Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

a ta na slik ni šans da gre na rs-ko <_< :cry:

Ne ker ne mores nikamor prvega dela niti zadnega vbistvu spravit,obratno gre da auspuh ki je za cestaka das na endurco,tega pa ne bos na rsko dobo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj pa ta za rs ni niti grd...ta cevka je pa zato da nebi glih tak smrdel po dimu ko se boš pelal...

BTW to je tzr :D drugac pa je tisto cevko dobro met zarad dima pa pol bi ti roke pa noge smrdele ker bi vzadaj sedo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam ene velik problem in sicer: dans probam motor užgat kresene u prvo sm si reku pr seb fain ne da tak užge dam motor vn iz garaže da bo mal laufu pa motor crkne si rečem dobr doug ni laufu pa je pač mrzu hočem dat tist čok za hladn vžig dol pa je čist neki majav pogledam mal bl podrobn pa vidim da je ceu filter pa use kar je zraun filtra padl dol iz fergazerja zgleda tk ko da je odlomlen sam niam ideje zaka bi lohk blo odlomlen bom sliku u kratkem da vidte to čudo

ej res niam sreče pir motorjih majke mi :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahk da se ti je tista guma ki gre iz airboxa na fergazer snela dol in se je zato tud malo fergazer zaobrno in je tisto za cok tak da se ne "zahakla",tak se je men nardilo,sem se vozo brez airboxa na filtri dok nisem pogruntal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka pa wem ej nism tolk pametn bo treba odpret pa pogledat sam ne wem no zaka se je to naril ej še en mesc ga niam pa trikrat sm se pelu kr neki :BUA: :angry: :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče odlomljen zaradi nizkih temperatur?to ni nič takega...malenkost za popravilo, če pa maš nov motor pa maš tak garancijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahk da se ti je tista guma ki gre iz airboxa na fergazer snela dol in se je zato tud malo fergazer zaobrno in je tisto za cok tak da se ne "zahakla",tak se je men nardilo,sem se vozo brez airboxa na filtri dok nisem pogruntal.

kdo pa ti sploh ugotovil in popravil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no moj včerajšnji porblem je potrdil sum frgazer je zlomljen zdej pa če ma kdo za prodat 19mm dellorto z ročnim chokom :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal off topic ma kdo za prodat 19mm dellorto ročni chok

btw: kulk je koleno za 19 ferg, :?

kaj a kok stane?

jst vem (pizdarija) da sm šu spraševat na scooterkit če majo kolena za 26 bhp, so rekl da lahk sam sesalni komplet pošlejo (btw. wtf je to?) za 18500 sit :angry2: :angry2: , jebem jim, to je tok k ceu fergazar!!! :eek: :angry2: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej men kamor mam za nalit not olje piše da lahk uporabljam strogo samo DOT 3 al pa 4, čene mi neče zavirat.

Poglej kaj pr teb piše če piše čene pa nebi vedu :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal off topic ma kdo za prodat 19mm dellorto ročni chok

btw: kulk je koleno za 19 ferg, :?

Koleno pride 6k, orig. od yamahe tzr!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!