Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

zivjo mam rs50 z ugrajenim frgazrjm od 19 polini filtram in gianelli izpuhom zdej pa mislim zamenjati zobnike in cilinder. kake zobnike in cilinder priporocate in kok bi pol to letel???

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno v kakem cenovnem razredu bi rad imel...oz koliko moči...zobnike pa tudi odvisno kaj bi rad :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal je off topic sam me zanima kwa je to narobe....Motor zamori ko daš do konca gas do 6k obtratov še gre naprej pa ga zamori(zraka je dovolj).prej ko sem ga kupoval je delal isto vendar je potem ob toplejšem vremenu nehal potem sem dal en drug filter gor in je tudi dobr delal(dbil manj zraka-vendar premalo-ga je zalijalo) zdaj pa je isto..nevem kaj naj naredim..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja vem ja smao nevem naštelat ker je skoz isto...bom probbal pelat k serviserju da ga naštela in to..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekj me zanima...nevem če je dobra svečka(mogoče je to vzrok za ta problem). ima iskro vendar majhno in oranžno, če pa dam brez svečke ima pa dobro iskro vendar oranžno in ne modre...je kj narobe če je taka?Če ga na mestu naviješ do konca se navije d tam okoli 14k(cca 2 sec) potem pa ga zamori i crkene če ne spustim gasa

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam pa en problem : kupi sm ravno kleno od tzr pa dellorto 19 zdej pa ko dam to na motor tisti šraufi ko grejo na membran blok lepo držijo pa use sam ko hočm dat pa gas zajlo not še tut gre ko pa na ročki dam gas mi pa ceu fergazer dvigne proti balanci gas zajla je pa našpanana ko struna :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal bol zategn,uporab mišice. :kva2: :OK:

vrjetn je na tzr-ki forgazur zahaklan kam,ka gas zajla se pa nč ne štela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kuk je najmocnejsi kit ki ga se lahko ugradim brez da bi menjov gred pa blajrco??? aja glede zobnikov pa bi mev nek takga da bi letel okrog 100km do 120km/h

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kuk je najmocnejsi kit ki ga se lahko ugradim brez da bi menjov gred pa blajrco??? aja glede zobnikov pa bi mev nek takga da bi letel okrog 100km do 120km/h

lp

am od spredaj daj gor 13ko zobnik in bo tolko končna. kaj se pa kitov tiče tam do 13konjev nekje še laufa na orginal gredi( mogoče kaki več oz. manj).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am od spredaj daj gor 13ko zobnik in bo tolko končna. kaj se pa kitov tiče tam do 13konjev nekje še laufa na orginal gredi( mogoče kaki več oz. manj).

khm en nizozemc je mev originalno gred 13k kilometrov na mhr 80 kitu z 20 konji :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse tudi ne verjet kaj napišejo...

to lahko vsak napiše da je nevem kaj...

jaz verjamem samo to kaj vidim z lastnimi očesi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega mehanik ti jo lahko zrihta.. :D :P :kva2: :ninja: nism se mogu zadržat

model dila vse, medtem ko ne visi na stropu...

Popravljeno . Popravil Pleya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaja sej model je res car kaj k bi njemu reku... pizda sam če se mu bo dal aveš k ma tok polno delavnco. pa še eno karto za moto GP mi more zrihtat... :OK: kolega mehanik caR :OK:

kdo kej rabi? :?

Popravljeno . Popravil flam007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima kok je kej z dobavljivostjo delov za rs letnik 96

se se dobi sploh kej pa kje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima kok je kej z dobavljivostjo delov za rs letnik 96

se se dobi sploh kej pa kje?

vse se dobi, mašina je ista (cilinder pa to) razlika je v menjalniku ker ima 5 brzin, pa avspuhi ne pašejo z novih modelov, malo je treba švasati

za gred : najmočnejša za am6 je mhr rhq, mam jo tudi jas, stane 322€..maš še druge bol poceni samo če že enkrat kopuješ gred kupiš najbolšo da ti drži bp in pa tudi pri kompresiji se kar dosti pozna

Popravljeno . Popravil denZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P dubu sm skitan motor :OK: , sam še večji kolen pa zobnik pa je... pizda se deree :P

Popravljeno . Popravil flam007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!