Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

odvisno...pa ni finta v tem kolko drži,temveč kaki štrom davle :) preslabo davle pomeni da motor nebo optimalno laufal...pa moraš met "iglo" al tisto špicek lepo nastavljen...jaz sem na avtu malo narobe nastavil razmak in je že začel cukat in ni laufal lepo v visokih obratih, ker ni blo optimalno izgorevanje...seveda pa sem potem lepo šel gledat v knjigo kolko mora bit in zaj laufa ko urca ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fiftyč če bo te treba odstranit z foruma? ne neke spamat...ker to že kar precej vsem gre na živce...

ko boš mel bar rsko lahko spamaš tu notri...

je kdo že kaj premišljeval da bi prenaredil prednjo masko? ritka moja je tak drugačna :) R1 style :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fiftyč če bo te treba odstranit z foruma? ne neke spamat...ker to že kar precej vsem gre na živce...

ko boš mel bar rsko lahko spamaš tu notri...

je kdo že kaj premišljeval da bi prenaredil prednjo masko? ritka moja je tak drugačna :) R1 style :P

blindek če maš preveč cajta ti jas lahko mojo pripelam pa se malo s poliestrom špilaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo nucan ideje :) ne vem kak bi blo lepo...če bi nekak naredli aprilia RSV luči pa to? :)

hehe preured jo u rsv mile 1000 :devil: . drgac pa una zamisel zz lucmi ni slaba. btw- ker avo mas?

sry za offtopic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ti ne bo ratala tko grda kot od unega ki je plastike od R1 na tzr dal :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj ne nameravam dat plastike od drugega...ampak jih naredit prav za to...gledal sem nekaj v stilu nove RS125 :OK:

tisto mi je super lepo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje, a bo dunlopka (130/80/17) dobra za mojo rsko, zadaj??

Se dobro drži v dežju, pa na asfaltu???

Prosim čimprej mi odgovorite ker nujno rabim podatek.

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje, a bo dunlopka (130/80/17) dobra za mojo rsko, zadaj??

Se dobro drži v dežju, pa na asfaltu???

Prosim čimprej mi odgovorite ker nujno rabim podatek.

Lp!

Jst sem mel metzelerko pa sem bil zadovoljen.za dunlop ti pa ne morem rect bos mogo kr sam poskusit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tistih 70 pomeni %

torej če imaš 130 širina, je od roba felne do konca gume 70% od 130

moraš gledat da ti lahko števec laže zaradi tega...

zato gledaj da je enako original!

http://www.miata.net/garage/tirecalc.html

to je sicer program za izračun koliko odstopa za avtomobile...vendar lahko pri tem vidiš v % koliko ti števec odstopa od dejanske hitrosti

če je original 110/80-17 potem moraš dat 130/70-13

za vsakih 10mm širine moraš vzet 5% bek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem mel 130-80-17 in ti jo tudi priporocam.ker ce bos dal 70 ti bo guma dosti bol zaoblena,ker bo visina gume manjsa in ko ti jo bo vulkanizer dal na feltno se ti bo povrsina gume zaobla,pri 80,ker je visja se pa tud zaobi samo ne tak kot pri 70.Ce ze kupujes 130,predvidevam da malo zaradi izgleda pa malo zaradi roba gume,ker na originalni prides takoj do roba,rajsi kupi 80.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!