Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

ja, s piciklom me je ze enih 5-7x prek balance vrgl... :D ...drugac z aprilio pa si ne upam tok velik (le ni picikl, pa ce pade po men boli), tk da zaenkrat (tok tok) se BP. .) mi je velikrat ze zablokiru predn picikl, pa sm se vedno resil (refleksi rulajo! :P ).

jst se zdignem odzadi nekuje pol metra k več ne upam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal poglej gor, pa boš videl........ne mislim nobene farbe, sprašujem, kje bi se dalo takšno barvno šipco (ne vem kok vi v lj tem rečte) kupit

Čuj, blizu Cjela en prodaja opremo za motor. Moj foter si jo je za Ninjo kupo, pa je bla taka kupolasta in je kr vetra pobrala (to je tisto, da te pol več veter v čelado ne buta). Sicer kolko to rabiš pri 100km/h ne vem, mogoče pa prav pride :unsure: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj, blizu Cjela en prodaja opremo za motor. Moj foter si jo je za Ninjo kupo, pa je bla taka kupolasta in je kr vetra pobrala (to je tisto, da te pol več veter v čelado ne buta). Sicer kolko to rabiš pri 100km/h ne vem, mogoče pa prav pride :unsure: .)

jst ne mislim kupt kakšne te, k usmeri zrak prek čelade, ampak take oblike kot je original sam da je barvna.........a mogoč kdo ve če bi se to dalo farbat?? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probat ni greh! .) .)

sam pomoje neb šlo, k pol bi celo šipo dokonca pofarbal, jst pa čem met tko da bi bil sam rdeči odtenek, pa bi se še zmer vidlo skoz šipo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej den2 a na folijo za temnenje stekl pa se nisi pomislu da jo das dol pa oblecs v doloceno barvo

kj se pa da tako folijo dobit :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rs ma zelo izboceno steklo oklepa, dvomim, da bi se dalo lepo nardit s folijo. AF1 al pa tastara RSa ja, tanova pa ne verjamem. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez skrbi, kosi so dovolj veliki. zdej ne vem al jih lahk kupis na metre, al jih kupis v kosih, moj sosed je dal sipe temnit na tistih tauzntih Civicih pa na dveh CRXih k jih je mel, je reku da dobiva dvometerske kose. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Den2 če nujno rabš to šipo povej, jst ti bi jo lahk zrihtu.

eh, ne nucam nujno to sem sam tko mislil da bom enkrat ko bom mel dnar kupil.....al pa bom probal s tranparentnim sprejem......ne vem še

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima tisti k mate RSko predelano na 75 pr kolkih obratih kej šaltate?

Jaz man predelano na 76 cc pa šaltam običajno tam negi pr 10k obratih, če pa vozim bol na izi pa šparam z benzom (ko trošim že rezervo) pa šaltam nekje okrog 7k

Jan49, kok maš kej ti predelano?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz man predelano na 76 cc

ej!! on je vprasal za 75, ne 76!! :P (joke)

od kod do kod pa sega tem kitom uporabno obmocje vrtljajev, pa kok je s tem pri originalu?? k recimo pr originalni tamocni verziji AF1 (34HP) se zacne pri 7500 rpm, pa pol do 10.500 nekok normalno... :hmm: kar je pod tem, je sparanje, kar pa nad tem, pa pretiravanje... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da za Aprilio RS 50 če maš original naj bi šaltu pr 5000, to sem bral nekje (če se ne motm glih na motosvetu). Saj ravn zato mi ni šlo v glavo k zdej šaltam prbližn med 8000 pa 9000. K če ne šaltaš pr tapravih obratih, naj bi ta mašina baje šla kmal v :xx: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa misliš da je označeno rdeče polje na obratomeru :?

2T mašine je treba le lepo segreti potem pa jo vrtiš kot hočeš, ti motorji itak niso delani da držijo 100k km, ampak je slej ko prej treba narest generalko, potem pa naprej pult.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Mene pa zanimam če na tehničnim tut motorjem (50ccm) na prestave merjo končno :? , povejte svoje izkušnje?

men niso na tehničnem nč meril

aja pa nekaj bi vprašal glede gum:

katero sprednjo gumo naj kupim za rs 50....zdaj mam dunlop arrowmax, sam je že stara in je postala full trda, tko da bo treba počas menjat......kok pa je kaj z on pirelli-jovo gumo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men niso na tehničnem nč meril

aja pa nekaj bi vprašal glede gum:

katero sprednjo gumo naj kupim za rs 50....zdaj mam dunlop arrowmax, sam je že stara in je postala full trda, tko da bo treba počas menjat......kok pa je kaj z on pirelli-jovo gumo :hmm:

A tut vprašal te niso kok gre :? , kva pa poznaš kakšenga k je ke isto peču skutr. A skutr pa so merl?

Ja jst mam dunlop pa sem z njimi zelo zadovolen :OK: , za pirelli pa ne vem kakšne so :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!