Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

Verjetno mislisš koleno! Ne nedobiš ga zraven ampak vseeno paše fergazer gor ke ga imam tudi sam na orig. kolenu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno mislisš koleno! Ne nedobiš ga zraven ampak vseeno paše fergazer gor ke ga imam tudi sam na orig. kolenu!

koleno je pa priporočljivo menjati, ker drugače večji fergi ne pride prau do pomena..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vem da sprašujem čisto vse neumnosti ampak ok... .)

Ali je ze kdo videl v kako trgovini nalepke za Aprilio rs?

Ali ste za kaj padali.... :) Jest bi rabil nove za stranice....

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vem da sprašujem čisto vse neumnosti ampak ok... .)

Ali je ze kdo videl v kako trgovini nalepke za Aprilio rs?

Ali ste za kaj padali.... :) Jest bi rabil nove za stranice....

LP

jas sem ravno dons ga prevrnil :D samo plastike niso nič bile udeležene

za nalepke pa pokliči na avto triglav samo so svinjsko drage

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas sem ravno dons ga prevrnil :D samo plastike niso nič bile udeležene

vem daj mav :topic: sam me resno zanima... koko loh padeš s cestnim motorjem brez da plastiko podrsaš? a to si šu ful počas pa si ga mav ujev al si mu tako srečo da se na plastik nč ne pozna :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem daj mav :topic: sam me resno zanima... koko loh padeš s cestnim motorjem brez da plastiko podrsaš? a to si šu ful počas pa si ga mav ujev al si mu tako srečo da se na plastik nč ne pozna :huh:

ne..veš kak je blo:

smo ravno domov z dirke šli pa se jas spravim na motor hočem vžgat pa ne vžge...torej treba čok, ki je tam pr fergazarju tak da moreš roko direkt notr porinit....pa se mi ni dalo dol plest z mopeda, pa sem ga samo malo nagnil, spodaj pod tenisko pa on mali šoder pa pesek pa se mi je pospelalo pa bum :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pravite na te gume SAVA MC18 KLIK

Kakšne gume imate pa ostali gor, pa kje ste jih kupili v kateri trgovini?

Najraje bi vzel 120/80/17 in 100/80/17 sam jih nikjer še nisem zasledil. :hmm:

Če kdo ve kje bi se jih dalo dobiti naj mi prosim pove.

LP

Popravljeno . Popravil LittleDevil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje bi se dalo dobiti ročke za aprilio, da bi imel boljši oprijem, ter koliko so...

Ce se ti gre samo za boljsi oprijem razmisli o rokavicah.. Pa se mal bolj bos odporen pri padcu.. Pa se bolj smex si :D .)

Popravljeno . Popravil BinLaden
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako?

en kabelcek ti gre iz vzigalne tuljave na balanco, do stikala za kill switch - od tizga kabla napelji se en kabel do skritega stikala, to stikalo pa naj ima drug kabel vezan na maso. to je to - simpl ko pasulj, ce pa ne ves kje je fora, ga ne zalaufas, pa da si bog. .) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

den2 ti jest powem v cem je fora. to ma dost rs50 kao neko napako in se en kabelcek pretrga cist notr pr klucavnici. in pol k ma stik ugasne k ne pa ne ;) in to sm js resu tko k sm meu rs50 pa frend da sm spodi tisto salcko pr klucavnci odsravfu in notr so zicke zlotane in ena ni bla lotana dobr in se je zgleda utrgala in sm jo nazaj zlotu. od takrat mi je zadeva lavfala pol ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh...evo mene..še en začetnik.Tudi jaz resno razmišljam o nakupu RS50, čeprav nimam pojma o motorjih :D Do sedaj sem vozu (neregistriranega) ATXa, pa me zamika neki bol "nobl" imet, tk da bom verjetno v avgustu kupil replico...glede na to da ste rs50 vsi popljuvali pa me zanimajo še dobre strani tega motorja... <_<

Urban

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobre stvari:

fajn lega v ovinkih

oblika

fajn leti če jo predelaš

velik kesl za bencin

fajn se da po prednji pelat

ima šalthebl

nima valjčkov

slabe stvari:

neoblokirana in tudi odblokirana ne gre nikamor

včasih jebe** klučavnice

po zadnji se je težko pelat ker ma večino teže spredaj

preozke original gume

to bi blo nekak tak....govorim iz izkušenj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja no, tiste gume so mi res malo smesne...po moje mal izgled kvari k je tk ozko...

a bi mi lahko ti poslal nekaj fotografij svoje aprilie na email ? Ce jih seveda imas...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gume, ce hoces (pa ce odrezes zadnji blatnik), pasejo not tud 110 spredaj /140 mm zadaj, pa zgleda skor ko 125ka! :)

slike mas pa tukaj. .) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!