Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

v prestavi se mi vrti do 9.000, saltam pa pr 8.000

Moja je bla res da predelana sam saltal si lahk pri 14500 obratih in do tam se je tud v brzini zvrtela v leru verjetno se dlje(nism na mestu nikol probal)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja je bla res da predelana sam saltal si lahk pri 14500 obratih in do tam se je tud v brzini zvrtela v leru verjetno se dlje(nism na mestu nikol probal)!

tvoja oz. moja šla je rek ko hudič vrtela se je daleč čez rdeče. samo kaj ko sem bil dodl in sem jo prodal. zaj je kaj je. dosti katera zablokirana 125ka je padla za šalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri rs 50 so zlo slabe luči pa sem se odločo za predelavo, prvo sem probal not dat h1 žarnico, pa nisem mogle snopa svetlope po cesti dobro usmerit. Pa sem mislil, da bi noter v žaromete vgradil take meglenke, pa me zanima kak bi to svetlo bi dobro usvetlilo cesto??

klik kaj to modro sveti??

klik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ti priporočam tole! Zveži tko de ko boš mel vkloplene luči da ti goreta obe(se pravi dolga in kratka hkrati).Potem ne boš imel več problemov, ko pa pride avto pa pač daš za tisti čas kratke pa je....zvežeš da je oboje na masi!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še to je preslabo.

Jas bi jih tukaj spodaj zmontiral, ali pa namesto onih luči, te meglenke not.

Kaj pravite.

post-8489-1135026789_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil ||cheff||
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grdo bo zgledalo tak da bzv da kaj delaš...če že misliš zamenjat, potem luč vun vzami, z poliestrom lepo napolni lukno pa potem daj v novo lukno druge luči...zakitaš, pomirglaš in pofarbaš pa je tak ko original

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej mene so tud od zacetka mucle luci ko so ble svoh sam pol sem se navado,ponoci pa pac mal pazis,ker lahk da bos fokus unico ce bos so kaj delat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm, a vam tut to dela k dodate plin da luck kr bl zasvet k pa tko? :huh:

ja sam do 4.5k obratov se štrom zvišuj, naprej je kopnstanten

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa tistga od kerga si motor kupu kontaktiri pa ga mal napiz... (lahko ga tud lepo prosiš) in mu reč za servisno knjižco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja un je reku d je nima <_<

Drgač je pa reku d je biv servis narjen konc poletja, (predvidevam d je blo to na 8000km)

Tk d če bi mi lhka en povedu kva je treba menat pa naslednmu servisu (12000km pomoje)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je ja. Sm na forumu najdu temo o photoshopu, pa so ble ene hude slikce gor. :OK: :afro2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa na 12k bi se naj zavorne ploščice menjale če že niso... <_<

To je pa lih zamenan :)

Kdaj se pa batni obročki menajo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!