Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

Seos!

Kaj lahko dam na rs-ko spredaj širšo gumo recimo namesto 90 100 ??

Če bi šlo???

Šlo bi,sam s tem bi se ti zmanjsala povrsina prve gume po keri se vozis,ker bi ti jo bol napelo,sem enkrat na avtonetu zasledil da je mel en spredi 110 pa vzadaj 130.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa mi priporočate da dam spredaj 100 gor, ker zdaj je verjetno tak zračunano da ko je zadaj konce gume je spredaj tudi, tak da če dam zadaj 130 spredaj pa je 90, bo spredaj hitro konec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa mi priporočate da dam spredaj 100 gor, ker zdaj je verjetno tak zračunano da ko je zadaj konce gume je spredaj tudi, tak da če dam zadaj 130 spredaj pa je 90, bo spredaj hitro konec.

če mene uprašaš je nebi dal. brezveze je, pa še kup neprijetnosti boš mel. no ja nevse bo pa lepš zgledal :OK: sam se odloč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se misliš samo ravno vozit daj gor 150 :D

drugače pa felna ni narejena za neke druge širine...tako da daj gor original...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se misliš samo ravno vozit daj gor 150 :D

drugače pa felna ni narejena za neke druge širine...tako da daj gor original...

ah dobro spredi 100/70-17 pa uzadi 130/70-17 čist lepo pride

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa mi priporočate da dam spredaj 100 gor, ker zdaj je verjetno tak zračunano da ko je zadaj konce gume je spredaj tudi, tak da če dam zadaj 130 spredaj pa je 90, bo spredaj hitro konec.

Jst sem mel zadaj 130 pa spredaj 90,spredaj si res hitro na robu,sma se dva na moji pelala pa je spredna drzala sam se na tistem cistem robu 0,5mm,zadna pa ni sans da prides do roba,ker sem na mestu probal kak bi mogo polozit da bi bla zadna na robu,pa je blo tak da bi ze z balanco skor po cesti cohal:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

130 je vredu ja :)

kulk vam kej letijo vaše rakete :D pa kake predelave mate

pa mi lohk kdo zračuna ko ma cajt kulk bi mogla it kej moja predelave nasljednje : dellorto 19 , športni filter, ravno koleno, HEBO lamelni ventil :D kulk bi kej mogla it aja pa braz blokad je heh :D

Popravljeno . Popravil DIESEL
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŠE jas :D

TOp preformances 75 due+, delorto phbg 19,5mm, športna sklopka, menjane membrane v lamelnem bloku, menjani prenosi, leovince v6.

Končna po števcu 128 km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa še moja rs-ka

samo trenutno še neke malenkosti v predelavi in upam da bo v tem tednu k pride končana, pa pridejo še kake slikce gor pol... gre pa za 1996-1997 letnik (za vse ki me ne poznate, saj sm precej nov na tem forumu :) ).

Drugače pa 85ccm kit, 21-ka fergazer, ojačana zadnja roka, home-made izpuh in speljan pod sedež (predelan zadek z zračniki ter predelan rezervar-razširjen zaradi začšite in vetra v kolena-vse home-made iz poliestra), brez blokad seveda, flamethrower v koncu izpuha, pa še kej bi se najdel sam dele mi ne pride na misel :P drugače pa končna če ne piha preveč veter nasprot nekje do 140km/h, z dodatkom nitra pa še kaj več :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na moji mislim da ni original stvari, edino elektrika je še original ker ni potrebe po drugi. setup tak večinoma poznate, če z temi deli ko jih bom mel nebo šla enih 140 ali več porinem v dravo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Top Performance 75

Dellorto 19 BS

Malossi e13

Gianeli

Končna- ??

Se ni blo cajta sprobat [prej za Arrowom pa z orig. ferg je bla 105]

Popravljeno . Popravil MotoBoy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

0 predelav, neodblokerana,

končna 50 (a uresnic je 45) :OK: :OK: :OK: :D, ne sej ne dons sm jo pelu odblokerat, gor pa pride ta teden jollymoto karbon avspuh, mhr 80 (od denZa), dellorto 25, filter mallosi nevem ker nek rdeč neda se mi gledat oznake, pa lamelni ventil karbon od mhra. evo :) bom sprobu kok gre :) .

aja pa a mi zna kdo povedat ker zobnik je najbol gor met?

čene bom meu kr origial. baje da če daš 1ga več nč ne izgubiš kvečemu pridobiš.

povejte ker me res zanima.

ajde hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Top Performance 75

Dellorto 19 BS

Malossi e13

Gianeli

Končna- ??

Se ni blo cajta sprobat [prej za Arrowom pa z orig. ferg je bla 105]

A ti si mel takrat samo arrowa gor pa nič drugega in tok šlo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!