Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

Prow iz nizozemske si to dobil :blink: In kaj je blo narobe s predelanim MHR-jem ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em danes sem končal bloke tak da paše cilinder gor kot ata na mamo..neke sem od začetka slikal pol pa se mi več ni dalo

ko sem začel z karteri, malo sem si označil kaj morem spilit

IPB Slika

po 5 min dela, probavanje če gre lepo gor

IPB Slika

po tem več nisem slikal, utor sem še bolj poglobil pa razširil karter pa še par malenkosti

naprej sem mislil se spravit sestavljat samo ni blo cajta ker smo še eno tzrko imeli

IPB Slika

na koncu še kolegi prileteli, pa bil pun hof mopedov :D

IPB Slika

@stroj nič ni blo narobe, prodal sem da sprobam kak močn je team

@črni mož navadni gus te pride 170€, racing verzija (viola cilinder) pa 200€ .. so pa zelo dobri cilindri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D :D aja k jsst mam tku violčenga k una tzr-ka k si jo meu na sliki kuk pa zdrži ta violčn kit usaj 10.000km. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj denz skor da se mi dvigne že samo ko pogledam tvoj motor :OK: . morva se dobit enkrat na eni umesni verziji (celje) da mi das en krog :kva2: :kva2: . hehe ej sam res svaka ti čast, premikaš meje slovenskih rspetdesettašev!!!!!! jst sm pa tut zadovljen z tvojim kitom. edin nastavitve fergija so še u pizdi. se bom pomoje nasledn tedn spravu delat.

še enkrat svaka ti čast ti si mojster :OK: :OK: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še enkrat svaka ti čast ti si mojster :OK: :OK: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

ja itak, je eden redkih, če ne edini ki ma tako predelavo na am6 mašini v SLO, tak da svaka čast

Popravljeno . Popravil maher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POPIZDIŠ

danes pač jas skup sestavim, že vse konec se spravim squsha naštelavat..hočem dat bat gor pa ugotovim da je iglični 1mm prevelki in ga ne dobim no3, s tem pa je vsega konec..skratka popizdiš, toti mali del vse zajebe

pol sem samo cilinder tak nataknil gor, da negre nesnaga v karter zdaj pa čakam da dobim igličnega..

IPB Slika

torej zaj celoten setup je nekak tak:

Malossi MHR 80 Team *easy tuned*

Malossi MHR RHQ 85mm

Malossi MHR VL6 ventil *tuned*

Malossi MHR fedre

Malossi e13 filter

YASUNI r3 avspuh

NGK racing kabl

NGK kapica za svečko

DENSO W34 ES-ZU

OKO pwk 28 *tuned*

B3K sesalno koleno

SKF c4 ležaji

TOP lamele na sklopki

D.I.D professional ketna 420

D.I.D zobniki

ob koncu sezone se bo rska prodavala, če kerega zanima..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot je že denZ rekel, tadva nista bila hkrati še testerana na nobenem testu, zato nemoremo trditi kateri je (je pa res da je bil yasuni na testih prvi :) ). (no, jolly pa tudi B) ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HEJ KOLEGI !

Zanimam se za nakup mopeda..Odločam se med Tomos apn 6 in aprilio rs 50..kolega ima apn6ko in je krepko usekal mimo rs 50ke, kompanjoni mi pravijo da je tomos apn 6, hitrjši in lažje vodljiv kot rs50.... Mogoče mi je aprilia malce lepši na pogled vendar me moti ozka guma zadi... kolega pravi da mu gre tomos apn 6 145 in da ni aprilie rs 50 ali 70 ali 80 ki bi ga prehitela...povejte mi kolegi kaj naj sedaj kupim...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HEJ KOLEGI !

Zanimam se za nakup mopeda..Odločam se med Tomos apn 6 in aprilio rs 50..kolega ima apn6ko in je krepko usekal mimo rs 50ke, kompanjoni mi pravijo da je tomos apn 6, hitrjši in lažje vodljiv kot rs50.... Mogoče mi je aprilia malce lepši na pogled vendar me moti ozka guma zadi... kolega pravi da mu gre tomos apn 6 145 in da ni aprilie rs 50 ali 70 ali 80 ki bi ga prehitela...povejte mi kolegi kaj naj sedaj kupim...?

