Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

Imam eno vprašanje. Čas je da na apriliji menjam bat, zdaj mam gor top preformens 75 alu kit, doma pa še mam en top preformens 80 gus kit, kaj je bolše če dam brusit na novo tega gusnatega ali pri onem samo menjam bat, kaj pa če je pri alu že celinder malo zjeban?

ajd

Skor isti problem :D sam mene pa zanima kok pride bat za top preformens 75 ?

morm ga zamenat k mam z njim narejenih že 10k kilometrov !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA ja pa jim mam ene 6-7 tisoč km prevoženih, pa je že dobil glas bat.

Živjo! Ni čist okol te teme sam me zanima če kdo prodaja oz. ve da prodaja športni filter MALOSSI RED za tam oko 5 k. (Rs 50)

ajd

post-8940-1132676781_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo! Ni čist okol te teme sam me zanima če kdo prodaja oz. ve da prodaja športni filter MALOSSI RED za tam oko 5 k. (Rs 50)

ajd

če se ti pa gre sedaj za zvok. pa si daj pokorv od airboxa dol in daj prek eno štunfo da nebo mogla pasti ven goba ki čisti zrak. in boš imel prav dober zvok.

ayde

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne gre tolko za zvok ker ga ma že zj dost zarad gianellija grem za zrak...in sicer ta filtr menda daje 3X več zraka kot pa navadn lp

fergi okol 19mm al pa 21mm - mogoče še clo več :yea1:

Mam že delorto 19.5 pa gianellija(celga) lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne gre tolko za zvok ker ga ma že zj dost zarad gianellija grem za zrak...in sicer ta filtr menda daje 3X več zraka kot pa navadn lp

Mam že delorto 19.5 pa gianellija(celga) lp

pol pa daj gor nekega gobastega, e13 ali e14, v italiji prije 25€, v slo okoli 8k

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa daj gor nekega gobastega, e13 ali e14, v italiji prije 25€, v slo okoli 8k

kaj je razlika? nekaj se mi svita od e13 pa e14 sam...ne dosti da bi mi bilo jasno :D:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam eno vprašanje. Čas je da na apriliji menjam bat, zdaj mam gor top preformens 75 alu kit, doma pa še mam en top preformens 80 gus kit, kaj je bolše če dam brusit na novo tega gusnatega ali pri onem samo menjam bat, kaj pa če je pri alu že celinder malo zjeban?

ajd

Kaj nišče nebo odgovoril.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahka bi se delu pametnga, pa se ne bom, ker se mi še sanja ne, pa ne bi si rd sramoto delu :blush:

Bo treba kr den2 počakat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dj nj mi en psli pove kwa j razlika?? :hmm:

oblika. pa en dobi več zraka kot drugi. pa ne mislit da bo z enim letelo 10 več kot z drugim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oblika. pa en dobi več zraka kot drugi. pa ne mislit da bo z enim letelo 10 več kot z drugim.

ne..jaz rabim čim več zraka...se prav de nabavm e14 a kwa??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne..jaz rabim čim več zraka...se prav de nabavm e14 a kwa??

finta je v tem da sta ta dva oba ful odprta se pravi da oba dva dobita veliko zraka.samo se razlikujeta po obliki pune. tu ti je pol samo odvisno katera oblika ti je lepša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

finta je v tem da sta ta dva oba ful odprta se pravi da oba dva dobita veliko zraka.samo se razlikujeta po obliki pune. tu ti je pol samo odvisno katera oblika ti je lepša.

aa že zastopm ja....em.....dražji je pa kateri(če je sploh)oz. kakšna je cena če mogoče kdo ve??

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

e13 je večji in je okrogel, e14 je manjši in štirikoten

e13 paše na 19mm+ fergije, e14 pa na fergije do 21mm

e13 in e14 staneta v italiji 25eur, v slo pa 7200sit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

e13 je večji in je okrogel, e14 je manjši in štirikoten

e13 paše na 19mm+ fergije, e14 pa na fergije do 21mm

e13 in e14 staneta v italiji 25eur, v slo pa 7200sit

mam delorto 19,5...bi potem pasal e13 a 14?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!