Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

mal zaspala temca ane? :), komi cakam na otoplitev da se grem mal popeljat... :) sicer kako pa vi pozim skrbite za rso? jo kr u garazo vrzete? kej zakurblate?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mojo rsko, ki je predvčerajšnim zalufala

pripravljena na šravfanje

44298DSC07163-med.JPG

MHR80 stunirani

44298DSC07167-med.JPG

malossi vl6 lamelblock

44298DSC07178-med.JPG

nosilci in kiler že gor..

44298DSC07182-med.JPG

mašina gori

44298DSC07185-med.JPG

prvi štart

44298DSC07189-med.JPG

včerejšnja slika na dnevni svetlobi

44298DSC07204-med.JPG

plastik še zaenkrat nimam gor ker še vsaki teden nekaj gor šravlem in nastavlam, kolko sem se vozil (cca 3km) gre nenormalno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kapo dol :worship: Kok si pa ti vložu v ta tvoj motor???? Pa spomnem se kako se je kšne 6 mescov nazaj prodajala ena čist enaka tvoji (vsaj po izgledu, še tiste srebrne plamene je mela) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kapo dol :worship: Kok si pa ti vložu v ta tvoj motor???? Pa spomnem se kako se je kšne 6 mescov nazaj prodajala ena čist enaka tvoji (vsaj po izgledu, še tiste srebrne plamene je mela) :OK:

veliko je tu no3 dnarja..prodajal pa je nikoli nisem, mogoče je kdo mojo sliko gor dal, nevem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

denZ kda lahko priden pa malo k tebi na obisk? :) se že dolgo nismo vidli...da vidim kak gre zaj rska :)

skut še gre?

MHR izpuh že maš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti le prije..boš vida kako zaj dela rska...em nisem mhr avspuha kupil, vzel sem yasuni r3, ker je boljši (1,1ps več v visokih obratih)

skuter še vedno dela:D zaj ko je mrzlo najbolj petardira

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

O temu auspuhu se je že enkrat v temi od TZR govorl. Firma je španska, turbo kit se imenuje. Zaenkrat sm samo enega zasledu v SLO, mela ga je pa ena RS, totalno stunana. Ampak ni bil čist tak, ampak mal drugačno je mue lonca speljana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam en problem : in sicer ko hočem vžgat motor rabm 15 min da mi to rata : problem je u tem da zgleda tak ko da ne dobi bencina pol tista ročka za zagon hladnega motorja ko jo dam dol mi motor ne pride pre 1000 obratov sploh ga ne morm spraut da bi tisto ročko vrgl nazaj gor kwa je to kr bom živce zgubu

pa motor se sploh ne more zagret prejšn lastnik ga mnde ni užgal 4 mmesce :eek: :kva2: :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!