Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

se ti je zaug zataknu?? svecka prebija?? mas filter zadelan??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekam čudna mi je zadnje čase :hmm: mrzel vžge takoj, ko se ustavim za npr. 10min takoj pol vžge na prvo, če pa se ustavim za pol ure al več pol pa je problem tu........pol pa samo kurblam na prazno ko pa jo malo porinem pa takoj vžge (ni treba dolgo tiščat, takoj ko sklopko spustiš vžge)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekam čudna mi je zadnje čase  mrzel vžge takoj, ko se ustavim za npr. 10min takoj pol vžge na prvo, če pa se ustavim za pol ure al več pol pa je problem tu........pol pa samo kurblam na prazno ko pa jo malo porinem pa takoj vžge (ni treba dolgo tiščat, takoj ko sklopko spustiš vžge)

Jest imam isti problem, samo to zadnje 14 dni. :angry:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je pred časom tut zajebaval sam ravn nasprotn, mrzu mi ni užigal. K sm ga pa porinu pa isto v prvo. Pol sem pa en da akumulator napolnu pa je lepo užigal. Akumulator je bil star manj kot en let :wacko: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj je ta vrzok?

LP

kompresija..........bat neke fuk* pa nevem zakaj sem ga pred cca. 3 meseci (do sedaj nardil okoli 5k kiilometrov z njim :rolleyes: ) menjal...al sem kaki taki slab bat not dau al nevem kaj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Den2, kolk kilometrov pa ma tvoja rska?

skupno 24k (se dosti vozim ja, pod 1,5k redkokdaj gre na mesec v sezoni :rolleyes: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest imam probleme z užigom... Ko je motor mrzu mi takoj užge, ko pa se segreje se pa ne štarteš noče zalavfati. Če ga pa samo malo porinem pa takoj vžge, vsakič brez problema. Ali je možno da je to kriv štarter? Ali je lahko svečka, sedaj imam eno notri za 500sit. Pa kakšno naj dam?

den2: hudo še malo višje zadnji konc pa se boš lahko peljal še veliko dlje.

LP

Popravljeno . Popravil LittleDevil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej kako mas iskro - js sm mel iste simptome ko mi je vzigalni sistem zacel odmirat.

odklopi svecko, in na kabel priklopi drugo, tak da bo ena svecka v glavo zasraufana, ena (tista ki je na strom prkloplena) pa na okvir naslonjena, pa probi zaverglat. odkloplena svecka sluzi temu, da ustvarja nek upor pri vrtenju (kompresija, pa to), na oni tadrugi pa gledas, kaka je iskra. ce ni svetlo modra, in ce je bolj svoh, pol zna bit kaj narobe z vzigalnim sistemom. .)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok si pa mel brzine k si to naredu

hmm kaj te vem....v tretji brzini sem ga mel pr pol gasa (okoli 70kmh) ko sem začel bremzat samo se nisem takoj pelal po prvi......dolgo se ni hotel dvignit te pa me je razpizdlo, sen se malo naprej vsedel pa bol stisnil bremzo pa je šlo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!