Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

justaboy ni vse izgled :) moraš gledat funkcionalnost gume...

z 80 je tudi funkcionalnost večja. ker guma ima pol večjo površino na enkrat. ni tako napeta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumem kak to misliš zaobi??

Napeta ni tak,robi niso tak proti feltni nagnjeni.

justaboy ni vse izgled moraš gledat funkcionalnost gume...

sam se vseeno lepse zgleda z 130 vzadaj kot pa 110:D

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal je :topic: sam me res zanima če je kj tole narobe: Sem zamenov sklopko pa dal not termostat pa vse porihtu pa vse pa je reku serviser da je bolš za sklopko pa de ni nč narobe če brez nje menjaš navzgor...sam...še nis tok navajen pa mi kdaj vn skoč iz trete ponavad(do zj mi je 5X-v breh)pa me zanima če se bo kj zjebalo(de bo skoz vn metal) če mi bo še spodletaval-ker jaz premalo not dam ker ga prehitro zagrabi ker prehitro dam gas(sm še malo bolj trd)...res me zanima

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal je :topic: sam me res zanima če je kj tole narobe: Sem zamenov sklopko pa dal not termostat pa vse porihtu pa vse pa je reku serviser da je bolš za sklopko pa de ni nč narobe če brez nje menjaš navzgor...sam...še nis tok navajen pa mi kdaj vn skoč iz trete ponavad(do zj mi je 5X-v breh)pa me zanima če se bo kj zjebalo(de bo skoz vn metal) če mi bo še spodletaval-ker jaz premalo not dam ker ga prehitro zagrabi ker prehitro dam gas(sm še malo bolj trd)...res me zanima

lp

kaj misliš da furaš krosko še tam jaz menjavam z sklopko ti pa na 50ki nebi. kaj ti je tak težko stisnit sklopko. veš zakaj ti je rekel oni na servisu tak, da bi se še ti vrnil gdaj k njemu ker zobnike boš hitro uničil na menjalniku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat mi je v radgoni zajlo vtrgalo, pa sn se brez kuplonge v 3-4 pelo domov, sn mel tako srečo da v nobenem križišču ni blo nobenega avta da sem samo pelo, pa še edn je zadi gor bil.

Včasih ko mam nogo tak na menjalni tački pa ko se v kako jamico zapelam tolko dol butne da mi vun vrže ali pa niže prestavi, to me tak razkuri, 1× pa sn se v 6 pune pelal pa je kuj vun vrglo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri prestavljanju navzgor brez uporabe sklopke le-tej nič ne škoduješ, sam moraš preden prestaviš gas spustit in nato prestavit pa spet navit gas do konca

seveda se pri normalnem prestavljanju uporablja sklopka ampak pri hitrem pospeševanju je nič ne rabiš

tko naprimer delam jaz: motor zavrtim do 12 al pa 13k rpm(seveda v prvi prestavi ko se že peljem) iz prve v drugo vedno uporabljam sklopko ker je vmes ler, potem pa naprej brez sklopke in če prestavljate pri visokih obratih se menjavo prestav niti ne čuti, ampak morate vse troje( spustiti gas, vreči v višjo in naviti gas) storiti zelo hitro

upam da razumete :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mja sm nekje tut jst slišu da lahko šaltaš brez splopke navzgor. ampak useen da kej ne zajebeš... nevem no, kokr gdo...

aja wem da je offtopic sam a gdo proda koleno za fergi dellorto phbl 25, res nujono rabm k mam ze use ustalo nabavlen (fergi, lamelni ventil, filter).. ma plačam skor k novo sam če kdo ma?!? k čene morm res sam jo nrdit :angry2: .

PM pros,m hvala!

(rablena od gilere 180 bi tut uredu bla .) )

hvala ajde

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k0ci moja rska pa ma med vsako brzino ler :) tako da če malo rukneš gor je v leru,če malo bol pa v brzino...sicer je vrei za stunte delat v višjih brzinah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zj je že ql use tok de nič več ne dela nič....lepo se menja vse ql....pri pospeševanju pride to zelo v poštev..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v kolkor lahko pri 50ccm in 80ccm rski rečeš pospeševanje :D tolko kolko rska ide raje sklopko stisneš in je to to...za menjavanje brez sklopke bol pride v poštev pri 600ccm in naprej kjer res ni časa za to :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v kolkor lahko pri 50ccm in 80ccm rski rečeš pospeševanje :D tolko kolko rska ide raje sklopko stisneš in je to to...za menjavanje brez sklopke bol pride v poštev pri 600ccm in naprej kjer res ni časa za to :)

no dobr, tut pr rs250 pride v postev nestiskanje sklopke ane... pizda se zmeri nimam sreče pr kolenu za dellorto 25 dej a lahko gdo plis zrihta, al pa da ve ke se ga dubi ?? prosm .... al pa ce ma gdo od gilere runner 180 kolen...

rabim nujno samo se to pa bom predelu use skp.

hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravno sesalno koleno rabiš? saj pa majo veliko novih v trgovini ;) al pa si jo kar sam naredi

V KERI TRGOVINI????? v scooterkitu jih nimajo več za ta kolen :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako rabiš?navadno sesalno al ravno sesalno?

ja ravno koleno za 25ko, dej povej plis ime štacune k si reku. aja na scooterkitu je niimajo. drgač bom mogu pa sam... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, malce izven vašega trenutnega konteksta ampak rabu bi eno stvar zvedt če kdo kej ve... uglavnem, ali se da za aprilio rs50 dobit USD (up side down) vilice, ali če pašejo nanj kere druge vilice, gre pa za letnik 1996-1997 :?

Hvala za vakršne informacije

Lp :)

Popravljeno . Popravil BEliEVER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, malce izven vašega trenutnega konteksta ampak rabu bi eno stvar zvedt če kdo kej ve... uglavnem, ali se da za aprilio rs50 dobit USD (up side down) vilice, ali če pašejo nanj kere druge vilice, gre pa za letnik 1996-1997 :?

Hvala za vakršne informacije

Lp :)

od 125tke komplet vilice dajajo eni gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!