Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

den2 mene pa zanima kaj vse imas predelano na tvoji rs-ki, in pa koliko je končna?

hvala za odg.  :krneki:

MHR 80 kit

MHR RHQ gred

SKF c4 ležaji

MALOSSI VL6 lamelni ventil

MALOSSI ravno koleno tuned

DELLORTO phbl 25 bs tuned

MALOSSI E13 filter

gianelli avspuh

D.i.D. ketna

13/39 zobniki

TOP trde fedrce v sklopki

TOP lamele

Denso svečka

+nekaj malenkosti; prodajam zdaj giannellija , pol pa pride MHR gp avspuh

v peti gre prek števca, končna okoli 135

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

danes sem kupu novo aprilio rs50 :OK: :OK: . sm biu cist veseu, dokler ni dubu mopedek u roke oce in se 1 dan razbil, majku mu.-- uglavnm jst :eek: :eek: on rece da grem jutri na servis, dobro... uglavnm... ta moped nikamor ne gre!!! jst u klanc strm ne pridm... pa a kej veste pr kok ob :eek: ratih je dobr saltat (jst tm okol 6500) no hvala ajde

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k boš naredu ene 800km fukn blokade vn, pa ti bo šel več k 80 km/h!

drgač pa čestitam za motor! a si kupu novga :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem kupu novo aprilio rs50 :OK: :OK: . sm biu cist veseu, dokler ni dubu mopedek u roke oce in se 1 dan razbil, majku mu.-- uglavnm jst :eek: :eek: on rece da grem jutri na servis, dobro... uglavnm... ta moped nikamor ne gre!!! jst u klanc strm ne pridm... pa a kej veste pr kok ob :eek: ratih je dobr saltat (jst tm okol 6500) no hvala ajde

reči očetu da je pravi talent. drugače pa menjavaj pri obratih ki jih trenutno mašina razvije se pravi kolko gre zdaj trenutno, ker nima kaj bit. sem imel sam isto in ko sem jo kupil ni šla nikamor. pri 500km al kolko že fukni ven blokade. pol tam pri 2000 si pa omisli kaki izpuh in kit in bo prava bomba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen.

Svetujem ti, da prodas 50. in si kupis 125. (trga gate) ali 250 ( trga gate in hlace).

Premisli, oci ti je pa t´prav nikoli mu ne dovoli motorja, ce se ze pri 25 km/h "razkanta". aaaaajde :photo: :photo: :photo: :photo: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen.

Svetujem ti, da prodas 50. in si kupis 125. (trga gate) ali 250 ( trga gate in hlace).

Premisli, oci ti je pa t´prav nikoli mu ne dovoli motorja, ce se ze pri 25 km/h "razkanta". aaaaajde :photo: :photo: :photo: :photo: :kva2: :kva2:

mislim da ni naredil on nič narobe da si je kupil 50ko. za začetek več kot dovolj. da se navadiš in z tem ko se navajaš na motor si ga sproti malo predeluješ se pravi z časom obvladaš večje hitrosti. pomojem če še on nima izpita za 125kubikov oz. za aprilio rs250 pa ga dobiš komaj pri 21 letih. sepravi za začetek več kot dovilj res pa je da vrži čim prej ven blokade pol pa si omisli kaki kit in izpuh. in bo že šlo tam cca 120

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja novga sm uceri kupu 2005 letnik, direkt iz stacune... zdej me pa neki bega ta motor sploh negre u noben klanc ampak res noben... jao ej men potegne u prvi u majhen klanc komi z 6000 obrati pol pa kr pada pa pada pa pada in pr 3000 motoped kar crkne... kaj bi lahko blo narobe???? a je kej z dovodm bencina, k je na desni strani (kamor ga je moj sveti oce poslajdu), pa iz izpuha se ne kadi nc, k da bi biu zamasen, kr ena sapica gre ven.... a je to kej narobe? hvala za odgovore!!! :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja novga sm uceri kupu 2005 letnik, direkt iz stacune... zdej me pa neki bega ta motor sploh negre u noben klanc ampak res noben... jao ej men potegne u prvi u majhen klanc komi z 6000 obrati pol pa kr pada pa pada pa pada in pr 3000 motoped kar crkne... kaj bi lahko blo narobe???? a je kej z dovodm bencina, k je na desni strani (kamor ga je moj sveti oce poslajdu), pa iz izpuha se ne kadi nc, k da bi biu zamasen, kr ena sapica gre ven.... a je to kej narobe? hvala za odgovore!!! :cry: :cry: :cry:

to je zato k je zablokiran, drgač pa č čs pridt v klanc pejt s prvo pa s polnimi obrati!

