Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

Ja tam skje si a maste kak moto centr al pa servis neki tazga .) tam se to dobi vsaj pri nas sam jas dobil sam js sm kupu za ZX :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr pol pa jo nbom terov prov do daske :BUA: sam a odblokirat bi blo prov kar takoj??? :OK:

JA daš jih vn ker sam motor dušijo. Ampak če nimaš samokontrole :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prov potem blokade takoj vn ... za samokontrolo pa :whistle: (jo imam)

hvala!!!

Popravljeno . Popravil fiftyč
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst dam not še ole z ful sintetike... od castrola..

Ne ne. Prvih 1000 km je priporočljivo da se motorja ne nažiga do konca .) Vsaj tok da se mašina uteče, pa pred vsako vožno nej se mašina mal ogreje :)

200 kilometrov ja... sm kupu pred 3mesci nov 2005 letnik, pa mi je mehanik reku da prvih cca200km ne do daske, polpa kokr gre... pa se to je brezveze ker gre 45km... seprav ne do konca 35... pol pa pr 500km priporočljivo dat blokade ven, pri 1000 pa prve kite... tko mi je reku...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tko pole do 200km ne do daske :D ....pr 500 vn blokade dat :OK: ....pr 1000 pa kit :) mogoče ma prov bom js uprašu še koga čene pa hvala :OK:

Za olje pa...valvoline :OK: al pa castrol je tud dobro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam vse motul v rski in že prej sem mel 4leta v nrgju tudi samo motul in je laufalo ko mora.

pri 1000kit? lahko daš pri 500km...pol tak moraš znova ulaufat motor oz cilinder...ne se neke zaletavat samo takoj pune kak ga prižgeš...ker te lahko to drago stane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zdej n vem al pri 1000 al pri 500km :blink: ....... eni tko drugi tko samo res je da potem morm še enkrat ga ogret ane :D

ZA una tesnila...kje bi se dalo dobit ta karton...rabi nek frend :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yo! Mamm eno vprašanje! U mašin mam valvoline 75W90 al kokr kol je že u knjižci napisan pa za mešanico TTS! Zj pa me zanima(zato ker eni tako pravjo) če je res da valvoline mogoče pomaga drseti sklopki(bolj drsi) in če, kateri je najboljši?Za TTS pa pravijo da je bolje za predelane(imam 70 kit) Motul 600??

Zj pa nwm ker je boljši?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En k ga jst poznam je v TZR-ko skos TTS not zlivu pa mu ni nč narobe delal. Vse :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En k ga jst poznam je v TZR-ko skos TTS not zlivu pa mu ni nč narobe delal. Vse :OK:

saj ni nič narobe, samo ti izpušnega zapaca pa če veliko km narediš več negre tak ko bi moglo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam pazte na to olje <_< ker prejšni lastnik mojga motorja je dajal not napačno pa je metalo vn iz auspuha....... :BUA: to sm rešu s pravilno uporabo drugege olja pa še nov auspuh sm mogu dat :OK: sam keš je šow :cry: ampak......zdaj vsaj dela prav :OK: zato previdno s tem oljem saj na začetku ne bo nič kaj takega sam pol bo pa...... :cry: :cry: :cry:

Popravljeno . Popravil fiftyč
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!