Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

pri rski sfrizirani lahko štondiraš tako okrog 30-50 tisoč še za v njo dat kar se tiče starejših modelov tu so skoraj vse ojnnice v kurcu pa bati tud niso v kaj preveč lepem stanju ker pomojem dobena nima pod 20000- 25000 km prevoženih

pa za kolko gnara sploh misliš kupit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kompletni avspuh je...pozna se full, v obrate se zdaj tak zavrti da, nižji obrati so isto ko prej pri višjih pa vtrga :) ....malo rablenega sem kupil za 35k od kolega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kompletni avspuh je...pozna se full, v obrate se zdaj tak zavrti da, nižji obrati so isto ko prej pri višjih pa vtrga :) ....malo rablenega sem kupil za 35k od kolega

Dober se zgleda .) Glavno da gre :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

alo rečte mi nekaj moja rska mi sploh ne polni akumulatorja oziroma na kako daljšo turo glih tolko da pol enkrat vergne

sem zamenjal akumolator pa ista mesem naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa je :wub: RS50 :wub: najjači motor od vseh petdesetk. Mogoče tudi zato ker mi sesalci :BUA: s svojimi avtomatskimi menjalniki niso všeč pa tudi oblika je :eek: pa za 200kSIT ga tudi fajn prerihtaš pa maš taprav motor za 850000SIT pri 14ih!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa je  :wub: RS50 :wub:  najjači motor od vseh petdesetk. Mogoče tudi zato ker mi sesalci :BUA:  s svojimi avtomatskimi menjalniki niso všeč pa tudi oblika je  :eek:  pa za 200kSIT ga tudi fajn prerihtaš pa maš taprav motor za 850000SIT pri 14ih!!!

kira neumesna izjava :D, pa ga nebos nikol tolk prerihto ko skuterja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kira neumesna izjava :D, pa ga nebos nikol tolk prerihto ko skuterja

že zdaj, kk mam samo odprtega šijem aeroxa z leovinchejem, v pospeških malce zaostajam ampak vsi vemo da je to logično če ma pa avtomatski menjalnik. tuning je res dražji, gre pa lahko isto k skuta :D .

zdej pa, prpeleta se skuta(katerakoli) pa RS50, kir je bl ql??? :hmm: vsi bodo gledal tipa k ma RSa, ker motor zgleda močnejši kot je, pa še manj jih je na cesti ne pa tipa k sedi na skuti k da nima nč med nogam pa sesa okol-bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz...

u glavnem, RS50 rules vsaj za mene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že zdaj, kk mam samo odprtega šijem aeroxa z leovinchejem, v pospeških malce zaostajam ampak vsi vemo da je to logično če ma pa avtomatski menjalnik. tuning je res dražji, gre pa lahko isto k skuta :D .

zdej pa, prpeleta se skuta(katerakoli) pa RS50, kir je bl ql??? :hmm:  vsi bodo gledal tipa k ma RSa, ker motor zgleda močnejši kot je, pa še manj jih je na cesti ne pa tipa k sedi na skuti k da nima nč med nogam pa sesa okol-bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz...

u glavnem, RS50 rules vsaj za mene

A DNA-ajev je tud dost? :hmm: Mislim da je RSk vec ane? :hmm: Ce pride RS in DNA koga bodo bol gledali? :? Da gre tunan RS bol kot tunan skut?den2 ti bo mogoce lahko potrdil da tud mimo tunane RSke gre nix kaj extra tunan skut .) Drugace pa tud tunana RS125 pade proti skuterju.Mamo vse na video materialu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugace pa tud tunana RS125 pade proti skuterju

Ja no :) , tanov model mogoče, pa še to najbrš z blokadami.

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no :) , tanov model mogoče, pa še to najbrš z blokadami.

Ne ravno nov.. A-a z 160kitom pa res :D Pac pospeski so pospeski :D

Tak tema je Aprilia RS50 nebomo vec dalje smetili .)

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

???????????????a toti ni pri tapravi ?????????????????????????

rsko mam zrihtano še kar dobro

pa me je že marsi gdo z skutom stisno seveda ( z 70 kitom plus predelave)

skut je le lažji pa nima brzin med tem ko boš ti menjo te bo že oni spizdo ko nič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

???????????????a toti ni pri tapravi ?????????????????????????

rsko mam zrihtano še kar dobro

pa me je že marsi gdo z skutom stisno seveda ( z 70 kitom plus predelave)

skut je le lažji pa nima brzin med tem ko boš ti menjo te bo že oni spizdo ko nič

če pa pravim da se v pospeških iščem! ko pa pridem do šeste...

_roba_, en dan prej ko sem nabavo RSa sm gledal DNA rumeno, čist isto k maš ti(samo letela je manj ko 130km/h), motorja nism poznal dobro pa rečem tipu k ga je prodajal, če lahk probam pelat. se vsedem na motor, palim, pa mislim šaltat u prvo pa ugotovim da je avtomatik. takoj sem se odloč da ga ne kupim ker mi(sej ne da bi mel kej proti)to sploh sploh ni blo všeč, oblika je pa še kr no .) .

:? mate ta video material kje na netu??? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!