Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

ok jst mam pa eno resno vprašanjee, ker se mi že pošteno meša za računalnikom. :cry: , ali ima kdo italijansko internetno stran ki prodaja preko interneta???? po možnosti blizu slo kot npr trst, udine, čedad ipd. prosim da mi pomagate čene bom počasi kar nabil pištolo :cry: :cry: ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em fiftyč jst niam nič napisan pa mogoč se narobe razumema to je tista mala posodica pri desni stopalki :?

jst mam črn pokrov pa nič ne piše gor <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-7434-1141225536_thumb.jpg

posoda za bremz olje men nix ne piše gor

takle se je pa fergy odlomu

post-7434-1141225458_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil DIESEL
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človek pa to ti je težko ven dobit?? To mam v max 10 minutah vuni.

sj sm uzel vn za 5 min btw .)

Na tistmu pokrovu pa men piše :) samo a nebi še kdo napisal kva daje not al kaj :blink:

nujn rabm kr mam čist minimun not tega olja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej...olje za zaviranje nima veze če je neko tretjo,bremze bodo lovile :)

maš pa različna olja,ker slaba olja ko se segrejejo več ne opravijo funkcije in z tem odpovejo zavore...tako da če veliko zaviraš nabavi neko dobro,kupi novo in lepo nafilaj...moreš pa seveda prvo stavo ven spravit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za bremze so najboljše od motula pa od agipa brake liquid dot 5.1 - seveda to za dirke

za navadno uporabo imaš dot4

razlika je v vrelišču, 5,1 zdrži večje temperature, bolj jedko zato lahko čez nekaj let preje tiste gumjaste cevke..

aja pa pazite da ne polivate po plastiki, ker so jedka in se zna zgoditi da barva odstopi

pa fajn odluftajte nakoncu, da gre res zrak ven

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbojše da pogledaš več teh prodajalcev, ker se zna zgodit da majo različne cene...sem tudi že videl primer ko je sta bile 2 avto trgovini ena zraven druge, in so imeli enako olje, vendar je pri enem stalo enkrat več ko pri drugem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poznaš kako trgovino kje tu blizi v italiji ki majo dele za rsko?pa tudi kaki avto tuning shop bi bil fajni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm še kr zaposlen z mojim fergazrjem : dasn sm dobu od denZ original ferg use lepo in prau pol pa uzamem koleno dol pa vidim da je kolen odlaman poglejte slikce ka pravte ka nardit post-7434-1141296637_thumb.jpgpost-7434-1141296717_thumb.jpg

kak zdej dobit kolen v den2 ferg ( brez tiste bele gume al plastike ) moj ferg je pa z tisto palstiko belo :? :hmm:

post-7434-1141296574_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil DIESEL
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poznaš kako trgovino kje tu blizi v italiji ki majo dele za rsko?pa tudi kaki avto tuning shop bi bil fajni :)

Ja trgovino poznam sm tud tm biv sam je daleč od SLO (Milano) :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom dau kr 19 al pa 21mm dellorto pa ravn kolen :OK: to bi mogu dobit u vasaki moto trgovini nda ? top motu u celju ko rihta yamahe ma nde kolen ker more bit od tzr koleno :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Em za brem olje...mam jes not navadnega nevem točno kaj je že ki je tut za avte pa za vse(taka siva posodica, drži kšne 2-5 dcl(iz pleha)), pa je vse ql bremza vedno vse je O.K.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej not kar DOT lahk kar 4-ko al pa 3- ojko :OK:

Pomoje bi blo kar OK ker vsi pravjo da je ql :hmm:

Popravljeno . Popravil fiftyč
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej men kamor mam za nalit not olje piše da lahk uporabljam strogo samo DOT 3 al pa 4, čene mi neče zavirat.

Poglej kaj pr teb piše če piše čene pa nebi vedu :cry:

kaj ne dela jao kašne buče ti prodajaš :slap: itq da dela not nalij 5.1 pa boš vidu

v teh cifrah je edino razlika kdaj ti olje zavre pri visokih temperaturah---> olje z oznako DOT 3 bolj veže nase vlago in zato tudi prej zavre, torej višja je dot oznaka kasneje to olje zavre

za normalno vsakdanjo uporabo je dovolj dobro olje dot 3 in 4, 5.1 pa se uporablja le za dirke, ker z njim ne boš dosegel učinka saj zavore pri motorjih niso tako agresivne da bi dosegle točko vretja pri normalni vožnji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js pravm da če n dam not DOT 3 al pa 4 da mi ne bremza prav ;)

pol pa si zamenjaj brenz ploščice in di bo prijelo vredu.

edino če neznaš einluftat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!