Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

imam dve vprašanji

prva kolko ma polini kit 70 minarelli moč

druga kolko mi bo šla rs50 z prej omenjenim kitom pa gianelli izpuhom ter menjanim prvim zobnikomz12 na 13 v petek mislim montirat pa me zanima

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

den, s cim si zadekal tisto? Crna tapeta ali sprej?

Jaz sem mel ze muster narjen, pa je bil kurac pol.. Mas lahko pizdarije s policaji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

den, s cim si zadekal tisto? Crna tapeta ali sprej?

Jaz sem mel ze muster narjen, pa je bil kurac pol.. Mas lahko pizdarije s policaji.

nič od tega :) najprej s črnim tušom pofarbano, ker je še zmerom prebijala svetloba (tam kjer je bilo že zatemnjeno) pa sem še z črnim izolirtrakom zalepo okoli pa je zdaj ql B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej model,kako spravš to mašinco na tazadnga?jaz mam isto aprilio.so te že kdaj kapsi ustavl s RS50?pa če so te,povej če pogrunta da je 70ccm.Mene je kr mav strah če bi me dobil.aprilia je zakon! :yea2: LP vsem

post-18-1093639910.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na zadnjega jo spraviš zlahkega, problem se je pelat po zadnjem

plavi so me stavli že....mič niso pogruntali, neke so komplicirali edino za avspuh (kao preglasen :devil: )

Popravljeno . Popravil den2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej povej kako jo spravs na zadnga.na taprvega je pa čist na easy,tut DNA sem jo postavu.mene ati straši da mi bodo tablce pobral,zato k mi gre prehitr.sej muska je pa res ful huda.na kaksnih obratih jo ti voziš?jaz jo tam nekje od 6-8000.s pol gasa,ucasih pa tut do konca da se mav masina spuca.kuk ti pa kej ponuca? :OK: :zzz: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am, jas jo vozim od 8k-11k obratov.....manj redkokdaj

na zadnjega jo spravim tak, da pač stiopim na sopotnikove tačke pa v prvo brzino pa gas, včasih je treba malo s kuplongo se špilat

spije 7-8l

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

postavt na tasprednga ni glih znanost :) mal ogreješ gume pa pr 20kmh stisneš premzo mala cukneš pa je :D umetnost se je pa pelat po sprednji :rolleyes:

drugač pa noben polcaj ti nebo pogruntal da maš 70 kit pa fergazar menjan .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kuk kilometrov pa mas?Če se ne motm maš tisto mašinco letnik 99.kaj pa punce,se kej lepjo na motor?aja,kuk konjev oz. kw ima predelana apr,ce ves,me ful zanima. :oK:pogi,kaksno Gilerco imas?

Popravljeno . Popravil 309c
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kuk kilometrov pa mas?Če se ne motm maš tisto mašinco letnik 99.aja,kuk kokaj pa punce,se kej lepjo na motor?njev oz. kw ima predelana apr,ce ves,me ful zanima. :OK:

kuk kilometrov pa mas?

24k

Če se ne motm maš tisto mašinco letnik 99

ne, ne motiš se :)

kaj pa punce,se kej lepjo na motor?

ne (nimam mopeda zaradi diklin)

aja, kuk konjev oz. kw ima predelana apr,ce ves,me ful zanima. :OK:

odvisno od predelave

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam cilinder,bat,70 ccm,uplinjac(je isti k je biv na tvoji),polini filter&gianneli. :yea2: pa si biv zadovolen z rs50?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo jaz bi samo nekaj vprašal v mojo prdalico sem dal polini kit cca kolko kilometrov naj ga šparam pa približno kak dolgo nasplošno misli kit zdržat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsaj 500km ga lepo vozi do max 2/3 gasa.. Raje manj.

lepo z nizkimi obrati speljuj, tu pa tam ga spusti malo v obrate za kratek cajt pol pa s5 pomalen, da se lepo "vsede" to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja saj se probam vozit v nizkih vrtljajih samo če pa se je težko zadržat ko te gre en z navadnim sesalcom prehitevat!!!!!!!

pa približno kolko bi naj bla končna moje prdalice zdaj jaz sem enkrat probal pa je blo tu neki 105-110 pri 12500vrtljajih

kaj pridobiš če greš zamenjat fergazer na 17,5 al pa 19

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!