupo narjen, ne en stran je lepo, na drug maš pa lukno not, tko da s prsti ke sploh ne prideš. Tko da jst sploh tist ne morm spucat <_< . Kako den2 ti to spucaš :?

Jz mam tud na nrg-ju lukno v feltni pa ni blema kako pucat kukr je k&4 reku daš na šraufenciger eno krpico pa pucaš :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj tko ma itak (skor)vsak narjen :)

sam ponavad zmanka vole za feltno spucat :wacko: tko da nimam teh težav :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj tko ma itak (skor)vsak narjen :)

sam ponavad zmanka vole za feltno spucat  :wacko: tko da nimam teh težav :lol1:

Sj vole res zmanka :) sam jz mam itk črno feltno tko da ni blema če se umaže :) pucu jo pa od septembra nism tko da ni kj preveč lep pogled :BUA:

(sorry za :topic: )

Popravljeno . Popravil WacKer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst moje felne sploh ne pucam (je črna), pa tud luknjice se ne poznajo, kr je tolk druge nesnage gor da je že vse zakril :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No če sem čist odkrit sem že na šraufenciger tut jst mislu sam sem se premislu k sem se spomnu da jo lahk kej roniram (feltno), tko da tut jst tm pucam sam kukr mam vole :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tist k misle kupit al pa menjat RS50 za scooter al karkol nej tega ne nrdi ce mu ni treba. govorim iz lastnih izkusenj nej rajs naspara kej vec kesa pa ubode RS125 ce mu je lih ze rska vsec. Sm meu sam RS50 polini alu kit giannelli izpuh 21dellorto frgazer 14 zobnik pa mi je sla po aprilia stevcu cez 120km/h. Ce kdo ne vrjame mam posnetek in fotke. ;) ;) sam sm po 3 mescih presedlau na RS125, za naucit se furat tak motorček je pa kr fajna zadevca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tist k misle kupit al pa menjat RS50 za scooter al karkol nej tega ne nrdi ce mu ni treba. govorim iz lastnih izkusenj nej rajs naspara kej vec kesa pa ubode RS125 ce mu je lih ze rska vsec. Sm meu sam RS50 polini alu kit giannelli izpuh 21dellorto frgazer 14 zobnik pa mi je sla po aprilia stevcu cez 120km/h. Ce kdo ne vrjame mam posnetek in fotke. ;) ;) sam sm po 3 mescih presedlau na RS125, za naucit se furat tak motorček je pa kr fajna zadevca.

jz mislm da si mav falu :hmm:

kokr za koga enim pa motorji sploh niso všeč ampak scootr pa :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdorkoli presedla iz skute na RS 125 za vsaj en giro, mu bo RSka vsec!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce kdo ne vrjame mam posnetek in fotke. 

ti kr daj to mi najrajš gledamo!! :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz mislm da si mav falu :hmm:

kokr za koga enim pa motorji sploh niso všeč ampak scootr pa :wub:

enim pa so motorji :wub: => :D

Dej mal objav te tvoj slikce :naughty:

A je kdo z Rsko 50 se že kdaj probu postavt na prvo gumo :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kos torte... :P

mal tezje se je na zadnega postavt!! :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pridružujem tistim ki pravijo, da tisti ki misli kupit RS50 naj raje počaka še kako leto da bo dovolj star (če še ni) in vzame RS125.

Mislim da je predraga za to kaj nudi...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) motor postavt na sprednega ni nikakršen problem. problem je če se hočeš pelat po sprednjem. za to pa rabš mal več filinga pa znanja ;) drugač pa z kkšno RS-ko laiži te stvari počneš k pa s skuterom, sam s skuterom ga pa laži na tazadnga butneš ;) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej mal opište kako se to postavte na pruga, a sam na hitr stisneš prvo al kva, k jst mam ful filing, da mi bo pol prvo gumo spodnesl :wacko: , pol pa veš kaj sledi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah ne smes cuknt naenkrat na full, k pol ti bo na vsak nacin zdrsnl. nezno, a odlocno pritisnes, podlaga mora bit seveda dobra, gume tople, pomaga tud ce se mal naprej nagnes al pa ce se dvignes za kakih 15 cm... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah ne smes cuknt naenkrat na full, k pol ti bo na vsak nacin zdrsnl. nezno, a odlocno pritisnes, podlaga mora bit seveda dobra, gume tople, pomaga tud ce se mal naprej nagnes al pa ce se dvignes za kakih 15 cm... .)

Pr kaki brzini pa vi te akrobacije ustvarjate. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js med 15 in 70 km/h, pri visjih hitrostih navadno s sopotnico in cisto nenamerno... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!