Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

flam007 ti misliš it z zablokiranega na mhr80? adijo ne...ti se boš tak razmetal kak so dolgi pa širok...to upam stavit...če ne prej potem pozneje :)

zobnik mej original...če spreminjaš zobnike je isti kurc ko na kolesu šaltavaš gor pa dol :) in potem tam povej če se pozna ali se ne? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot sem rekel...nekje ga bo ziher krstil...ker bo podcenil moč takega kita

sklepam pa tudi da si dokaj neizkušen voznik če imaš še blokade noter...dečki dragi...ki vam je pamet :)

Popravljeno . Popravil blindek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej se je kao vozu z blokadam zdej bo pa dal gor 25 fergazer pa 80 kit :blink: mal hudo se men zdi :D po treba začet varčevat za avtobusno karto do kliničnega centra u lj :P :D pa brez zamere sam lohk bi šel mal bolj postopoma ne pa kr na skor top end predelavo :blink: :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, peljem 250 kubično kroso (husqvarna tc250) že 2 leti. tko da nebi rekel da sem neizkušen. pa mam že ene par padcev za sabo.

aja pa neki časa bo še odblokerana pol pa šele gor top performance dov.

greva stavid da nebom padel?

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej te motorji so še vseen švoh, čeprov daš gor 80ccm kit tko kt ga mam tut jast, sam ta stvar začne vlečt šele pr 7000 obratih-je pa res da je pa takrat pa izredno poskočna potem :D

Prej sm pa vozu eno 125-ko, vmes pa tut 1000-ko, tko da morm rečt pa da je tole rs50 (ok 80) res igrača in zna bit zlo nevarna!!! Cel motor je prelahek in ga pri pospeševanju lahko znosi isto pa se dogaja tudi pri višjih brzinah v ovinkih!!!

Tko da vsem srečno vožnjo (jast pa k sreč s tem motorjem še nisem imel nesreče)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ehja kurc je to...noben 70 ali 80 kit je nebo naredil nevemkak poskočne ali tako močne da bi nevarna bla..vsaj za moje pojme ne

poskočna je kaka 450cc mašina (blindek ->karlijov sm :kva2: :kva2: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja čaki kaj si že napisu- da sem neizkušen voznik, ker imam blokade not? khm, ja mam jih ker je motor nov. butelj zmešan. misliš da se bom 45kmh naokol pelu.

jao ej k boš ti pr 15ih pelu motor k ma več k 50 konjev se pa pr men jav, scheriff.

:lol1: :lol1:

pa nebi se rad nič delal, sam povedu bi rad, da ne sodi ljudi dokler ga ne spoznaš. pa ne mi bit neki pametn, da si starejši pa neki da ti že veš. veš moj *****, no lep pozdrav. pa prosim te ne komenteri zadev o katerih nimaš pojma.

kmet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no malo lepše se obnašaj...če maš kaj zapovedat pridi na kaki miting in mi reči v oči...

pri 15letih ti nimaš nevem kakih izkušenj in mi ne govort da jih maš...vozim se z temi prdači že od 6leta naprej...tudi oče je motorist že dolga dolga leta...ne pa mi pravit da ti rsko obvladaš ko nevem kaj ko se voziš še momentalno z hitrostjo 50kmh...navadil se boš šele po prevoženih minimalno 5000km...in še te se komaj navadiš...naprej pa potem samo nadgrajuješ znanje

mene še pa zaenkrat zanašalo ni..čist na začetku malo ko sem dobil rsko prvič v roke...

od tega zanašanja ti je tudi važno stil vožnje itd...

jaz tudi ne pravim da sem super voznik, vendar mam pa kar nekaj prevoženih kilometrov za sabo z raznimi mopedi in drugim...

DenZ od karlija je poskočno ja :) samo pač končne nima take...samo vseeno ni nič proti očetovi cbr1100 :)

ko supermoto več ne gre še tisto komaj začne redno letet...