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

daj prosim ne nas v smeh spravljat z takšnimi izjavami. če ne ločiš razlike med apnom in aprilio pol predvidevam da motor ni za tebe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HEJ KOLEGI !

Zanimam se za nakup mopeda..Odločam se med Tomos apn 6 in aprilio rs 50..kolega ima apn6ko in je krepko usekal mimo rs 50ke, kompanjoni mi pravijo da je tomos apn 6, hitrjši in lažje vodljiv kot rs50.... Mogoče mi je aprilia malce lepši na pogled vendar me moti ozka guma zadi... kolega pravi da mu gre tomos apn 6 145 in da ni aprilie rs 50 ali 70 ali 80 ki bi ga prehitela...povejte mi kolegi kaj naj sedaj kupim...?

:slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap:

ma daj, sfrizirana apn-ka niti mimo odblokirane rs-ke ne gre, ne pa da bi šla mimo kake aprilie z 70 ali 80 kitom

:slap: :slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HEJ KOLEGI !

Zanimam se za nakup mopeda..Odločam se med Tomos apn 6 in aprilio rs 50..kolega ima apn6ko in je krepko usekal mimo rs 50ke, kompanjoni mi pravijo da je tomos apn 6, hitrjši in lažje vodljiv kot rs50.... Mogoče mi je aprilia malce lepši na pogled vendar me moti ozka guma zadi... kolega pravi da mu gre tomos apn 6 145 in da ni aprilie rs 50 ali 70 ali 80 ki bi ga prehitela...povejte mi kolegi kaj naj sedaj kupim...?

HEJ KOLEGA

priporočam ti da se odjaviš dol iz tega foruma, greš do bloka, stopiš na najvišji balkon in se poženeš znjega. po možnosti se vržeš dol z apnom6, le tako boš občutil 145kmh :lol1: ne tadrugo ne, samo iz motosveta se pa res odjavi, ne rabimo še enega mongola ki prodaja sladoled pri šiptarju.

hvala

flame

Popravljeno . Popravil flam007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mislim da se ti defenitivno splača apn6 vzet :D :D S tem motorjem boš glavni na vasi :kva2: :lol1:

LP

Popravljeno . Popravil LittleDevil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni apn-ke ki bi šla 145 nemogoče razn če ga spredi vleče r1-ka apn-ka grem maksimum 80 nč weč :slap: :slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče "ogenjček" oz. "plamenček" oz. "saja" .) bi se pa ti odjavil dol z foruma, bi bla mogoče kvaliteta le na malo višjem nivoju..Kaj praviš? Samo vprašal sem, ker vidim da ste tukaj gor sami stručkoti... Povejte mi koliko denarja moram še vložiti, da mi bo šla rs50 potem okoli 160?

Matic ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

idiot . kk lohk sploh premirjaš apn 6 pa rs 50 :huh: jst ti svetujem da greš k zdravniku .)

145 tomos ne nikol vidu pa tut ne bo nikol tak da tisti twoji kolegi morjo tut k zdravniku

kar se tiče pa gume zadnje lohk daš pa širšo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

idiot . kk lohk sploh premirjaš apn 6 pa rs 50 :huh: jst ti svetujem da greš k zdravniku .)

145 tomos ne nikol vidu pa tut ne bo nikol tak da tisti twoji kolegi morjo tut k zdravniku

kar se tiče pa gume zadnje lohk daš pa širšo .)

In zakaj nebi? Sej sta oba mopeda z 50ccm, ali nista?

Matic ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej jebote nevidiš razlike med rs in apnom aerodinamika. pa če govoriš da ima rska tanko kolo kaj pa ima pol apn ultra tanko. za rsko imaš kite ki imajo do cca 28 konjev

tega na apnko neboš nikoli spravil. kak se pa pride do 160 na uro na rski težko oz. po cca 500k keša v njem zakluček pol rajše kupiš 125ko. zaj pa se zresni pa piši normalne objave.

drugače pa te hrastovec čaka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!