Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

se vam ne zdi da ste malo s teme zašli?

A niste vi že pošteno iz teme :unsure:

Thundercat bo spet jezn :glare:

:devil: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprilia je zlo dober motor. Gledat morš pa predvsem zunanjost, ker so mašine pr 50 z menjalnikom več ali manj enake (minareli am6).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rs je zelo dober motor,vendar tak kot je prej rekel so si motori kar podobni oz skoro popolnoma enaki.

Sicer nevem kak je nova RS50 vendar RS125 je :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej , najlepša mi je iz letnika 2005. stane tam okoli 700 000 :BUA: ampak je zlo dobra potem pa še odblokiranje in bo :OK:

Ja sej tud rs 125 je res :OK: ampak bi neki kar bi lahk vozu u srednjo šolo ne :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš hodu v LJ na srednjo šolo, se raj ne z motorjem v šolo vozt, ker se lahko zgodi da ga bo hitr "zmanjkal" .) Ker po LJ se krade da glava peče :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tko je to u LJ še sreča ker mislim itak jet na prometno k je blizu(Nova Gorica) :OK: ampak do ljubljane pa tud nebi šel saj je 100km oddaljena :blink: in do prometne pa itak mam samo 10 km zadosti da grem z rs50 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jeee še edn ko gre na prometno :grim ja rs.ka je zakon boš vidu če jo boš kupu B) sam u šolo se pa itak ni z nobenim motorjem za furat

btw: jst sm kupu rs.ko replica letnik 2000 pa me zanima če mi lohk edn izračuna končno tak ko ma kej pojma u rs-kah motor pa ma športn filter pa blokad ni kulk to kej leti kr sm ga komi kupu pa se še nism vozu zdej me pa razjeda kulk je končna :blush:

Popravljeno . Popravil DIESEL
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letnik 2000, se pravi da je orginalna precej zamašena. Blokade zuni pa filter :hmm: Končna bi mogla bit okol 80-90, MOGOČE še več :OK:

Sicer pa jo pejt pelat en krog pa jo stiš do konca. Tist kar ti bo na števcu kazal ni čist realno, tko da ene 5-10 kmh odštej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal off topic ampak useen ne jst sm na prometni prvi letnik sam u celju :OK:

pol mi je mudel kr prau powedu ko je reku 85 - 90 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK ko bom kupu torej odblokirat pa peljat jo in jo stisnt do kraja........sam zdaj fiftija morm prodat pa ne vem za kolko ne??? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fifty?malo bol povej kak pa kaj :) rsko pa kupi...priporočam...pa ne neke original ker te ni finta :P raje predelaj pa še na styling daj malo pa bo...najbojše neke unikat naredit ko je moja:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma polini kit, športni izpuh(ZX), športni filter, fregazer tud........plavo-rumen...končna hitrost 115km/h :OK:

Aaa Celje ja ja.......sam pol mi bo šla manj kot fifty ki gre115 km/h :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To da je treba prvih 1000 km polago vozit veš :unsure: Največ 3/4 gasa, nč več :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je neki kokr fergazer ampak na 50 se ne da montirat. No se da, ampak to pije (vsaj tko so mi rekl)

V glavnem neki v zvezi dovodom bencina je .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne. Prvih 1000 km je priporočljivo da se motorja ne nažiga do konca .) Vsaj tok da se mašina uteče, pa pred vsako vožno nej se mašina mal ogreje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!