Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

roba ma prav nehajte težit s temi zobniki :angry:

navsezadnje nista niti dva motorja enaka niti dva voznika enako težka tak da nehajte s tem sranjem :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odločo sem se da si bom kupo 70kit katerega mi priporočate?

malossi

polini

in kakšna je sploh razlika med njima (kvaliteta,moč)

in če gdo ve kak kaj plajerca zdrži kit al jo je tud treba menjat?

pa približno kolk km vam drži kit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odločo sem se da si bom kupo 70kit katerega mi priporočate?

malossi

polini

in kakšna je sploh razlika med njima (kvaliteta,moč)

in če gdo ve kak kaj plajerca zdrži kit al jo je tud treba menjat?

pa približno kolk km vam drži kit.

Ojnice ni treba menjati, ker je precej rezerve v konstrukciji. A še vedno te zanima kateri kit? Jaz ti iz prve roke in še toplo na srce polagam: VZEMI POLINI, kombiniraj z LeoVince HM V6 in boš dolgo zadovoljen. Kit je, če se temu tako reče, VEČEN. Aluminij z nikelj silicijevo prevleko. Bat in obrabljenost obročkov boš moral kontrolirati. Recimo, da na vsakih 7 - 10.000 km, če uporabljaš dobro olje.

Valj iz nikelj silicija se praktično ne obrablja. Obrabljajo se obročki in bat. Če dobi bat preveč tolerance, začne opletati po valju in stolče kanale. Ko bat menjaš kupiš vedno enakega kot je bil original. Le, ko ima valj že RES veliko kilometrov za sabo, lahko malo pohonaš valj in vgradiš 2 stotinki večji bat.

LP

Duke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo ma kdo zadnji zobčenik v dobrem stanju za rs 50 mislim da 46 al neke takega v glavnem orginalnega za prodat ker moj je nažalost postal okrogel in mi ketna prek skače

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo ma kdo zadnji zobčenik v dobrem stanju za rs 50 mislim da 46 al neke takega v glavnem orginalnega za prodat ker moj je nažalost postal okrogel in mi ketna prek skače

original zobniki so 13/47

nažalost niam (že prodal)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To mas celi membran blok ti na sliki

ja saj celi blok mislin vzeti ja...zato je celi na sliki...kaj s tem pridobiš či celi blok menjaš (odzivnost, še kaj?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes me je bla volja ustvarjat v Photoshopu, pa so prišle te 3 slikce vn.. če je komu všeč in nima ideje kako pobarvat motorja... :lol:

28973plava-med.jpg

28973ninja-med.jpg

28973rumena-med.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!