Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

seveda sem ziher saj jaz to telepatsko vidim... <_<

nisem ziher...vendar probaj in boš potem videl,ker svečke se tudi morajo menjavat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je skor 100% da bodo spremenil tud obliko 50ke, ampak najbrž še ne takoj. Najprej morjo vidt kako bo šla v promet 125ka z novo obliko. In če bo dovolj povpraševanja po njej, potem bodo preoblekli še 50

hm, jih neb cenej prsl ce bi najprej 50ko spremenil, pa da vidijo odziv ciljne skupine ljudi?

a si zihr da je svečka k men tu mau smrdi ima le 10.000km za sabo :eek: :eek:

a ti bi v dvotaktniku mel svecko k bi jo na 60.000 menjavu? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maja ne sam tku uprašam.k tut npr. če ga tišim pa se pol ustawm mi motor kr še drži 5000 obratu pol pa spustim sklopko pa je uredi :angry: :hmm: :hmm:

ej blindk daš msn mejl

:OK: :OK: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoc mas presvoh dotok benza v uplinjac? je men tud to delal na AF1 (125), ko sm gonu ko budala, pa se naenkrat vstavu... ...pol sm pa uplinjac spucu k mi ni hotu na elektrostarter kresnat, je blo pa vredi. ;) isto je obrate na 6k nabil ko mu je bencina zmanjkal, par sekund za tem je pa ugasnu. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž prodajo več 125k in so zato najprej naredil preobrazbo na 125 ;) Ampak kljub vsemu bi bil že čas za novo obliko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pizda men tut učash ne upizdi na štarter ga pa mau pahnem pa užge pizda.sam jst mam tut športn filtr na delorto 22

<_< <_< <_< <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tut jst ti žeilm da se boš po našh cestah čim bl varnu vozu pa s pametjo pa se widmo kej u ridah če weš ki je tu :OK: :OK: :OK: B) B) .sam sej weš ku pravjo če ne padeš nis motorist nene hec hec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vozim se z mopedi ipd od 6leta naprej in sem kar nekaj padcev dal skoz :)

danes mi je kar žal blo ker je šla rska... :(

nabavil pa bo nekaj v smeri cbr600 ali R6 ali nekaj takega...nisem se še odločil

mogoče kakega naked bike...v glavnem 4T zaradi porabe in vzdržljivosti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsekakor rabljen...

če kdo kerega pozna ki prodaja mi naj prosim napiše na PM

zaj pa dovol offtopic...

prodaja se pa gianelli za AM6 mašine če koga interesira...naj na PM napiše...

pa še to vprašam...rsko sem oni dan probal vžgat in je komaj vžgala,potem pa ko je, je pod štandgasom lepo laufala lahko si dal pune,ko pa sem šaltal v prvo predstavo pa hotel spelat je zgubil moč in crknil...sicer se je to odpravilo vendar me vseeno zanima kaj bi lahko to blo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nabavil pa bo nekaj v smeri cbr600 ali R6 ali nekaj takega...nisem se še odločil

mogoče kakega naked bike...v glavnem 4T zaradi porabe in vzdržljivosti...

začni loto špilat, pa ko boš sedmico zadel si kupi novo R6-ko :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni mi potrebno loto igrat da bi si jo kupil...vendar nočem prvega motora met novega ker se hitro lahko kje kaj zgodi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni mi potrebno loto igrat da bi si jo kupil...vendar nočem prvega motora met novega ker se hitro lahko kje kaj zgodi...

to maš prav ja <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo novi paket z nizozemske :D

IPB Slika

zdaj se samo čakam lenega ;)beka da mi koleno prinese pa mam vse dele..zabrnelo bo skoz vikend ( če nebo kakih komplikacij), mašino pa bom verjetno sestavil ju3, dans sem se malo k karterom spravil samo za več pa ni cajta ker ju3 mam puno vsega v šoli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!