Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

Ja ce denar ni omejitev potem bi MHR bil najbolsa izbira 20+ konjev pod rumeno tablco :OK:

Prek pm-ja kontaktiraj @den2 on ma v rski MHR-a not pa vse kaj gre zraven pa ti bi vedel dosti povedat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal sm se pozanimu, pa a mislte da je dobra izbira- MHR 90 kit, leovince v6 (al tega al pa enga po narocilu hand made auspuh iz italije- specaly for rs50 :D stane pa 70-80k, se porcam :OK:) , karbon zmigovci pa ogledala, 24-ka frgazr, sportn filtr mallosi E14, ce se nemotm, no glavnm to je to pa se mal malenkosti, kot so lezaji pa tako sranje. (sry za zadn koment :D). no zdej pa povejte ce je to top performance. al je se kej bl top? :OK: :worship:

pozabu sm se dodt- monejse blajerce (glede na to da se bo vrtel okrog 15000 Juuppiii :OK: ), vecje lamele, obrocke nove ipd. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Top performance pa MHR ni isto!Je MHR bolsi drugace pa je MHR nekako najvec kaj se da dobit ceprav se da dobit iz italie simoni al nekaj podobnega kit 90ccm tud z nekaj cez 20 konjev!

Drugac pa a ni MHR 80 kubikov ne 90 :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stvar se klice jolly moto in je res top smetana- majo 2 verziji eno za predelane 80+ kite avspuh, drugi so za 50+. stane okol 70-80k in je res top (http://www.jollymoto.it) imajo pa tudi za scooterje, 125, ipd. narocite ga pa lahko pri kovicu (tisti iz lj ga sigurno poznate) scer model malo nateguje, vendar opravi kot se sika. pomoje da je to top izbira.

je tudi MHR 90 racing kit (bat treba menjat na okol 1000km mensezdi) sem pa precej preprican da je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo ludi kaj pravite je mischelin guma za zadaj dobra???

Vse je bolse kot sava pa al naj bo spredaj al pa zadaj :D Tak da bo michelin zagotovo dobra guma,ceprav ne vem kak se obnese ker sam sem mel na 50ki metzeler pa sem bil zadovoln,na 125ki mam pa dunlop pa je tud dobra guma(edino hitro gre-bo treba kmal menjat)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je tudi MHR 90 racing kit (bat treba menjat na okol 1000km mensezdi) sem pa precej preprican da je

kolko jaz vem mhr 90 ne obstaja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stvar se klice jolly moto in je res top smetana- majo 2 verziji eno za predelane 80+ kite avspuh, drugi so za 50+. stane okol 70-80k in je res top (http://www.jollymoto.it) imajo pa tudi za scooterje, 125, ipd. narocite ga pa lahko pri kovicu (tisti iz lj ga sigurno poznate) scer model malo nateguje, vendar opravi kot se sika. pomoje da je to top izbira.

je tudi MHR 90 racing kit (bat treba menjat na okol 1000km mensezdi) sem pa precej preprican da je

na vse to kaj si omenil še ti manjka par malenkosti kot so drugi prenosi v mašini. potem večji in močnejši zobniki.samo nevem no od kot ti jemleš gnar. ker to vse kaj si naštel predelavo bi še moral obvezno menjat elektroniko. in ta predelava te pride že skorja isto kot kaka 125ka. pa pol ko boš elektroniko menjal neboš imel luči

edini pri poliniji imajo eno novo ko še to tudi omogoča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj me se zamina, ali je kaksna opcija da dam not masino od rs 125??? financna sredsta niso omejena. thnx za odg. pa brez pametovanja. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dnar je, tuki ni dileme. sam dejte vi men povedat, al je bol 80 mhr kit un racing, k je res extree, al kksn 90 kit?thnx :worship:

če praviš da dnar ni ovira poglej na tej strani kundo kite pod racingline

stran

s tem kundo 50cc racing kitom je bil postavljen svetovni rekord za 50cc motorje

Popravljeno . Popravil maher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dubu sm odzive od velik ludi da je najbolsi kit za rs50, malossi MHR team 80, stvar ti da 20+ konjev :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: . je p drag ko kurba, ampak to ni tezava. ni ga cez ta kit. any comment? B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj me se zamina, ali je kaksna opcija da dam not masino od rs 125??? financna sredsta niso omejena. thnx za odg. pa brez pametovanja. :worship:

Ce menjas zadne vilce pol mogoce ja ker ma 125ka kontra zobnike,disk in pa auspuh!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej flam007 dva dni mas rs-ko in ze use ves a :grrr ? kdo je sploh reku da je to najbolši kit ? je med najbolšimi! :OK: ja

:yes: :yes: :yes: :yes: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj me se zamina, ali je kaksna opcija da dam not masino od rs 125??? financna sredsta niso omejena. thnx za odg. pa brez pametovanja. :worship:

Če keš ni problem si kup RS 125 hudiča, morda se ne zavedaš ampak engine swap prnese ogromno durgih stvari zraven (večinom problemov) in mora bit 100% dobro narjeno. Ni so to lego kocke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nono motoboy, tut nisi ti boga za jajca prjev, vrjem. no pa mi povejte fantje ker je najbolsi kit- ajde da vas slism :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej mudel kok ti moriš :glare: pršu si sm da prašaš kaj bi blo dobr predelat na tvojmu motorju..so ti povedal..pa še zmer nis zadovoln pa moriš dalje. :BUA: Ne vem zakaj sploh hočš mnenje k itak ti use veš pa maš ti prou.. :lol: :lol: :lol1:

Popravljeno . Popravil INTERjEv_PoBa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce ze mas dnar si kupi mhra pa nehaj nabijat pa tecnart!Sam ne pozabi zravn kita se menjat ostale pomembne dele!

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!