Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

fifttyč kai si ti najbolj glasen ko sploh prav neveš zakaj se menijo? rajš tiho bodi pri takih stvareh ko nimaš dosti pojma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa če bi biv ti :devil:

ej, sory ftftl sam te morm res disat. sploh nevem kaj spamaš tuki u tej temi z unim svojim frćitom?

ni mi jasn res :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no da mal prebudim temo : zle mam namen menjat fergazer pa koleno pa so mi rekli da bi se splačal dat tut membrane druge . zdej pa ene že mam nagledane polini Evo sam zdej je en problem jst niam najmanjše ideje kje so te membrane pa kako jih zamenjat pa me zanima če ma kdo kej pojma o tem pa če we kdo kje se use skupi nahaja na motorju :P :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadeva je dokaj enostavna...če je to to kaj jaz mislim, potem ko vzameš dol fergazer in koleno bi moral videt takoj...jaz imam doma enih 6...dobil vedno zraven pri raznih kitih :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadeva je dokaj enostavna...če je to to kaj jaz mislim, potem ko vzameš dol fergazer in koleno bi moral videt takoj...jaz imam doma enih 6...dobil vedno zraven pri raznih kitih :)

ja to je to..dšravfaš štiri šravfe na lamelblocku pa jih menjaš, nobena umetnost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaj sem prebral nekaj zadnijh strani in za vse tiste ki ne verjamete evo nekaj slikic od aprilie z mašino od yamahe yz426

f9b8beb2.jpg

f9b8bf45.jpg

f9b8befe.jpg

f9b8be90.jpg

f9b8bf03.jpg

f9b8beed.jpg

f9b8bf32.jpg

f9b8be75.jpgf9b8bebe.jpg

f9b8be70.jpg

dsc01085325739.jpg

img0285325742.jpg

img0382325747.jpg

dsc01083325748.jpg

dsc01082325749.jpg

img0382325750.jpg

pa še kratek video:

http://rapidshare.de/files/15260105/Aprili...50-426.avi.html

no to pa še video od vespe z 750cc mašino:

klik

@flam007: svtovni rekord za minarelli am6 je z 50cc kitom 100mph+ in 25PS na zadnjem kolesu, tak da ne govori da ne obstaja kit z 25ps+

@blindek: ti pa le uresniči svoj projekt

LP!

Maher

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@flam007: svtovni rekord za minarelli am6 je z 50cc kitom 100mph+ in 25PS na zadnjem kolesu, tak da ne govori da ne obstaja kit z 25ps+

@blindek: ti pa le uresniči svoj projekt

LP!

Maher

lp mahirček , i praviš z 50ccm kitom 25 ps ane. lahko prides do mene da ti dam pistolo pa da se ustrels u glavo. takih bedakov k si ti svet preprosto ne more prenasati.

lp

flame

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače ti nemorem rečt ko budala, misliš da se z orginal celindra ne da dobit 25ps, ampak to ni samo cilinder ampaš še drugo auspuh, fergi... Teh 25 ps so zmerli na zadnji gumi, če razumeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry: pa ka vam je folk :angry: pa sj smo že powedal kak je s tem . to je en kup predelav ne pa sam en kur***v kit umirte se :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hellow,

evo tut jast imam eno prošnjo in sicer me zanima za nekaj... kje se da dobit vilice za aprilio rs50, in če na ta motor pašejo vilice od kerga druzga motorja in sicer USD (up side down)?

LP

Hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opala :devil: Tole so pa lepo uštimal HARDCORE!! 1 mph je 1.6 kmh na uro. Torej je to preračunano v 160 kmh :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp mahirček , i praviš z 50ccm kitom 25 ps ane. lahko prides do mene da ti dam pistolo pa da se ustrels u glavo. takih bedakov k si ti svet preprosto ne more prenasati.

lp

flame

:lol1:

če ne verjameš pa si tu preberi (če razumeš angleško):

http://www.mototek.com/whatsnew_butler.htm

@denz: nažalost nimam

Popravljeno . Popravil maher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak to je tak ekstrem kakor kkšn dragstar, ki tekmujejo na tem slanem jezeru. Če bi ta motor meu prvotno obliko pa bi ga postavu na navadno cesto nebi nikol vidu 160km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda...kaj če je kdo mislil da se postavlajo rekordi z stock? :)

tu se vse menja... od a do ž...

@flam007 ti se pa lepo zmiri ker očitni nimaš blage veze...samo poste nabijaš kak to ni mogoče pa ono, pol pa dobiš dokaz pa rečeš da smo nori...

ti se sam idi vstreli ker očitno za drugo nisi...

@maher bom se potrudil...če pa nebo uspelo pa vse skup na odpad al pa za mali dnar prodat in je toto :)

glavno da bom nekaj delal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda...kaj če je kdo mislil da se postavlajo rekordi z stock? :)

tu se vse menja... od a do ž...

@flam007 ti se pa lepo zmiri ker očitni nimaš blage veze...samo poste nabijaš kak to ni mogoče pa ono, pol pa dobiš dokaz pa rečeš da smo nori...

ti se sam idi vstreli ker očitno za drugo nisi...

@maher bom se potrudil...če pa nebo uspelo pa vse skup na odpad al pa za mali dnar prodat in je toto :)

glavno da bom nekaj delal...

napeta pištola še vedno čaka nate, le pridi... metek šenkam za đabe...

aja, kaj pa če na unem situ bleferajo? valda lahko tut jst rečm da gre moj moped original 250 (mph :krneki: ) pa dam par slikic gor, k je poleplen pa spoleran? :krneki:

ps: sm flame007, samo zaradi neznanega vzroka mi E odrežejo

lp ;)

seveda...kaj če je kdo mislil da se postavlajo rekordi z stock? :)

tu se vse menja... od a do ž...

@flam007 ti se pa lepo zmiri ker očitni nimaš blage veze...samo poste nabijaš kak to ni mogoče pa ono, pol pa dobiš dokaz pa rečeš da smo nori...

ti se sam idi vstreli ker očitno za drugo nisi...

@maher bom se potrudil...če pa nebo uspelo pa vse skup na odpad al pa za mali dnar prodat in je toto :)

glavno da bom nekaj delal...

khm.. našel sem zanimiv podatek na oni strani katero si jo prilepil- The record taken at this FIA/FIM sanctioned event stood at 75.19 mph for a 50cc motor and was dated in the World Book of Speed. da se nebom osmešil, samo teorijo dajem da je 75.19mph= 120.98071kph. kar pa še zdaleč ni 160kph. no, usaj z 50 mašino ne.. no to sem jst sklepal iz besedila v situ. če nimam prav se opravičujem in ližem prste za napako

lp

Popravljeno . Popravil flam007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z nekim kitom in podobnimi zadevami se da za vsakega od nas dobit vun 130kmh+...to DenZ dokazuje(svija) :)

jaz z kitom in fergazerjem sem vun dobil 115kmh...kako možno?einfoh...pri velikih hitrostih delajo na vsaki malenkosti,vsaka stotinka milimetra obdelava...tako da se nam niti sanja nea :)

npr en novi princip je laserska obdelava bloka in kita...naj bi bil 98-99.2% izkoristek...ja to pa neke je ne? :)

samo je tak drago da si lahko kupim motor...obstajajo ljudje ki to rihtajo...enako kot ljudje ki rihtajo avtomobile :) npr američani...vse dajo zato da se enkrat lahko pelje z avtom 350 al pa več :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!