Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

te dve pipici sta za iberlauf, za odvečni bencin

ponavadi ni nobene cevke gor, lahko pa daš cevko pa jo spelješ dol, da v primeru če bo vrglo kaj bencina vun nebo tekel po mašini..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ni nobena skrivnost kako izgleda .)

16146DSC00459-med.JPG

Ni pa nič predelan, samo imam občutek, da bi lahko šel še bolje, ker je zelo občutljiv, če dobi kje malce preceč zraka. Potem menda nebi bilo takšnih problemov.

Bye

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa je že star model, ja saj po svečki veš če je dobro izgorevanje svečko ven odškrni pa poglej kake barve je čeje take svetlo rjave kot kava pol je vse ok, če je črne pol je preveč benza če pa je sive mensezdi pol pa preveč lufta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač je to dellorto 19 .)

Kaj tale, ki je gor na sliki je 19-ka al kaj?

Potem pa je že kej predelan, ker v homologacii piše, da je 14/12.

Če vam slikam cilinder boste videli, če je original?

Bye

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je 19 gor je blo že predelano :) bod vesev tak ferg je velik več vredn :D aja pa najlažje pogledaš če je kj predelan tko da vzameš kapo dol in pomerš vrtino.pa pogledaš kok je original pa boš koj vedu .)

Popravljeno . Popravil icerider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No za zacetk bi vs sam puzdravu

pol pa od kje vm zamisu da je aprilia rs 50 slaba ne vem na kermu planetu vi zvite ampak a svt ze sploh fural modele od 2004 naprej:

1. so dosti bolsi

2. ker usi pljuvate po tem da gre na zacetku zelo slabo je res sampak samo prvih nevem vec kolkio kilomertrou in potem jo peljes ne servis i ti dajo ven blokado za laufanje motorja(zato da motor ulaufa)

3. po tem servisu ti gre ze okoli 90

4. imas se en servis kjer ti dajo ven se eno blukado in motor pride do lpoe brzine 100

aprilia rs 50 owner

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No za zacetk bi vs sam puzdravu

pol pa od kje vm zamisu da je aprilia rs 50 slaba ne vem na kermu planetu vi zvite ampak a svt ze sploh fural modele od 2004 naprej:

1. so dosti bolsi

2. ker usi pljuvate po tem da gre na zacetku zelo slabo je res sampak samo prvih nevem vec kolkio kilomertrou in potem jo peljes ne servis i ti dajo ven blokado za laufanje motorja(zato da motor ulaufa)

3. po tem servisu ti gre ze okoli 90

4. imas se en servis kjer ti dajo ven se eno blukado in motor pride do lpoe brzine 100

aprilia rs 50 owner

jaz pa tebe ne razumem. si že sploh gdaj peljal kako predelano rs50. da bi videl kakšna je razlika. da bi videl zakaj je na obratomerju ono z rdeče pobarvano. no tam prek se ti še zvrti za enih 2-3 cm če imaš seveda vredu kit. samo kaj se tiče orginal rske ko jo kupiš je za bruhat. pol ko jo odblokiraš je pa vse odvisno kakšno naletiš recimo moja se ni zvrtela već kot do 9 obratov za gianelijem. in se ni dalo z tem kaj preveč vozit. pol pa je letel ko strela. aja pa z orgialom ti neboš videl 100 km/h realnih.

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa tebe ne razumem. si že sploh gdaj peljal kako predelano rs50. da bi videl kakšna je razlika. da bi videl zakaj je na obratomerju ono z rdeče pobarvano. no tam prek se ti še zvrti za enih 2-3 cm če imaš seveda vredu kit. samo kaj se tiče orginal rske ko jo kupiš je za bruhat. pol ko jo odblokiraš je pa vse odvisno kakšno naletiš recimo moja se ni zvrtela već kot do 9 obratov za gianelijem. in se ni dalo z tem kaj preveč vozit. pol pa je letel ko strela. aja pa z orgialom ti neboš videl 100 km/h realnih.

Se podpisem pod to!Najleps pa je ko gre preko rdecega pa ce bi ble se cifre od 12k naprej bi blo se bolj zanimivo ko bi slo do 14 :OK: Drugac je pa rs50 ok motor ko je predelan seveda ker v originalu je tak vse isti sh.t!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK dobr recmo da mas prou ampak a se je ze kdo pelu z ta novo yamaho tzr baje je huda aja pa vem da je tole mal :topic: sam useen

veš eno stvar da ima yamaha tzr isto mašino kot rska. tak da je vse potem samo odvisno od okusa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako to misls u stevcih :?

pa a mi lah kdo zrihta uradno stran od apriliae u slo ce je sploh k bi rd pregeledu enepar podrobnosti

No tole je ubistvu jst si mislm kupt aprilio rs 50 novo al pa rableno mi je useen sam en moj frend pa ma yamaho tzr pa mi ful guvori kolk so aprilie slabe pa take pa bi rd se vase mnenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol de ti tistmu tvojmu frendu rec da nima pojma u motorjih pa da nej nebo pametn ce ne ve zakaj se gre !!! tzr---->>>rs isti sam da je rs-ka lepsa :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol de ti tistmu tvojmu frendu rec da nima pojma u motorjih pa da nej nebo pametn ce ne ve zakaj se gre !!! tzr---->>>rs isti sam da je rs-ka lepsa  :yea2:

motorja sta ista seveda bo zdaj vsak zagovarjal rska je lepša drugi tzrka. sam se moraš odločit kateri ti je lepši. drugače recimo če nimaš kaj preveč finančnih zmožnosti se ti seveda splača kupi rsko katere se že da dobit za dokaj mali denar.