Popravljeno . Popravil blindek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DenZ od karlija je poskočno ja :) samo pač končne nima take...samo vseeno ni nič proti očetovi cbr1100 :)

ko supermoto več ne gre še tisto komaj začne redno letet...

vem da ni končne, zato sem napisal poskočna..ker cukne pa nenormalno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no malo lepše se obnašaj...če maš kaj zapovedat pridi na kaki miting in mi reči v oči...

pri 15letih ti nimaš nevem kakih izkušenj in mi ne govort da jih maš...vozim se z temi prdači že od 6leta naprej...tudi oče je motorist že dolga dolga leta...ne pa mi pravit da ti rsko obvladaš ko nevem kaj ko se voziš še momentalno z hitrostjo 50kmh...navadil se boš šele po prevoženih minimalno 5000km...in še te se komaj navadiš...naprej pa potem samo nadgrajuješ znanje

mene še pa enkrat zanašalo ni ker nimam glih 50kg :glare:

od tega zanašanja ti je tudi važno stil vožnje itd...

jaz tudi ne pravim da sem super voznik, vendar mam pa kar nekaj prevoženih kilometrov za sabo z raznimi mopedi in drugim...

DenZ od karlija je poskočno ja :) samo pač končne nima take...samo vseeno ni nič proti očetovi cbr1100 :)

ko supermoto več ne gre še tisto komaj začne redno letet...

no no malo lepše se obnašaj...če maš kaj zapovedat pridi na kaki miting in mi reči v oči...- grožnja?

KAKOR SEM REKEL IMAMO DOMA HARD ENDURO HUSQVARNO TE250 IN TC250KROSO, s katero se peljem okoli 2 leti in imam narejenih pomoje kilometrov kot tvoja familija, tko da še enkrat- NE SODI LJUDI, KI JIH NE POZNAŠ.

sam se nimam za super nevem kaj voznika, neboš mi pa govoril začetnik pa nevem kaj, frajer en. jao ej mi gre tak folk naživce.... :angry2: :angry2:

aja pa pelješ se z prdači? no jas se nisem do tega motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ehja kurc je to...noben 70 ali 80 kit je nebo naredil nevemkak poskočne ali tako močne da bi nevarna bla..vsaj za moje pojme ne

poskočna je kaka 450cc mašina (blindek ->karlijov sm :kva2: :kva2: )

prid pa probi mojo rs-o ( še posebej z dodatkom nitra-čakam tudi na turbino :D ), sej največji problem nastane ponavad pri zaviranju ker so čisto prešvoh zavore-te pa malokdo menja kot jih tut sam nisem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, lej sploh se nemislim prepirati prek interneta z enimi očitnimi retardi. dejstvo je da jas nisem tebe nič žalil, in nisem nič drugega napisal kaj bom imel, tvoje mnenje o mojih vozniških in drugačnih sposobnostih pa nobenega ne zanima. če si še večji zaostalec kot sem si mislil smeti naprej po meni, dam na to jaz nič.

lep pozdrav v ljutomer

zdej se je kao vozu z blokadam zdej bo pa dal gor 25 fergazer pa 80 kit :blink: mal hudo se men zdi :D po treba začet varčevat za avtobusno karto do kliničnega centra u lj :P :D pa brez zamere sam lohk bi šel mal bolj postopoma ne pa kr na skor top end predelavo :blink: :closedeyes:

mi ni treba varčevat za avtobusno karto, ga lahko kar celega kupim :devil:

hehe no pa sej sm povedu kaj si mislim. ne poznaš me... preber si poste.

syu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

believer k pa pr teb tale nitro+turbina+flamethrower zagrab, ti pa kr hrbet zlom ane...sej zato si najbrž na vozičku in sam bašeš kle po forumu..R

pa lep pozdrav in brez zamere

malhecamorebit.press

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

believer k pa pr teb tale nitro+turbina+flamethrower zagrab, ti pa kr hrbet zlom ane...sej zato si najbrž na vozičku in sam bašeš kle po forumu..R

pa lep pozdrav in brez zamere

malhecamorebit.press

no ja, še vedno je samo igračka, pa bognedaj da bi si hrbet zlomu (morm potrkat... :) ), pa turbine še nimam ampak upam d bo kmal prispela, sej fora je pa v tem da je folku bl mal jasn kako lahko tko leti če mam pa sam rumeno tablco gor (sploh če me začnejo prehtevat jast pa po gasu :P

p.s.: flamethrower je pa bl namenjen showom na bike festih pa če se ti kkšn na rit zalima d mu mal tablco pa odbijač zažgeš (joke ej, tega ne delam :P )

ma ni zamere, sej vem da bi marsikdo reku da sm kreten k delam take stvari iz take mal "prdulje" ampak men je v veselje pa še registracija je poceni :P

