Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

je enem mojem kolegu so atx gor vrgli!!pa je mel veze (njegov foter) in je zato prišo čez!ker drgač nebi!!

friziranjeatx-apress!! :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tut vprašal te niso kok gre :? , kva pa poznaš kakšenga k je ke isto peču skutr. A skutr pa so merl?

Ja jst mam dunlop pa sem z njimi zelo zadovolen :OK: , za pirelli pa ne vem kakšne so :(

ne, k poznam onga k tam dela........me je sam vprašal če vse dela (luči...) pa sem šel

aja pa dunlop bom kupil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj a pol ga gor na valarje vrže pa šalta :? :wacko: , a so že komu od vas to že nardil k mate 50ccm na prestave.

Dunlopke priporpčam :D

kaj če maš v kratkem tehničnega, al zakaj te tko skrbi?

sam mislim da ti ga nebo dal na valarje, k mal bi blo čudn kako bi šaltal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej men tut ne gre v glavo kako bi šaltu na valarjih. Ne na srečo mi ga ni treba s sabo pelat na registracijo še dve let :P

Ja verjetno čist normalno. Zadnjo kolo dajo na valcne, potem pa gas, sklopka pa s nogo menja gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

kaj pravte o tem avspuhu

4127_01.jpg

4127_02.jpg

naj bi bil boljši od gianellija, ker je bolj odprt ter glasnejši in zato tudi nima homologacije

pa mogoče kdo ve ceno........k jaz bom to enkrat nabavil čez poletje

aja pa dons sem dobil rs-ko nazaj..........gor je športni filter (polini žičnati) pa fergija so mi malo nastavli (dell`orto 19mm).......se opazi da je dost boljši odziv na gas pa tud pospeški so boljši

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej je še kr, sam k bi bil mal večji. Zakva bi pa tega nabavu a ti Leovinči ni všeč :?

Sej to je ravno leovinci...... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ve mogoče kdo, če bi lahko spravil na rs-ko gume dimenzije 110/70 spredaj in 130 zadaj........ :?

Poglej v kakšen katalog gum. Tam piše npr. 120/90-10, če je možno da daš gor 130 pa zaslidiš tudi 130/90-10 :) Poglej če boš za tvojo dimenzijo zasledil željeno širino

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dvomm da ma rs 50 tok široke vilce da bi 130 vmes dobu .)

rs 125 fura gume 140 al 150 zadej.... tko da ne vrjamem k ma dost širše vilce :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preverjeno bi spravu. Sm jo imel sam. Simon na apriliji v lj mi jo je montiru. Samo nism meu zadne strehce pol, tiste k je takoj nad gumo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ve mogoče kdo, če bi lahko spravil na rs-ko gume dimenzije 110/70 spredaj in 130 zadaj........ :?

placa je dost. sam take gume (110/70-17 & 130/70-17) ma AF1 125... ...torej ti b o sla RSa glih 70 pol... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

placa je dost. sam take gume (110/70-17 & 130/70-17) ma AF1 125... ...torej ti b o sla RSa glih 70 pol... :P

a misliš da bi se tok poznal na hitrosti :? zadnjo gumo mam zdej 120 pa se ne pozna nč, tak da ne verjamem da bi bil takšen padec končne....mogoče.....bom probal pa povem

kaj pa odspredaj bi šla gor 110 :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Take kot so tovarniške so vbistvu še najboljše ;) Ne gre za to, da bi šparali na gumah, ko nardijo motor (ali pa tudi Hutchingson pri SF), ampak ti dajo gor tako gumo, ki bo imela najbolj optimalno razmerje med kotalnim uporom in hitrostjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Take kot so tovarniške so vbistvu še najboljše ;) Ne gre za to, da bi šparali na gumah, ko nardijo motor (ali pa tudi Hutchingson pri SF), ampak ti dajo gor tako gumo, ki bo imela najbolj optimalno razmerje med kotalnim uporom in hitrostjo.

sam tovarniške se full smešno vidijo, k je rs-ka sama široka odzadej, pol pa taka ozka guma ko za pecikl :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj mam s5 eno težavo na rs-ki.....motor noče ugasnit......sem ga zakurblal, pa je brnelo pa sem obrnil ključ, pa ni hotel vgasniti.....tak da se lahko vozim brez ključa

newem zdaj kaj naj nardim......al je kaj ključavnica :? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponavad je problem da se neda prižgat motorja pr teb pa ne ugasnt mislm :lol1: kak lahko to rata :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponavad je problem da se neda prižgat motorja pr teb pa ne ugasnt mislm :lol1: kak lahko to rata :?

nevem :D se mi res čudn zdelo, ko sem obrnil ključ, motor pa je še zmerom laufal......drgač pa vžge vedno v prvo :D

to je baje tipična težava rs-k......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ti ubožec :)

poglej če je kak kabl odkloplen pr ključavnici. Tko je blo pr men, k sm se s kabli igrou, pa je motor končno vžgal (takrat ko se mi je tista plastika not polomila v ključavnici), k sm pa hotu na ključ ugasnt, se ni zgodil nč :)

Popravljeno . Popravil igralec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj mam s5 eno težavo na rs-ki.....motor noče ugasnit......sem ga zakurblal, pa je brnelo pa sem obrnil ključ, pa ni hotel vgasniti.....tak da se lahko vozim brez ključa

newem zdaj kaj naj nardim......al je kaj ključavnica :? :unsure:

to men ze skoz dela. .) naredi si blokado vziga! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!