Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

a pašejo prednje plastike (stranski + prednja) od RS 50 na RS 125 ?

Popravljeno . Popravil cime
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa imam 70 ccm gilardoni 19mm delorto šport filter pa mi gre 100 . kaj bi še moral narediti da bi šel 110-120

zobnike+avspuh menjati

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali pa kupiti rs125 :lol1:

a-a............on hoče da mu gre 110-120, tak da bi bla 125tka prehitra...edino če bi jo zablokiral :hmm: :hmm:

B) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, mogo boš zobnike kupit, ker je enostavno prekratko prestavno razmere al pa da daš kak kit ki ma dooosti več moči da ti bo v 6. šel do full obratov, samo ti nebo dalo 20 zraven na končni vseeno.

zobnike rabiš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In koliko imas kaj koncno z 13/48 zobniki? Jest imam samo 14 zobnik odspredaj odzadi je pa originalen pa je koncna tam okoli 125.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pa je mogoče dobiti te zobnike :?

hmm, pitaj klekla on bi mogel imeti.......samo zdaj ga celi teden ni ker je na dopustu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

znam ka sem ga danes klical in mi je povedal ej si dobil aprilio

nop...zdaj ko gre v ita bo mi bat doli kupil (ker tu se ga ne da dobit) pa ga gor poslal v slo...ta bat ko pa sem ga zdaj mislil not met pa je predolgi, ker mi sesalni kanal zapira...pa sem šel tanta pa sma več dihtung pod cilinder dala, pa še vseeno...tak da zdaj čakam na drugi teden da dobim bat :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšne zobnike pa maš den 2

13/39 samo to nemreš primerjati, ker mam tudi večjo ketno (D.I.D. tako ko majo 600cc motori :rolleyes: ) se mogoče mam gi kako sliko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak ti pa vleče ka imaš takšne zobnike jas san mislo dat gor 14/47 ali pa13/47

hmm

ja vleče dobro...zdaj odvisno od brega samo vleče pa dobro....ni tistega ko se začne breg da moreš skoraj do druge brzine dol zmetat če hočeš da priješ na breg :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!