Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

nevem kaj kompliciraš da se ti ne segreje tak zlo...bi raje bil da se ti pregreje?meni se tudi ne greje glih...ko je veni 0°C in če ga prižgem rabi enih 10-15min da je cilinder topel.Smešno se čuje vendar je tak...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lejte, termostat se rabi za hišo, da se naštima ogrevanje, ne pa za 50cc motorje. Tko da bezveze da se stem sploh zajbavaš :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človek kaj te stabo je??? Seveda se rabi to pri motorju.

prosim te uporablji mal bl slovensko verzijo slovenščine ne pa pa narečje... mal :offtopic: sam useen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oprosti trubarju ker je dau ljubljansko/ dolenjsko narecje za osnove slovenscini. pa dobr, back on topic please :BUA:

Popravljeno . Popravil flam007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr sam men se spljoh ne segreje!! in to je salbo za cilindr in bat ker je pri mrzlem še 1X večja obraba! Je pa res da če se pelješ iz lom oz. tržiča do škofje loke cca.40 km dobi cilindr in bat že svojo temperaturo..ampak je pa še vseeno oljše če je tudi vodna temperatura na delovni temperaturi(ker je tudi mašina bolj topla)!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mn se tud ful počas segreva, bom vidu kk bo polet, sam zj pozim če grem do loke (2km) se mi ubistvu (skor) nč ne segreje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa vsi termostat kupte :OK: Najbrž je tud zunanja temperatura dala svoje zravn da se ti tok počas segreva. Polet bo drugač, ampak vseen. 40 km da se segreje. Fak ej <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se tudi nič skoraj ne greje...zdaj pozimi sploh se ne premakne kazalec z oznake min. , poleti pa redkokdaj pride na tisto belo polje (je skos na modrem) <_<

P.S.: Se opravičujem za :topic: ampak vseeno. Prodajam svojega RS50, več info na :KLIK!!!

Če je kdo zainteresiran ima na linku št. in vse. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa evo slike od jollya (uugotovu sm da ni 70/80 :BUA: )

360 evrov je use skp prslo

post-9373-1137603985_thumb.jpg

post-9373-1137604694_thumb.jpg

post-9373-1137604777_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil flam007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, sej ga bom prodal najbrz naprej :) , da mal denar obrnem (pri nas u lj je nek kovič(mikmekanik) ki rihta te jollye, pri njemu je grozljivih 110k :eek: )

bom še videl. ker gre na moj moped itak80 kit gor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, zdej bom mal pretiravu, ampak za 110k si jst zrihtam od aktapovica auspuh za 50cc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S.: A se je komu že zgodil da bi se mu kej na vžigu pokvarl zato, ker bi motor s tistim gumbom vgašu :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, zdej bom mal pretiravu, ampak za 110k si jst zrihtam od aktapovica auspuh za 50cc

fotr dobavlja akrapoviču orodja, zatorej se zlo dobr poznamo. sem mu reku ce lahko 1ga zrihta, mi je povedu da nima pojama o 2t motorjih :glare: just for info

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej folk jes nwm ket nj dobim eno kuplengo(rabim za zamenat) in kdo b jo zamenou!!please help me..pa rabm en šortn filtr malossi RED in to j to

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

un k ful zraka not ulerečoz ga prepuusti vleči, vrjetno bo red sponge ne e13 al pa e14.ne sme bit iz kartona al kerga že

lp

Popravljeno . Popravil agodno
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!