Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

gume, ce hoces (pa ce odrezes zadnji blatnik), pasejo not tud 110 spredaj /140 mm zadaj, pa zgleda skor ko 125ka! :)

slike mas pa tukaj. .) :)

slike maš tu, samo malo tam dol potegni do mojega posta.....KLIK

gumo pa bom drugič dal gor odzadej 130, samo newem če bo potrebno zadnji blatnik rezat ker ga nebi rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opala...ja sej ce bom kupu, obvezno gume menjat:) Spredaj se ni hudo, zadaj je pa sila...Povej mi kaksn je bil obcutek k si se prvic peljal z njo..ker js sm na taksnem motorju samo sedel, peljal se se nism ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk časa si rabu da si se navadu prestavlat to ker js drugje k na apn in atxu nism nikol:D zok, enkrat se pridem k teb peljat pa pika!:>

Kaj pa recimo pospeški ? Kolko se to razlikuje od npr. skuterčkov in teh apn6tk...Predvidevam da je bolje kot na "štirki" sam kolko so popljuval ta motor me zanima če je res tako zanič...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prestavljat je dost lažje in hitrejše kot na tomosih ker ima menjalnik čist majhen hod in samo malo gor potisneš pa je že prešaltano

pospeški pa so hudi (predelava naredla svoje B) ), samo ne pričakuj od originalnega da boš vsakega pičil ker je pač cestak....z originalno rs-ko te naščije vsak, tud jas z frčijom, tak da če ne mislilš kaj predelava pozabi na to ker si boš samo špot nardil (ala:glej glej kaki motor, to mu ziher stegne fajn...pol pa ti po gasu oni pa samo :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja no, sj imam zoka tule blizu pa bo pomagal :D :D Drugace pa se bom zadrzeval tule da si pridobim potrebno znanje:P

kako pa je z registracijo pa to ? Stroški ? Pa kakšen izpit bi naj to imel sploh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izpit je za 50 ccm (A-50, ali H do 45 km/h), na registracijo ga peljes totalno dol zamorjenga (da gre glih 40 km/h, ker ti ga na valjcke poknejo, pa ti top speed merijo), doma pa spet odblokiras. letno mislim da je okrog 20-25 jurjev za placat registracijo. .)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok k si glih neki umenju A do 50km/h, kva naj bi to sploh pomenil :?

Pa to so si zmislili nekaj... Če ti gre skuter 50kmh namesto dovoljnenih 45kmh (rumena tablica) ti dajo gor belo tablico in maš potem A-50kmh :) Malo poglej okrog pa boš vido kako APN-ko s belo tablico :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce ti gre RS-ka 110 namesto dovoljenih 45 to pomeni ... ?:D

Popravljeno . Popravil urbancek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce ti gre RS-ka 110 namesto dovoljenih 45 to pomeni ... ?:D

da si ga najebal, in sledi izreden tehnicni pregled. :)

_OKI_ res mas. :P

zok, enkrat se pridem k teb peljat pa pika!:>

hehe, ti kar, ampak dvomim, da imata AF1 125 in RS 50 kaj dosti skupnega... :P

drugace pa - s friziranjem agregata samega ej z RS 50 prav tako kot s skuterji - kit, izpuh, uplinjacin filter - zna nanesti kar dosti denarja. ce pa kupis ze predelano, zna pa bili ze kar konkretno zjahana (zlaufana - zivljenjska doba termicne grupe ni ravno 30 let... O:-) ), pa se na zunaj ne bo opazilo... ...ce bos sel kupovat me kontaktiraj, da ti napisem na kaj vse moras pazit, kje se zbija moralo prodajalca da imas pol moznosti za zbijanje cene, itd... :P ...ko sma sla z mihatom kupit suzukija nama je kr fajn uspelo vse skup... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm se že furov z RS 50 pa nimam nobenih pripomb.Res da je kit 75 cm3 pa 14 frgazar pa orginaln avspuh pa gre 105km/h Pospeški so pa tud solidni.Sej ta motor ni moj ampak od mojga frenda pa bo zdej kupu se 19 delorto pa leovincija V6.Men se zdijo cist hudi motorji sm mal so dragi. :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En moj frend je kupu novo RS-ko 50. Pa mu je šla 110. Imel je pa original cilinder, napilen do amena, en racing bat, original auspuh razžagan na 100 delov (zarad blokad), pa od CTX-a fergi.

Čez par mesecev se je pa ubil z motorjem. Čelno v avto :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En moj frend je kupu novo RS-ko 50. Pa mu je šla 110. Imel je pa original cilinder, napilen do amena, en racing bat, original auspuh razžagan na 100 delov (zarad blokad), pa od CTX-a fergi.

Čez par mesecev se je pa ubil z motorjem. Čelno v avto :cry:

Uff :cry:

V MB je mel tud en moj sošolec ful nafrizirano RS-ko ki je tudi šla čez 100, pa je dal peljat enemu kolegu, ta pa se je zaletel v kombi in umrl na kraju nesreče :cry: usoden je bil pas na čeladi :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez par mesecev se je pa ubil z motorjem.

urbancek, ne bos mel motorja!! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ce se je zdaj nek clovek (in se mnogo drugih) ubil z motorjem to pomen da ga js ne bom imel ? Don't think so.

Popravljeno . Popravil urbancek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry, mali, prevc te mam rad, in ne vem kok znas vozit. sicer to ni tema o custvenih izlivih, ampak ce si bos res omislil RSo, ti om prpravu en trening varne voznje v stilu Legana. RSa ni glih motor, k bi bil enostaven za vozit, sploh ce se nikol nisi sedel na kakem vecjem motociklu. pri nizkih hitrostih je namrec zelo neokreten, kar te kar samo pripravi do tega, da vozis hitreje, kot bi sicer. pri visjih hitrostih pa si verjetno tako ali tako predstavljas, kaj vse te lahko spravi v kriticno situacijo, pa sploh ni nujno, da si sam kriv. pri cestnikih pa sploh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. RSa ni glih motor, k bi bil enostaven za vozit, sploh ce se nikol nisi sedel na kakem vecjem motociklu. pri nizkih hitrostih je namrec zelo neokreten,

nažalost je res pr nižjih hitrostih nekako trd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

mene je dons s5 nekaj začel zajebav** moja rs-ka...ko je topla noče vžgat, ko je mrzla pa v prvo....ma kdo slučajno kako idejo kaj jeb*

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!