ne priporočam pa ti nove. sploh ne rske. ker boš prvih 500 km bruhal. pol pa bo že vse skupaj malo bol poskočno. samo nikakor ne novega motorja ker boš dal za njega cca 700k pol boš še vložil v njega 200k bo vse skupaj 900k. da se pa recimo predelan star tam 1-2-3 leta dobit že za polovico tega denarja al pa še manj. jaz sme an svoji zgubil v manj kot 2 letih 400k. meni osebno je lepša rska katero sem tudi imel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol de ti tistmu tvojmu frendu rec da nima pojma u motorjih pa da nej nebo pametn ce ne ve zakaj se gre !!! tzr---->>>rs isti sam da je rs-ka lepsa  :yea2:

se totalno strinjam s tabo motoboy

pa se neki a je res da mas tistih prvih 500 km blukado not u motorju pa se zakaj je to k velik ljudi jo da vn

aja pa se kolk pol res gre rs k ce me je un pelu z tzrjem ukol 80(digitaln šteuc) pol more to ful lagat(šteuc k sm gledu na displeju) pa ce vi praute da mata iste motorje pa se kasna pa je razlika med novejsimi modeli rs50( 2003, 2004 ,2005) pa ta starejsimi k men so novejsi ful lepsi

aja pa se un je meu na tzrju sam blukado za lafanje motorja udzun pa motor je biu pod 500 km

motorja sta ista seveda bo zdaj vsak zagovarjal rska je lepša drugi tzrka. sam se moraš odločit kateri ti je lepši. drugače recimo če nimaš kaj preveč finančnih zmožnosti se ti seveda splača kupi rsko katere se že da dobit za dokaj mali denar.

ne priporočam pa ti nove. sploh ne rske. ker boš prvih 500 km bruhal. pol pa bo že vse skupaj malo bol poskočno. samo nikakor ne novega motorja ker boš dal za njega cca 700k pol boš še vložil v njega 200k bo vse skupaj 900k. da se pa recimo predelan star tam 1-2-3 leta dobit že za polovico tega denarja al pa še manj. jaz sme an svoji zgubil v  manj kot 2 letih 400k. meni osebno je lepša rska katero sem tudi imel

zakaj pa prvih 500 km a pol ti na servisu ksno blukado dajo se vn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa prvih 500 km a pol ti na servisu ksno blukado dajo se vn

dajo ja tak da moraš kupit gor novi izpuh(cena 50k), pa plačat 30k tak je bilo vsaj na moji, ker moja ni imel blokad ampaj je vse moral brusit in tunat sem imel letnik 2002 modelno pa je bilo 1999. kaj se pa prvih 500km tiče je pa tka po ravnini ti leti vrtoglavih 43km/h po bregu navzgor 1 brzina 15km/h če je še malo močnejši hrib si moreš pomagati z nogmi. no jaz sem mojo kupil novo in vem kak je bilo no najbolj je pa bilo še to da sme naredo tistih 500km ga peljal na servis da mi blokade ven butnejo. in sem ga pripeljal v ponedeljek serviser pa se je tisti vikend v nedeljo raztreščil z motorjem. in so mi takrat samo zamenjali izpuh in mi je šel 65km/h jupi. pol pa po dveh mesecih ko je prišel serviser nazaj v službo

pa mi je šla 85km/h.

aja pa se kolk pol res gre rs k ce me je un pelu z tzrjem ukol 80(digitaln šteuc) pol more to ful lagat(šteuc k sm gledu na displeju) pa ce vi praute da mata iste motorje pa se kasna pa je razlika med novejsimi modeli rs50( 2003, 2004 ,2005) pa ta starejsimi k men so novejsi ful lepsi

aja pa se un je meu na tzrju sam blukado za lafanje motorja udzun pa motor je biu pod 500 km

on je imel od zuni vse blokade. z zamenjavo izpuha prideš na okorg 90

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk pa je bolkad pa a to nardijo na servisu(blokade vn vrzejo) ker ce kit das gor pol ni vec 50 ccm al je pa ce tekiflci dubijo s kitom so problemi al niso

Popravljeno . Popravil smuggler
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk pa je bolkad pa a to nardijo na servisu(blokade vn vrzejo) ker ce kit das gor pol ni vec 50 ccm al je pa ce tekiflci dubijo s kitom so problemi al niso

na moji je bilo 6 blokad, policji ti gnjaviji kak ti motor leti več kot 45. tak da pol ko ti leti 80 in 120 je isto sranje. samo če že fukneš ven gnar za predelavo se ti splača če dat tistih 10k kupit omejevalec obratov in gre stvar 45 ko pa preklopiš stikalo pa spet tolko kot ti pač gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na moji je bilo 6 blokad, policji ti gnjaviji kak ti motor leti več kot 45. tak da pol ko ti leti 80 in 120 je isto sranje. samo če že fukneš ven gnar za predelavo se ti splača če dat tistih 10k kupit omejevalec obratov in gre stvar 45 ko pa preklopiš stikalo pa spet tolko kot ti pač gre.

JA samo ta omejevalec je klump vse neke seka pa nevem kaj na auspuh, pa včasi tut ogen pluva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!