Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

JA če pa on neve od kerega je, zato pa vas vprašam če ker ve od kerega motora bi lahko to blo.

Kak je pa to dal gor ce niti ne ve od kerga motorja!Pa kolk sem jst po slikah na forumu od njegovga motorja vido ma zobnike original in na te zobnike ne mors dobit ketne od tezkiga motorja!Tako da teoreticno bi bla vecja moznost da bi to slo nardit kot pa prakticno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz razmišljam da bi kupo rsko

samo se nemorem odločit al novo al rableno

keri mate rske

kako se vam zdijo nove in kako letniki od 99 do 02

Jst sem mel rs 50 letnik 2003 ampak se jo 2 mesca nazaj prodal :( :( drugače če bi pa jaz še enkrat kupoval bi kupil od letnika 2003 naprej, ampak se mi že to zdi staro!! Če imaš ddosti denarja kupi rabljeno max. 2 leti staro. Zame je pa preveč dat 720k za novo(če jo misliš imeti 2 leti). Če pa misliš imeti motor za dleje časa pa kupi novo. Glede vožnje na zadjem sedežu ni preveč udobno ampak se da potrpeti(nisem se peljal na rs 50 ampak na rs 125, kar je zelo podobno). Odloči se sam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa še to! Če bi jaz še enkrat kupoval 50ccm cestaka bi verjetno kupil derbi-ja GPR 50! Mi je najlepši 50ccm cestak. Mašino ima pa isto kot rs 50, tzr 50,...

DERBI GPR 50

samo ki kupit derbija

sn že ta motor gledo

res po statistiki je najbolši 50 cestak pa moč je tudi lepa :OK:

sam cena pa se giblje od 800k - 900k v avstriji :BUA:

Če gdo zna kje se da kupit rajš vzamem tisto

in kakšna je cena seveda :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tud v obliki!Drugac ce bi se enkrat kupoval bi kupo rs50!Sem mel 2002 letnik pa mi je skor zal za njo ker ni kaj pretirane razlike med 125 razen nekaterih podrobnosti najbolsa pa je bla poraba 3l!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pride okol 4k odvisno kje kupis!Jst sem mel not onega z kislino,drugace pa tak to lahk vodo not natocis(sam destilirano ne navadno)sam je bols ce je kislina!Rabis pa 12V pa 3 al pa 4A

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem imel rsko in sem vedno imel probleme z tem akumolatorjem pa je vžagl al pa da sem ga tišal. no pozimi mi sploh ni polnil akomulatorja. jebi ga. pa sem se odločo da bi kupo noter enega malo bol močnega se pravi tam enih 6 amperov. ampak ker ima ta akumolator bol zrgrešene mere sem dobil samo navadnega 4amperskega na kislino. in je presenetljivo delal.

tak da ti priporočam tega ko imaš zdaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi

Jaz pa dajem skupaj Amprilio pegaso 50 letnik 92' z AM3 motorjem.

In sicer me mučijo naslednje stvari, če bi lahko pogledali, ker mislim, da imamo vsi Dellorto vplinjače.

Zanima me, če pride na te "lulčeke" kakšna cevka, ki jih povezuje med sabo ali pa s čim drugim?

16146DSC00461-med.JPG

16146DSC00460-med.JPG

Zanima me tudi, kakšen večji vplinjač lahko montiram gor, saj imam občutek, da je ta premajhen (14/12)?

Gledal sem v smeri 17,5. Je to preveč?

Hvala za odgovore!

Bye

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!