Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

ma dejte ga srat pobje ce mas kit notr pa te hocjo kajfli ustav:-enostavno po GASU LOL

To pa res ni problem kaj se bos bal te usranetov!!!hehe :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dejte ga srat pobje ce mas kit notr pa te hocjo kajfli ustav:-enostavno po GASU LOL

To pa res ni problem kaj se bos bal te usranetov!!!hehe :lol1:

ja sam pol mors se met tablco ukricleno da je ne vidjo pa tud ce te zacnejo luvit ni motor tolk dobr da bi jim lah zbezu se pusebi pa na udprtih cesta razn ce se jim skrijs

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk ne kupovat RS50, rajši počakaš 2 leti pa 125ko nabaviš. Sej ne pravim da je moped slab, celo zelo dober za 50ko, samo se je navoliš po 3 mescih. Zanimivo ti je samo ko npr. avspuh menjaš pa gre tistih 10km/h več samo čez 1 tedn ni več dosti...govorim iz lastnih izkušenj in komaj čakam pomlad, ko presedlam na 125ko pa se ubijem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi

Jaz pa dajem skupaj Amprilio pegaso 50 letnik 92' z AM3 motorjem.

In sicer me mučijo naslednje stvari, če bi lahko pogledali, ker mislim, da imamo vsi Dellorto vplinjače.

Zanima me, če pride na te "lulčeke" kakšna cevka, ki jih povezuje med sabo ali pa s čim drugim?

http://www.mobisux.com/album/data/500/16146DSC00461-med.JPG

http://www.mobisux.com/album/data/500/16146DSC00460-med.JPG

Zanima me tudi, kakšen večji vplinjač lahko montiram gor, saj imam občutek, da je ta premajhen (14/12)?

Gledal sem v smeri 17,5. Je to preveč?

Hvala za odgovore!

Bye

AF1 125 ima Dell'Orto VHSB 34, ki ima tud dva tta luleka (in najverjetneje sta gor zarad istega razloga k pr teb), gor sta pa cevki, ki vodita v airbox, js si vse skup predstavlam za izenacevanje tlakov, itak pa brez teh cevk laufa cist normalno. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk ne kupovat RS50, rajši počakaš 2 leti pa 125ko nabaviš. Sej ne pravim da je moped slab, celo zelo dober za 50ko, samo se je navoliš po 3 mescih. Zanimivo ti je samo ko npr. avspuh menjaš pa gre tistih 10km/h več samo čez 1 tedn ni več dosti...govorim iz lastnih izkušenj in komaj čakam pomlad, ko presedlam na 125ko pa se ubijem  :D

to povem nekaj. rs50 ke se hitro navoliš prav tako se 125ke hitro navoliš. sem imel 50ko in imam zdaj 125ko in imam kar lušte da bi si nabavil nazaj 50ko samo če bi bi hoto imet svojo nazaj tista pa je zaj neki v treh pizdah. ker 125ke enostavno ne folgaš tankat 150 km z 12 litri ponavadi mi 2 še ostaneta. in na vsake tri kesle še liter olja. poraba 10 litrov in poraba 3,5 litre. tistih cca 40 km/h kaj več leti pa tudi ni kja dosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA samo ta omejevalec je klump vse neke seka pa nevem kaj na auspuh, pa včasi tut ogen pluva.

čuješ jaz tebe ne razumem. kaj omejevalec je za to da se boš ti vozil z njim la zato če te policija stavi al pa za tehničnega. tak da te boli kurac če buli poka in nevem kaj. glavno da on ne leti več. saj to vklopiš za par minut pod tem pa se nesmeš vozit ker pol ti vtrga kajlo na magneti tak je vsaj meni pa se nisem skorja nič vozil pod njim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to povem nekaj. rs50 ke se hitro navoliš prav tako se 125ke hitro navoliš. sem imel 50ko in imam zdaj 125ko in imam kar lušte da bi si nabavil nazaj 50ko samo če bi bi hoto imet svojo nazaj tista pa je zaj neki v treh pizdah. ker 125ke enostavno ne folgaš tankat 150 km z 12 litri ponavadi mi 2 še ostaneta. in na vsake tri kesle še liter olja. poraba 10 litrov in poraba 3,5 litre. tistih cca 40 km/h kaj več leti pa tudi ni kja dosti.

Tocno tak!Razlike ni velike!Mam 125ko doma en mesec pa je mam ze vrh glave ker je treba samo tankat pa se premalo gre,je bla 50ka ko sm jo prej mel cist dost,se najbolsa je pa bla poraba!

Omejevalnik je pa cist ok stvarca :OK:

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej gledam za aprilio rs 50 in razmislam o nakupu

kaksno hitrost doseze brez predelav samo brez blokad

kaksno hitrost doseze ce zamenjas avspuh in kaksna je cena za njega

pa drgac ka kej velik crkuje :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Orginal pije okol 3 litre na 100km, predlean pa takoj  kakih 5-6 litrov.

predelan pije okorg 3.5-4 če imaš kit gori in izpuh. že leti kar fajn. če pa menjaš še fergazer pol pa res pije 5-6 litrov samo se ne splača menjavat fergazerja za tiste male pospeške. se na porabi kar fajn pozna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me, kako naj motorju (RS50) povečam dovod goriva???mam še vse original razen avspuha. Morem cel frgazar menjat al se menjajo to kake dize al kak je s tem? :?

L.P. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fergazer vzemi iz kolena in odspodaj odtegni 2 šravfa, notri imaš dizo na njej je številka, potem daš večjo dizo notri :) Samo boš moral še nastavit zrak. Sicer nevem zakaj bi menjaval dizo, samo več bo ti pil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem da niso mali oglasi samo če je že topic o tem..

prodam gianellija za rsko..

25970DSC06559-med.JPG

Popravljeno . Popravil den2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam eno tezavo!Motr zalaufam(je še mrzu)in nekaj časa počakam da se ogreje pol se grem pa pelat in se motr segreje do modre črtice pol mi pa kr crkne ko da nebi dobil bencina.(sem probal svecko zamenat pa ni nč)? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej jaz imam tudi eno težavo.

Včeraj sem se pelal v zadnji prestavi in mi je vrglo v neutral.Si mislim vse lepo in prav, probam nazaj šaltat gor in ni šlo.Vedno je vrglo v neutral?!?Danes zopet probam, vse prestave lepo grejo, vendar ko hočem šaltat v zadnjo brzino vedno vrže v neutral.

Če je imel kdo mogoče podobni problem mi lahko napiše kako je ta problem odstranil?

hval za odgovor

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!