Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

original mam!rabim sprotno,pa me zanima cena in kje se dobi!

na avtotriglav idi vprašat za malossi, samo rajši iz italije naroči, te bo dosti ceneje prišlo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

original mam!rabim sprotno,pa me zanima cena in kje se dobi!

Mas predelano kaj ali bos imel sportno,da se bo bolje slisalo? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali mi lahko kdo pove, koliko stane Aprilia rs50 ali rc50 (če jih še delajo)

Nekje sem zasledil da je cena 715k, sedaj pa e vem, če je to res.

A ve kdo še za kateri 50cmm motor, špotrne oblike (kot aprilia) pa ceno če mi lahko zdraven napišete.

Hvala! L.p

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še Derbi GPR 50 Racing ...klik... za ceno se boš moral sam pozanimati, mislim, da je uvoznik PVG d.o.o. iz Kopra.

Aja, še cena za RS 50... skoraj 720.000 SIT... poglej na Avto Triglav.

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav usem skupaj. sm nov tuki in sm kr presenečen ko kr vfelik več pišete kot na ostalih tak da se mi ne da use brat pa bote mogoč mal jezn kr še enkrat sprašujem :)

zlo me zanima aprilia rs 50 vo kateri je tulk velik govora pa če mi lohk mal svetujete glede nje pa če se splača kupit eno ko sm jo vidu tle gor na forumu pa če se splača dat tulk za njo mal mi svetujte al pa karkoli :blush:

če jo ma kdo za prodat

My Webpage

to je pa tista na motosvet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa ne novga., kupi eno leto rablenga., tako boš prišparov nekaj denarja kot pa s tem da bi kupil novega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mata prau sam nimam glih jst neki velik denarja tak ne wem .) dej powejta ka mislta za to rs-ko mene edino moti da ni barva original pa drgač sm pa klicu pa je reku človek da mašina original use dela sam barva ni original :doze: mal me skrbi bog ve kulkrat je bla na tleh sam ni pa rečen da je blo tak pa cena je še ql al ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh tak ti bom reko bol je stara vec lahko da ima kilometrov pa ne glej ce ti bo reko da je stala doma pa take ker jaz sem v enem letu pa pol nabil gor 13000km res da sem kupo novo takrat sem pa jo pred kratkim prodal res da sem v njo se vlozo velik kupcek denarja (konca cca115-120) da je to sploh letelo kam. kaj se tice oblike je res da starejsi letnik zgleda bolse smamo z leti se tudi izbolsa kvaliteta.

tak da je vse odvisno od tvojega okusa pa vsega

ps kaj se tice one aprilije lahko se ti zgodi da bos cez kakih 500-1000km poral vlo~iti vanjo lep kupcek denarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Kaj bi lahko blo narobe v masini ce zrošta pa se vseeno laufa bat sam pa rošta tak da je kr hudo!!!!Bi bla to ojnica al bat?!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo kje v Italii se bi dobil simoni kit 90 za aprilio rs50,ce ma kdo kako telefonsko ali naslov al pa internetno stran!

ps cim prej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na scooterkit se dobi....vklučuje tudi gred (podaljšano)

sem ga mislil tudi sam kupti vendar ko sem na internetu malo prebiral pa gledal slike od zaribanih me je minilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi lahko blo narobe v masini ce zrošta pa se vseeno laufa bat sam pa rošta tak da je kr hudo!!!!Bi bla to ojnica al bat?!!!!

lahk je ojnica, lahk je bat (malo verjetno), lahk so pa tud lagri pri kurblveli (malo verjetno, ampak se jih ZELO slisi!)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahk je ojnica, lahk je bat (malo verjetno), lahk so pa tud lagri pri kurblveli (malo verjetno, ampak se jih ZELO slisi!)...

Bla je kajla ki drzi magnet na gred,tak da skode ni blo dosti!

Roštalo je pa ko svija!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok ti je pa tist lahk ruzlo?? :blink:

navadno masina sploh ne dela pol, k ti vzig premakne... :hmm: ...tak je vsaj men naredlo... ...trikrat... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem!Vglavnem zdrobilo jo je pa se je magnet odsravfal,pol pa vec nism nic vzigal motorja ampak na servis pelo,ker sem tak mel namen bat menjat!Zdaj normalno gre!

Se da dobit za aprilio rs50 mocnejse zobnike kot so original!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

LJUDJE PIZDA KUPUJETE RS 50 PA DATE 100 JURJOV DA VM GRE 120!KUPTE SI RAJ YAMAHO TZR50 K TI GRE SAMO BREZ BLOKAD OKOL 100 Z NOVIM AUSPUHOM PA 120!TKO DA RS50 SUX TZR50 RULZ !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!