Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

st mam en problem : in sicer ko hočem vžgat motor rabm 15 min da mi to rata : problem je u tem da zgleda tak ko da ne dobi bencina pol tista ročka za zagon hladnega motorja ko jo dam dol mi motor ne pride pre 1000 obratov sploh ga ne morm spraut da bi tisto ročko vrgl nazaj gor kwa je to kr bom živce zgubu

Daš do konca gas in more skočt nazaj , če ne pa zajlo nategn tm pr ročki pa pol še 1x probi

Men moj motor tud dela tko angry.gif samo kako pa popravit to zadevo z zrakom, če je to problem trance_19_hmm.gif

Na frgazerju mas tak vijak in tm pol naštelaš.

Popravljeno . Popravil MotoBoy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ko pa pride števc za temperaturo do belega polja je pa uredu pa laufa normalno u prostem teku pol tut ni problem ko se peleš

ps : ko mam bencin na res ( rezerva9 motor gre vredu) ko pa ga mam pa na on pa ga neki duši sam to tut ko je mrzu

tip ko ga je meu pa prej ga pa od novembra ni niti zalaufu :cry: u motorju mam pa bencina zlo mal mogoč to krivo

Popravljeno . Popravil DIESEL
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u motorju mam pa bencina zlo mal mogoč to krivo

A ti mogoče veš kaj pomen RES ???

R E Z E R V A

Itak da je to zarad tega ker maš malo bencina v keslu

Popravljeno . Popravil MotoBoy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kokr dan na on mu kr požere obrate če mam pa na rs pa laufa se loh furam :? treba benza not nalit poln pa bomo vidl

motoboy ka teb se hitr zagreje al rabi en cajt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej men isto dela motor... rabm da se na mestu ogreje do belga polja, drgac ce ga mrzuga zapelem u prvi, pa dam dokonca gas mi ga zaduši, pa crkne.... :BUA: bedno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: jst sm neki probu prejle : dam motor iz garaže dam tist pero za hladn vžig dol motor zalaufa sam ne prde prek 2000 obratov pri polnem gasu pol pa jst mal študiram pa probam tist pero za hladni vžig čist narahl dat gor in res dam gas do konca pa tist pero prestavm za mm gor pa motor zleze do 4500 obratov pol pa delam eto naprej prie do 7 ooo obratov avtomatsko se prej zagreu pol je pa tist pero kr sam skoču nazaj gor pa sm se furu

s čim vi ketno mažete kr moja je suha ko poper in jo morm namazat je to kk posebn mazil al je lohk kr una mast fetna al kk se reče :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za verige dela dosti proizvajalcev masti al pa tud spreje :D sam ene masti morš segret pa not namočit verigo druge pa sam namazat, zaj n vem kašne so bolše :hmm: če pa kupš sprej pa pride tako ko pošpricaš čez neki sekund rata kot gumijast pa se nato spremeni v mast :OK:

(motul, shell, s100) to so ene od znamk teh masti :grim

Cyclova litij-teflonska pa pravjo da so ta bolš da tud po 500km ostane veriga mastna :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!