Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

LJUDJE PIZDA KUPUJETE RS 50 PA DATE 100 JURJOV DA VM GRE 120!KUPTE SI RAJ YAMAHO TZR50 K TI GRE SAMO BREZ BLOKAD OKOL 100 Z NOVIM AUSPUHOM PA 120!TKO DA RS50 SUX TZR50 RULZ !

tak mimo grede mata obe dve isto mašino iste performence. aja pa z zamenjavo izpuha ti nikoli neboš vido 120km/h realnih nikoli. tak da se zresni malo. drugače pa ima vsak človek svoj ukus.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak mimo grede mata obe dve isto mašino iste performence. aja pa z zamenjavo izpuha ti nikoli neboš vido 120km/h realnih nikoli. tak da se zresni malo. drugače pa ima vsak človek svoj ukus.

Se STRINJAM!!!!!!!!!!!!RS :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LJUDJE PIZDA KUPUJETE RS 50 PA DATE 100 JURJOV DA VM GRE 120!KUPTE SI RAJ YAMAHO TZR50 K TI GRE SAMO BREZ BLOKAD OKOL 100 Z NOVIM AUSPUHOM PA 120!TKO DA RS50 SUX TZR50 RULZ !

Čeprav si lastim TZRko in bi posledično bil lahko na strani Yamahe sem nevtralen.Obe imata isto mašino (Minarelli AM6) tako, da tukaj o resnih razlikah v končni nemoremo govoriti,mogoče so razlike minimalne - zanemarljive :) ..Je pa TZRka mogoče bolša, kar se tiče zavor in gum,in meni je tudi TZRka lepša po obliki zato sem se odločil zanjo.Brez blokad gre okoli 90 drug teden pa dobim Leovince V6 + Malossi E5 in ti bom sporočil koliko bo letelo.X-Jure pravi, da mu gre z V6 in Polini filtram okoli 110km/h če se ne motim? :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugač je šla RSa men brez blokad in večjo dizo 97km/h po števcu. Pol mi je pa še en fren meru z motorjem je šlo pa 95km/h realnih!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam not polini 70(alu),pa gianelija pa gre 118,sem zdaj glih priso domov se je ata za mamo z 600tko pelo pa je njemu isto kazalo!Tako da mislim da 110 brez kaksnega kita ne bi reko <_< ,mogoce po stevcu :?!

Glede oblike je tzrka lepsa, po masivnosti je pa nje manj skup ce gledas prvi konec.Ma pa ze v originalu gume 100 pa 130 kar je dobro!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am....Tole o masivnosti ne razumem?O kakšni masivnosti to misliš?Mislim sej je vse stvar okusa zunanjosti,"notranjost" je itak enaka ;) Tako, da brezveze, da se tukaj krega komu gre 2km/h več :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 km/h se sploh ne pozna,sam da bi pa ti z original cilindrom dobil ven 120,to mi ne gre najbolj skup,sej tam 100 bi se reko,po stevcu je pa tak vse mozno!

Drugac pa ce gledas spodni del plastik in pri vizirju je rska bolj masivna,to sem mislo s tem!

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dobr pust unga uzgor k sanja o 120km/h ;)

Tisto o masivnosti je pomojem vse stvar okusa,pri RSki me moti zadnji sedež, ki mi ni prav nič všeč.Drugače pa isto sranje, drugo pakovanje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto o masivnosti je pomojem vse stvar okusa,pri RSki me moti zadnji sedež, ki mi ni prav nič všeč.Drugače pa isto sranje, drugo pakovanje :D

Glede sedeza se strinjam,vendar jst ne sedim vzadi,ko pa vozim pa tud ne vidim,ce pa koga drugiga moti je pa njegova stvar,sem se ga ze navado,sedet pa res ni udobno,me je prejsni lastnik pelo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede sedeza se strinjam,vendar jst ne sedim vzadi,ko pa vozim pa tud ne vidim,ce pa koga drugiga moti je pa njegova stvar,sem se ga ze navado,sedet pa res ni udobno,me je prejsni lastnik pelo!

heh ja zadnji zic so pa res malo zgrešili res da je to kopija dirkalnega in tam majo tak nareto zaradi aerodinamike. saj ni taka kriza zadi sedet samo vsak pač rajši od spredi. on onega od zadi straši ! justaboy ti je kaj znano(šentilj-sladki vrh)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh ja zadnji zic so pa res malo zgrešili res da je to kopija dirkalnega in tam majo tak nareto zaradi aerodinamike. saj ni taka kriza zadi sedet samo vsak pač rajši od spredi. on onega od zadi straši ! justaboy ti je kaj znano(šentilj-sladki vrh)

:topic: Se mi zdi da je tebe drugi dan bolj kot mene dan pred tem!

Drugace je pa vzadi sedet skor ze kriza!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ma kdo za prodat original pa 19tko fergazer za aprilio rs50?!Na malih oglasih ni nic,da ne boste prevec predlagali male oglase!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje! Jst sm aprila kupu nov Rieju RS2 Matrix. Zadeva z blokado ni šla več kot 45-50 km/h. Po odstranitvi blokad, je šla okol 90 km/h (veter v hrbet).je pa design tega motorja je od vseh 50-tk daleč najlepša (1. mesto za obliko na motoshowu 2004 v kategoriji do 250 ccm).

Za predelave 50-tk (aprillia,tzrke,....) pa vam priporočam HEBO Kit 70cc- racing edition in dvojni auspuh arrow. Zadevo sm dal notr- in glej ga zlomka-motor drvi 128 km/h (merjeno na radarju!!!). Zadeva se vrti do 14500 obratov. Pospešek do 100 km/h- 8 sekund. Za 50-tko mislm da ni boljšega kita (70ccm seveda).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za predelave 50-tk (aprillia,tzrke,....) pa vam priporočam HEBO Kit 70cc- racing edition in dvojni auspuh arrow. Zadevo sm dal notr- in glej ga zlomka-motor drvi 128 km/h (merjeno na radarju!!!). Zadeva se vrti do 14500 obratov. Pospešek do 100 km/h- 8 sekund. Za 50-tko  mislm da ni boljšega kita (70ccm seveda).

Mam alu kit 70ccm in se vrti tudi tak kot ti pravis do 14500 za pospesek ne vem nism mero koncno ma pa 120 s tem da ma original fergazer,bom pa zdaj dal spredi 14tko pa bom pol vido!

P.S.Malo si zgresil temo,obstaja tema "kit 70"!

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

ja jst mam na rs 50 odspredi gumo dunlop (arrowmax se mi zdi da je)100 odzadej pa 130 pa full lepu laufa po cesti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa koko bi se dalo na tem motorju odstranit omejitev obratov :hmm: :hmm: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam rs-ko z predelavami, pa pm bol ketno španam bol se razteguje (druga ne more bit), malo je švoh to, edn pa si je dal od nekega 600 kubičnega motora gor pa je šlo gor kot ulito , pa me zanima od kerega motorja bi to gor pasalo???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe pa da ti ketna prevze cel motor na stran ker je nekako tezja pa vecja :> slo bi edino z predelanimi zobniki pomoje (seveda od 600 kubicnega motorja da nau pomote) :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!