Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

:P dubu sm skitan motor :OK: , sam še večji kolen pa zobnik pa je... pizda se deree :P

13tko daj zobnik

kak je zaj s kolenom? ti enega zrihtam drug teden?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13tko daj zobnik

kak je zaj s kolenom? ti enega zrihtam drug teden?

živjo kaj ima kdu aprilio rs 50 okul letnika 96. te so tprave če ima kšn nej powe kuk mu gre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam :P saj nekje v garaži se še prah nabira...

top performance spiljen in 19ka in home made izpuh + filter = 115km/h špica...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam :P saj nekje v garaži se še prah nabira...

top performance spiljen in 19ka in home made izpuh + filter = 115km/h špica...

sej pol ti gre kr uredi jst mam lih tko aprilio rs50 not mam pa performens kit 75 pa športni filtr pa original avspuh zadi lonc pa od 125 aprilie ginellia pa prenose 14 43 pa mi leti 120 prej k sm meu pa prenose 14 40 mi je šla pa 135 :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej pol ti gre kr uredi jst mam lih tko aprilio rs50 not mam pa performens kit 75 pa športni filtr pa original avspuh zadi lonc pa od 125 aprilie ginellia pa prenose 14 43 pa mi leti 120 prej k sm meu pa prenose 14 40 mi je šla pa 135 :OK: :OK: :OK:

pospeški pa taki da te babica z berglo prehiti ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam tu maš pa tut prow weš kaj se mi zdi da tej motorji nimajo nobene pretirane moči sam na hitrost je tu delanu :whistle: :whistle: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam tu maš pa tut prow weš kaj se mi zdi da tej motorji nimajo nobene pretirane moči sam na hitrost je tu delanu :whistle: :whistle: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

so so pospeški meni je prva, druga zdigavalo, končna negi 130

bi se dalo več končne samo bzv ker mam rajši pospeške :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK: :OK: ej pr men pa ima še kr moč 1 pa 2 še koplete sam da bi ga pa uzdignu pa ni šans.a ti ga postavš na zadno.dej če maš msn mejl mi ga pošl al ti ga dam pa jst zdj . zuzk_@hotmail.com pa me upiš

ej moto boy a bi me ti upisu na msn

mejl maš pa tam gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja lol sej men ga tut dvigne... mhr 80 tuned powah 20 konjev :OK: . sam je čist druga zgodba... komi čakam ju3. ej a mislite da bojo kej spreminjali obliko rs50? kot so jo pri 125? upam da bi res, čeprov je tut taka lubica lepa :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj videl v živo rs125...vse lepo in prav samo so pa zadnji blatnik tak zajebali da eh...flex pa bek odrezati takoj! :)

rs50 bi lahko že enkrat spremenili malo...ker je oblika že malo zastarela...need some new shit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj videl v živo rs125...vse lepo in prav samo so pa zadnji blatnik tak zajebali da eh...flex pa bek odrezati takoj! :)

rs50 bi lahko že enkrat spremenili malo...ker je oblika že malo zastarela...need some new shit

Ni ga treba žagat, ga lahko odšravfaš. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomojm da nebojo spremenil da bo usen mau razlike od 50 pa 125 :angry2: :angry2: :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morali bodo nekaj naredit...ker rs50 ne zgleda več ravno nekaj extra športno,bol ko špilika...125 ima bol resen in športen izgled

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je skor 100% da bodo spremenil tud obliko 50ke, ampak najbrž še ne takoj. Najprej morjo vidt kako bo šla v promet 125ka z novo obliko. In če bo dovolj povpraševanja po njej, potem bodo preoblekli še 50

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če hočeš lahko 100km ali pa 100m :P

drugače se pa menjavajo bat in rinki...in to mora laufat en čas...seveda z pravo mešanco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej kuk prbližn zdrži kit 70ccm kuk kilometru

:D :D :D

čist odvisno katerega maš v mislih, sport, midrace, highend

sport je skoraj večen, highend pa moreš dosti vzrževat pa nastavit je zajebano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst mama top performens sport 75 rdečga najmočnejšga pa ima zdj že ene 10.000km. za sabo pa se mi zdi da zdj mau trokira :BUA: :BUA: :BUA: B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst mama top performens sport 75 rdečga najmočnejšga pa ima zdj že ene 10.000km. za sabo pa se mi zdi da zdj mau trokira :BUA: :BUA: :BUA: B) B)

heh, to ni cilinder nič kriv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!