Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

dons su u trst kupit nov izpuh: Jollymoto-en handmade izpuh za 400evrov iz karbona :OK: , cist zadovoln. k se mi bo dal bom prlepu slikco.

PS: motor se dere k 125, ni homologeran :cry: , tko da se bomo se dajal z polcaji... mwa jolly

Popravljeno . Popravil flam007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej za 400 evrov ma da se sam gor zmontira. Sej prow da si zadovoln, sam 400 evrov, to morš bit pa več k zadovoln s kvaliteto :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z glasom sem fuuul, z performancom sm tut, sam z ceno :BUA: , sicer je z popustom bil 313 evrov. majku mu....

kok pa leovice stane, V6?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če mene vprašaš ta izpuh na orginal mašini nima kaj izkat pomojem še iz mašine dobiš manj ko pa z orginalnim ker predvidevam da je ta izpuh za kakšne specialne kite. ala mhr simonini & compani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej z leovince v6 je pa tko. Na uradni strani piše da je okol 40k, ampak folk k ga je pa kupu pa pravi da so dal okol 50k. Sam vrjetn je stara stran pa je okol 50k.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž bo. Oziroma bo zagotovo pasu. Ker odprtina za auspuh je enak velika na 50-ki kot na 80-ki. Vsaj tko je blo neki cajta :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp

Imam eno vprašanje, izpuh za rs50 je biu kupljen u trstu..Problem je sledeč..prijatelja k ga je kupil skrbi če potem ko bo kupil kit, izpuh nebo pasal gor..?Da se znebimo vseh dvomov in skrbi mi povejte tisti ki imate kaj prakse pri tem...Ali lukna iz izpuha spremeni velikost pri kitu 80??Ali izpuh ki paše na 50ccm, paše tudi ma 80ccm...?

Popravljeno . Popravil Pleya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp

Imam eno vprašanje, izpuh za rs50 je biu kupljen u trstu..Problem je sledeč..prijatelja k ga je kupil skrbi če potem ko bo kupil kit, izpuh nebo pasal gor..?Da se znebimo vseh dvomov in skrbi mi povejte tisti ki imate kaj prakse pri tem...Ali lukna iz izpuha spremeni velikost pri kitu 80??Ali izpuh ki paše na 50ccm, paše tudi ma 80ccm...?

Ce pase na 50 bo pasal tud na 80!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej par strani nazaj smo se ze pogovarjal ker je najbolsi kit za aprilio, in se je velika vecina strinjala da je mhr team80 :OK: . sicer zakaj pa da bi uzel simoninija. povej v cem je bolsi? resno sprasujm k se nism kupu, thnx z odg :OK:

cya

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je ta kit za doseganje hitrosti, 150-170...

če bo tega vzel pol je že zdaj konkretno zajebal z izpuhom. jolly ima moč na iber visokih obratih, tam pa se ta kit ne vrti

sicer pa ti cilindri niso nevemkak kvalitetni, sam še ga nisem mel poznam pa dva zaribana primera po cca. par dnevih vožnje..če glih je 10ccm več ti to ne pomaga nevemkak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, zdej sm pa res zmeden. ker kit nej bi jst po vase uzel? ker je najbolsi za ta izpuh? plis povejte

thnx

Popravljeno . Popravil flam007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa si živčn? :BUA: eni pač nismo tok pametni kot ti in rabimo pomoč pri nakupu. pa hočm kupt mhr, pa pravte da je to slap nakup, a mi vi svetujte kaj naj kupim za motor z jollymoto izpuhom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!