Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

sj bliz 125ccm že tk ma ko pa tko predelano zdej bo dau pa še 125 zraun pa lohk kr preveže mašino od 250 :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bremze se dajo druge, spredi komplet brembo oro, se da na cnc vun vrezat distančnik da ti lepo paše na felno, potem 4 batno čeljust..

maš še možnost da kupiš tjt oversize wawe disk, pa braking ma isto...pa ene sinter racing plošče pa je tudi zadosti

zadi ni sile ker se tak dosti ne bremza z njo

aja nosilci to so še najmanjši problem, zašvasaš doma skup, pa avspuh bi trebalo priredit da bi šla cev tam lepo pod sedežem ko vas ima večina oljni tank in akumulator

ko bo dnar bote vidli da je možno to narejit

Popravljeno . Popravil denZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O zamenjavi mašine na RS50 sm že jst enkrat neki govoru. En k ga jst poznam ma od derbija 160 mašino gor (brez heca <_< ). Ampak to je treba vsak tedn šravfat (isto k s tomosom)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej...zasledil sem zanimivo stvar in sicer na RS50 gor zmontirana mašina od yamaha yz426F(to je cross) mašina :)

en kolega ima ta motor, vendar mašine verjetno nebi dal :)

pa kak je DenZ rekel...vse se da!!!če lahko na avtu menjaš mašino, zakaj nebi moral tu...pa če lahko daš gor kaki 70ccm kit z 25PS zakj nebi moral dat 200ccm z 50ps in več :P ojačat pa lepo bremze in vse poštimat...

olnega tanka jaz tak že dolgo dolgo nimam...niti rit ni original...je veliko lepša gor zaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej...zasledil sem zanimivo stvar in sicer na RS50 gor zmontirana mašina od yamaha yz426F(to je cross) mašina :)

en kolega ima ta motor, vendar mašine verjetno nebi dal :)

pa kak je DenZ rekel...vse se da!!!če lahko na avtu menjaš mašino, zakaj nebi moral tu...pa če lahko daš gor kaki 70ccm kit z 25PS zakj nebi moral dat 200ccm z 50ps in več :P ojačat pa lepo bremze in vse poštimat...

olnega tanka jaz tak že dolgo dolgo nimam...niti rit ni original...je veliko lepša gor zaj :)

khm.. 70ccm z 25ps? hahhaha, dej nehi prosim te no.... ti komaj vids z m80 mhr kitom 18-20 konjev človek.

seveda se vse da, samo treba veeeelik denarja, volje pa iznajlivosti da zrihtas kej tazga... sam neverjamem da je med nami kaksen ki bi mu uspeu ta podvig.

ampak to je samo moja malenkost

ajde :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khm...imaš kit 80ccm z 30ps...pa kočna hitrost 195km/h...

prej sem misli napisat 80 samo sem tipko zluftal...mhr80 še daleč ni najbojši kit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj hudi kiti so od simonija in fabrizija.... To je pa višek tuninga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj hudi kiti so od simonija in fabrizija.... To je pa višek tuninga

to ti misliš, no za fabrizia še nekak drži samo je absolutno predragi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khm...imaš kit 80ccm z 30ps...pa kočna hitrost 195km/h...

prej sem misli napisat 80 samo sem tipko zluftal...mhr80 še daleč ni najbojši kit...

blindek ne prbiji prosm te... 195? z 80 kitom hahahaha, uredu je ja :OK: . hahahaha. ti si pa res bolan sine

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sine? :) prej jaz tebi oče...bom šel zdaj tisto stran poiskat z videom zraven...potem pa že pripravi gajbo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no vidva oče in sin :D mene tut zanima tist video blindek :)

Popravljeno . Popravil DIESEL
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in dekleta konča hitrost ni odvisna od KM lahko ima 1000ccm in 300KM pa bo šou motor 150km/h. Na RS50 so prenosi taki da dovoljujejo hitrosti tam do ene 130km/h pol se pa počas ustav. Lahko zračunam če še niste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je samo morš izvzet to da porabiš zato lahko tudi do 500.000 za ta denar pa že dobiš 125ccm motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tko. Aja, tist ki je napisu da bo menju bremze pa use, si pozabu, da morš dodat na motor še krila .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari to se vse da...samo brez dela to seveda ne gre...ni to neke ko cilinder menjat...če oni tam pri enem fucking OCC lahko sestavijo cel motor, zakaj mi tu nebi morali dat nek drug motor na rsko...

pa prenosi se lahko menjajo tak btw... :)

to je vseeposod tak da ni odvisna končna samo od konjev...če maš narejeno za visoke hitrosti je skorajda mus meti nekaj močnega,ker drugače motor nebo več od nekje naprej vlekel...

z motorev se da marsikaj ven spravit...poglejte članek na motosvetu...450km/h pa še zablokirano...odblokirano pa 600kmh...vse se da če se hoče :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tko. Aja, tist ki je napisu da bo menju bremze pa use, si pozabu, da morš dodat na motor še krila .)

red bull

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blindek. Še vedno te ne razumem zakj preprosto ne kupš pol druzga motorja če bi ubistvu use predelu? Mal mn domišlije pa bo. Menjal boš celotne prenose?Nisi resn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo

mene zanima ker je kej vreo cilinder pa da kr dolg zdrzi 70 ali vec seveda :OK:

zanima me cena in model

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!