lp :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja novga sm uceri kupu 2005 letnik, direkt iz stacune... zdej me pa neki bega ta motor sploh negre u noben klanc ampak res noben... jao ej men potegne u prvi u majhen klanc komi z 6000 obrati pol pa kr pada pa pada pa pada in pr 3000 motoped kar crkne... kaj bi lahko blo narobe???? a je kej z dovodm bencina, k je na desni strani (kamor ga je moj sveti oce poslajdu), pa iz izpuha se ne kadi nc, k da bi biu zamasen, kr ena sapica gre ven.... a je to kej narobe? hvala za odgovore!!! :cry: :cry: :cry:

to je čist normalno saj še je stvar zablokirana. naredi tistih 500km

pol pa blokade ven in bo motor kar zaživel. samo potrpet je treba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katero gumo mi priporočate za aprilio rs, zdaj sem mel gor heidenau pa se ni nevem kaj dobro držala.

ajd

pireli ali metzeler kupi dimenzije 130 in boš videl veliko razliko. res da je cena okorg 25k.samo je vredno tega denarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen.

Svetujem ti, da prodas 50. in si kupis 125. (trga gate) ali 250 ( trga gate in hlace).

Premisli, oci ti je pa t´prav nikoli mu ne dovoli motorja, ce se ze pri 25 km/h "razkanta". aaaaajde :photo: :photo: :photo: :photo: :kva2: :kva2:

50ka je zakon proti 125ki res da gre malo manj sam poraba je pa :OK: !Drugace pa da 125ka "trga gate" :grrr niti pod razno za 250ko bi ze mogoc reko ceprav je se nism vozo drugac pa 600 al pa r1 pa ti res lahk kaj strga sem sprobo!

Drugac pa @flam007 na 50ko daj kit pa auspuh pa bo cist dost!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

toliko o mojemu ocetu- sam je zaceu furati mopede pri 10letih... ma pa zdele 1 let ze 2004 letnik kawasaki ninjo ZX10R, glih zato sm sam :? :? :? :? k je prsu nazaj.... ja0,... kaka ti je to moja familija :(. aha, pol je to normalnno da v noben klanec ne gre... dobro... aja pa cjest ce dam u prvo na rdeci luci pa drzim sklopko mi po 10 sec brez dodajanja gasa kr crkne. a ma gdo pametne odgovore. thnx :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

toliko o mojemu ocetu- sam je zaceu furati mopede pri 10letih... ma pa zdele 1 let ze 2004 letnik kawasaki ninjo ZX10R, glih zato sm sam :? :? :? :? k je prsu nazaj.... ja0,... kaka ti je to moja familija :(. aha, pol je to normalnno da v noben klanec ne gre... dobro... aja pa cjest ce dam u prvo na rdeci luci pa drzim sklopko mi po 10 sec brez dodajanja gasa kr crkne. a ma gdo pametne odgovore. thnx :worship:

ti vsi čudni dogodki so krivi zaradi blokad. jaz ko sem ji imel zablokirano sploh nisem imel štangasa se pravi sem moral vedno dodajat plin. tak da se ne sekirat

ko boš vrgel ven blokade pol pa bo to to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej ne rabiš čakat 500km al ne vem kolk da fukneš blokade ven. Recimo YAmaha tzr Rossi replica je tovarniško odblikirana. Sepravi da tud če zdej funkeš blokade ven ne bo nič narobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol ja na semafurju, ko se prizge rdeca luc, jaoooo ahahah :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:. no sej zdej sm pogruntu kaj je blo- prenizk stantgas sm meu... zdj sm ga dou na 1500 pa je ql. kok ma res ta aprilia z blokadami konjov? u knjizici pise da ma 2 :D , nevem sam to mi je mal cudn ane. thnx za odg- :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa se neki- na zacetku tega topica je igralec nepisu da se mu je z blokadami zvrtela do 6500? men se do 9000 saltam pa pr 6500-7000. kko to? aja kuplena je bla preducerisnem :D :? thnx :worship:

se eno vprasanje mam! koliko stane omejevalnik obratov?(sej je to tst da ti negre vec k 45?) pa kje se ga lahko kupi pa za kok? hvala za odg :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupis ga lahk tle na mail jim pisi kaj bi mel pa ti bojo tocno ceno povedli pa vse!Pride pa okol 10k!

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si pogledal že mogoče kdaj se je ta tema odprla? :)

pred 4 leti!Nevem kako je rska tistega letnika glede obratov na original,meni z top kitom pride prek 12k

omejevalnik obratov je nekje 25eur,mogoče je kaj več ali majn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa ce mi se lahko svetujte- keri je najbolsi kit za rs? mislim 80+ seveda, denar ni omejitve. prjatu je imel rs k mu je sla preko 140, seveda na 1500km menjat bat :D dal je pa use delat iz karbona pa take fore :P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!