Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

stari to se vse da...samo brez dela to seveda ne gre...ni to neke ko cilinder menjat...če oni tam pri enem fucking OCC lahko sestavijo cel motor, zakaj mi tu nebi morali dat nek drug motor na rsko...

pa prenosi se lahko menjajo tak btw... :)

to je vseeposod tak da ni odvisna končna samo od konjev...če maš narejeno za visoke hitrosti je skorajda mus meti nekaj močnega,ker drugače motor nebo več od nekje naprej vlekel...

z motorev se da marsikaj ven spravit...poglejte članek na motosvetu...450km/h pa še zablokirano...odblokirano pa 600kmh...vse se da če se hoče :)

a ti sploh veš kaj govoriš? da gre 195 rs50 z kitom, človek denz mi je povedu da so največ konjev iz rse istislni 25ps, kar je pa okoli 150-160 na uro!! pa kje mas un filmck k gre rsa 200 :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil flam007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po konjih nikoli ne sklepaj hitrost...primer samo vzami pri avtomilih...

za motor...motor bom kupo...to pa ne pomeni da nemorem met neka jajca doma za bedarije delat...pa nisem jaz neki 15letnik ki neke na pamet govori...tak za info...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če hočeš met na RS50 ne vem kolko kubov(tolk ku ti češ) si kupiš za ta denar že RS125 in je bolš :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo fiftyč. Blindek vemo da po konjih ne morš gledat končne hitrosti sm ti povedu par postou nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa nisem jaz neki 15letnik ki neke na pamet govori...tak za info...

Ja zdi se :devil:

To si kupš za tisti keš pa jeRS125

Popravljeno . Popravil fiftyč
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz nočem met prdača...jaz bom kupo neko 500 al pa 600...

če zgledam ko neki 15letnik pol te moram razočarat...sem malce starejši :)

nevem zakaj ste vsi to ne gre to ne gre...kaj pizdo ne gre, če pa so nizozemci,nemci itd dokazali da gre :)

dali so mašino od yamahe yz426f na rs50...pa tudi mašino od rs250 so dali na rs50...pa seveda da treba marsikaj menjat...ali da se vse, če se če...tudi končna je lahko velika...samo potem seveda nastradajo pospeški...isto ko neki opel leti v tretji 155(kdor ne verjame naj proba z astro) :) moja mazdica pa 130 in je močnejša za kar nekaj konjičkov...sam pol moč zgubi...to sem dal samo za primer da nebote govorli kak je :)

če pa koga moti da mislim/o kaj takega naredit pa naj gre k mamici dudat...

če sem koga užalil...pol pač tak je :)

Popravljeno . Popravil blindek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz nočem met prdača...jaz bom kupo neko 500 al pa 600...

če zgledam ko neki 15letnik pol te moram razočarat...sem malce starejši :)

nevem zakaj ste vsi to ne gre to ne gre...kaj pizdo ne gre, če pa so nizozemci,nemci itd dokazali da gre :)

dali so mašino od yamahe yz426f na rs50...pa tudi mašino od rs250 so dali na rs50...pa seveda da treba marsikaj menjat...ali da se vse, če se če...tudi končna je lahko velika...samo potem seveda nastradajo pospeški...isto ko neki opel leti v tretji 155(kdor ne verjame naj proba z astro) :) moja mazdica pa 130 in je močnejša za kar nekaj konjičkov...sam pol moč zgubi...to sem dal samo za primer da nebote govorli kak je :)

če pa koga moti da mislim/o kaj takega naredit pa naj gre k mamici dudat...

če sem koga užalil...pol pač tak je :)

pa kaj če sm star 15? v konkretno tvojem primeru se vidi da staros ni bolje (primer- bolj star bol moder) reku bi da v tvojem primeru ravno obratno. zarad mene ti namonteri na rso50 masino od yamahe yzf7123482382593793783938793578935ff turbo, sam z 80 kitom 195 kmh neboš vidu u sanjah.,,

pa brez zamere. zdej grem pa "mamici dudat"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no, da se neboš pretegno ;) jaz ti pravim da so dosegli eni v 3pm državi al kraju hitrostni rekord 195kmh z predelano rsko,tam je pisalo kaj vse je blo predelano in je pisal neki tretji kit 80ccm.tudi nemci eni taki ko mi so doma šraufali in šraufali pa so spravli na 170kmh...še v neki temi je blo objavleno sam se mi ne da iskat...

enako kot so japonci dali na staro vespo od R6 mašino gor...nebi verjel če nebi videl po tv...mašino je mel med nogami...smešno ven vidlo vendar letelo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj sanje?kupiš nek spotret motor, kjer je mašina cela, pa še kaka poznanstva pa se vse da :)

samo ni to nek projkt tak iz danes na jutri...to bo trajalo kaka 2mesca...če ne več...

seveda prvo nek primeren motor najt, in tako naprej...če me pa ma kdo za idijota da to načrtujem...tudi vredi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce so z tomosovo replico dosegl okol 200 ce se nemotm bojo pa ja z aprilio tud :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce so z tomosovo replico dosegl okol 200 ce se nemotm bojo pa ja z aprilio tud :rolleyes:

kupim sončna očala! hahahhahahahahha :OK: :OK: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če so....Kdo :BUA: ............Oni majo dnar js pa ne dam 200k za kupit nek motor če ne vem da mi bo uspelo :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ljudje usi mate prau use se da če se hoče in tut use se da če je volja uprašanje se pa pojavi v varnosti in času trajanja teh strojev uprašanje je kulk dolgo pol to use skp laufa. Problem je tut to da nektiri mislte da to ne gre ampak use gre .) pa tko kot je blindek reku ne rabiš celega premoženja za to .) spet pa ponavlam kulk časa laufa ena aprilia z ne wem kakimi predelavami pa s končno 170- 180 km/h .

jst svoje glave glih nebi nastavlu na takem motorju ker je tu vprašanje varnost pa tut če zamenjaš bremze pa use skp to ni več tko kot je blo original, usak od nas na tem svetu zna na gas tišat sam problem je pol tak motor ustavit .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je čist možno da je šla RS-ka 170.... Nč ne rečem. Ampak upam da se zavedate da je blo to za 1 tedn al pa manj pol so pa v smeče vrgli vse skupaj :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ni to narejeno da bi se vozil okoli...jaz mam avto za splošno vožnjo...pa še tisto neke rihtam malo :P

tisto bi blo only for racing.torej naložil v kombi,pripelal na srečanje pa tam malo dragal pa letal pa tak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 srečanj bi lahko zmagu pol pa bi reku da nimaš več motorja :lol1: :lol1: :lol1: :devil: :devil: :devil:

PROSM VS ČE ŽE NEHATE Z :topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic:

Ker mi gre počas na ***** :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!