Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

looool

s temi predelavami k jih maš pa more it ene 150 kmh

Drgač mam pa jst kolega, k je u svojo rsko montiru mašino od rs 125 s 150 kitom :OK:

PM, kok je to šlo :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

realnih 130? al mal vec? aja pa cakam na nalepke original iz italije zdele ze 4 tedne, mamu jim... :? :? . kit pride not sele naledn let, sej je se sploh odblokeru nism..... men se bo utrgal... :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sory, mašina je od derbija gpr :(

Sam vseen, leti pa............... :devil:

Drgač pa strazata vprasi kok je ta tip :alien1: usekan.

Ampak kokr velik naklada, se zdej i zlagov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: ???

EJ FOLK!!! A kdo proda stranske plastike in plastiko za armaturo+ en žmigovc(levi) + ročka za sklopko+ tačka za menjalnik+ vela(oboje za menat)??? Nujno rabm......če kdo kerga pozna k proda za solidno ceno nj me kontaktira na PM!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker kit si naroču?

Pa kam se ti mudi sej se itak nemors dele vozt k je sneg :P ?

naroču sm MHR team 80 kit, pa jolly moto auspuh, pa nove gume, pa novo ketno itd itd itd.. : :BUA: prevec je tega... pa tut prevec dnarja ce mene uprasate.... :( . no den2 kok ti gre? prbl. seveda. pa ker kit mas ze not? thnx za odg.

aiiide :worship:

Popravljeno . Popravil flam007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naroču sm MHR team 80 kit, pa jolly moto auspuh, pa nove gume, pa novo ketno itd itd itd.. : :BUA: prevec je tega... pa tut prevec dnarja ce mene uprasate.... :( . no den2 kok ti gre? prbl. seveda. pa ker kit mas ze not? thnx za odg.

aiiide :worship:

mal nazaj poglej in ti vse piše, kar si vprašu! :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Reku je, da ne ve, ker se mu pr 12 kmh števc ustau (rs 50 ma analogn števc do 12 kmh), ampak je tud napisu, da mu ne gre 150 kmh. Se pravi od 120 do 130 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pa kit mhr 80, pa še ceu kup drugih predelav. Če te še kej zanima, poglej pod galerijo skuterjov, se mi zdi d je na strani 16

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Reku je, da ne ve, ker se mu pr 12 kmh števc ustau (rs 50 ma analogn števc do 12 kmh), ampak je tud napisu, da mu ne gre 150 kmh. Se pravi od 120 do 130 :D

Ne mislim da mu gre skoraj 140.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em...tiste gume ti priporočam dunlo arrowracing kakršne koli sam jes jih mam gor pa se full dobr drži...sam na ledu ne kj preveč k ms predvčerajšnim padu...naredu to škodo na pesku:podrsal stransko plastiko in plastiko za armaturo+ stouku en žmigovc(levi) +mal dolomu ročka za sklopko(če je nam dobu bom nesu zašvajsat):)+ tačka za menjalnik+ vela(oboje za menat)(Če je nam dobu oz. jih dobu bom doma pogreu pa poglihu) :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je že zamenjal gume .) po skoraj dveh letih :D , pa v zadnjih postih je bilo govora o gumah ki se dajo na ročke, za bremzo in sklopko :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

treba šaltat 6 prestav do tistih 45 :) zavrti se le do 6k obratov, če so blokade not...

ameriški modeli RS50 pa po odblokiranju in zamenjavi izpuha dosegajo 100 za šalo...

evo ga en strar post, k ima not eno neresnico- (zvrti se le do 6k obratov)- kar ni res... :nono: mam 05 letnik in se ni bil odblokeran, pred pol ure sm ga pred prjatli zvrtel do 11.500 obratov...

yust for info. :)

aja btw, ste vidl tanovo rs125-MAJKA :kva2: :kva2: :kva2: :eek: :eek: .... a mislte da bo tut rs50 taka vn prsla??

aiiiii

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v prestavi se mi vrti do 9.000, saltam pa pr 8.000

Na mestu si ga do 11500rpm samo menjavaš pa ti pri 8000rpm v sanjah. Ko sem jaz mel še blokade je bla pri 7000rpm že kr kriza, menjaval pa sem pri 6000rpm. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam leovince v6, pa mi je začel tak malo površinsko rjavet, zaj pa me zanima kaj naj naredim, kolko bi prišlo če bi ga kromal??

Brezveze dat to kromerat ker se itak sam ena cevka vn vidi. Dej ga lpo na črno pobarvat pa je :) Ce bi ga dal kromerat bi te prslo tm ene 15-20k.

Popravljeno . Popravil MotoBoy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!