p.s.: hrbt bi si pa prej zlomu na suzukiju SV 1000 SZ k sm ga mel tut že med nogami :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sej se opravičujem, ker je bil post napisan "rahlo" nizko oz. nesramno..Sam poanta je v tem, da "malenkost" nabijaš...Recimo turbina(to je bila samo ena izmed tvojih cvetk), nekako ni možna za dvotaktne motorje..Se mi mudi..ko bom imel malo več časa, bom napisal dalši post, če bo to potrebno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo zdej sm ga dubu odblokeranga... lol sam takoj :BUA: . ko se peljem recimo v prvi, drugi (v vseh prestavah) in ko navijem ročico za gas do konca, mi motor dobesedno odpoveduje, če ročico zmanjšam do 1/4 gasa pa prime kod da bi privil ročico dokonca. zakaj to???? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prid pa probi mojo rs-o ( še posebej z dodatkom nitra-čakam tudi na turbino :D ), sej največji problem nastane ponavad pri zaviranju ker so čisto prešvoh zavore-te pa malokdo menja kot jih tut sam nisem!

de de de..

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam tudi na APN-u turbino pa seventronic od AMG-ja pa supercharger od brabusa, je kr fain, Daj ne nakladaj z nitrom pa turbino kam jo boš te dal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo zdej sm ga dubu odblokeranga... lol sam takoj :BUA: . ko se peljem recimo v prvi, drugi (v vseh prestavah) in ko navijem ročico za gas do konca, mi motor dobesedno odpoveduje, če ročico zmanjšam do 1/4 gasa pa prime kod da bi privil ročico dokonca. zakaj to???? :?

Na gnoj zapel to pa je stvar rešena :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tu se lahko samo smejim kake delate ne...

vsi samo lalala brez trdnih potrditev in dokazov...ta vaš turbo pa nitor...pokažte neke slike in točne informacije tega vsega...jaz mam doma dragstera 30000ps(jea right)

flam007 če maš še kaj za povedat ne tukaj pisat ampak mi v oči povej...in ne nibla nobena grožnja,vendar če me že kdo šinfa me naj v obraz!

izkušenj pa nemoreš met z rsko!!!ker sklepam da še je dolgo nimaš...če bi malo pameti in logike mel bi to že sam pogruntal...doma pa maš lahko nevem kako krosko itd...boter ma 8krosarov,progo itd...nekdaj vozil veliko...zaj sicer že dolgo ne ker mam raje cestake...

in ne mi neke pisal z zaostalec ker enkrat bo mi to prek prišlo...ker tak se pa midva nebova pogovarjala...jaz tebe tudi nisem z nekšimi kreteni itd žalil...samo lepo sem povedal kak je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sej se opravičujem, ker je bil post napisan "rahlo" nizko oz. nesramno..Sam poanta je v tem, da "malenkost" nabijaš...Recimo turbina(to je bila samo ena izmed tvojih cvetk), nekako ni možna za dvotaktne motorje..Se mi mudi..ko bom imel malo več časa, bom napisal dalši post, če bo to potrebno..

Jaz mam tudi na APN-u turbino pa seventronic od AMG-ja pa supercharger od brabusa, je kr fain, Daj ne nakladaj z nitrom pa turbino kam jo boš te dal

Turbina narejena za ena tekmovanja in se jih da dobit iz italije, če bom še enkrat najdu stran dam tle gor link!!! Tut sam sm najprej mislu da kej tazga nimajo a glej ga čuda kaj vse najdš na intrnetu :D:D:D (aja pa ni treba pisat kej več o tem ker je bla nekje že tema o tem :P - hvala vseeno)

Drugače pa je mašina tko mejhna pa oklep ma tok lufta da spravš ke spodi še marsikaj... no pa še počakajte na moje slikce pa vm bo potem kaj več jasno :D (upam da bo še ta teden dejansko skup dana)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Turbina narejena za ena tekmovanja in se jih da dobit iz italije, če bom še enkrat najdu stran dam tle gor link!!! Tut sam sm najprej mislu da kej tazga nimajo a glej ga čuda kaj vse najdš na intrnetu :D:D:D (aja pa ni treba pisat kej več o tem ker je bla nekje že tema o tem :P - hvala vseeno)

Drugače pa je mašina tko mejhna pa oklep ma tok lufta da spravš ke spodi še marsikaj... no pa še počakajte na moje slikce pa vm bo potem kaj več jasno :D (upam da bo še ta teden dejansko skup dana)

heh se že veselim slik :lol1: :lol1:

no ker kit sploh maš gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!